|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nakon antibebi pilula
12.1.2009 13:28:00   
Anoniman
Od kada sam prestala da dojim sam pila Yasmin antibebi pilule, sve do ovog meseca. Ne, nisam prestala da ih pijem zbog toga što bih sada da zatrudnim (ili možda ja to i bih, ali nije momenat). Prestala sam jer se nisam osećala dobro:
- glavobolja
- vrtoglavica (po nekada)
- mučnina
- pretrpavanje hranom a totalno bez apetita
- vraćanje hrane (nagon za povraćanje)
- nadutost stomaka
- promene raspoloženja, uglavnom besna i svadljiva.

Onda sam odlučila da pokušam bez njih. Evo ovo je prvi mesec bez (trebala bih sledeće nedelje dobiti - valjda... user posted image ... ustvari nemam pojma kada treba da dobijem)... i evo odmah se vratilo sve što su rešavale antibebi pilule: bubuljičice user posted image , bolne grudi, osetljive bradavice, kratki jaki bolovi u jajnicima... ma sve. Ne možete da verujete. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nakon antibebi pilula
12.1.2009 14:02:19   
Jeca*
Žao mi je. Ipak, ovo što si opisala zvuči kao relativno normalan PMS. Mislim, takav je kod većine žena (tu uključujem i sebe). Mislim da ti to nije dovoljan razlog da piješ antibebi pilule. Čini mi se da je kod tebe, po ovome što si navela, više protiv njih nego za. Mada, možda ipak da se konsultuješ i sa lekarom, možda proveriš i hormone?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nakon antibebi pilula
12.1.2009 14:06:39   
Anoniman
Ma naravno da je tipičan PMS, nisam zato napisala jer želim zbog toga ponovo da pijem antibebi pilule. user posted image  Nego, uglavnom svi kažu da treba tri meseca da organizam očisti od hormona, pa sam ja očekivala da će i PMS simptomi kasniti... ali nisu. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nakon antibebi pilula
15.1.2009 0:04:57   
kumara
Ma to zavisi od osobe do osobe. Meni su se isto odmah vratili cim sam prestala da pilulama. Ja sam ih pila zbog uzasno bolnih menstruacija, i naravno cim sam prestala bolovi su se vratili. Pitanje je sta to znaci da treba 3 meseca da se sve vrati u red. Mozda misle na duzinu ciklusa, plodne dane i tako to, a ne samo na vidljive simptome. Jesi ti probala neke druge pilule? Mozda ti ove samo ne prijaju?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nakon antibebi pilula
15.1.2009 2:00:03   
Anoniman
Pila sam Logest pre Yasmina, nisu bile dovoljno jake, probijala mi je user posted image  kroz njih. Ma ne znam... sada ću malo da odmorim od toga, pa ćemo videti šta ćemo.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nakon antibebi pilula
15.1.2009 20:28:08   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha
pila Yasmin antibebi pilule, sve do ovog meseca

user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nakon antibebi pilula
15.1.2009 20:47:36   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nakon antibebi pilula
15.1.2009 20:48:23   
guppy RR
Čekamo dve crtice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nakon antibebi pilula
15.1.2009 20:50:46   
Anoniman
Ne sprdaj se ženo sa mojom mukom! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nakon antibebi pilula
15.1.2009 22:07:38   
kumara
user posted image Ja ne smem nista da kazem... ali mislim isto sto i guppy...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nakon antibebi pilula
16.1.2009 7:19:54   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nakon antibebi pilula
16.1.2009 11:37:39   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nakon antibebi pilula
16.1.2009 13:01:15   
Lu
Ovdje se nešto čudno dešavauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nakon antibebi pilula
16.1.2009 15:03:56   
Anoniman
Draga moja lu, zajeb**** me! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nakon antibebi pilula
16.1.2009 16:45:52   
Lu
Pa zar stvarno misliš da bi ja tebe...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nakon antibebi pilula
16.1.2009 18:33:39   
Anoniman
Ne, draga, nikako... user posted image  Konkretno sam mislila na guppy i Lenku. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nakon antibebi pilula
17.1.2009 0:21:33   
kumara
Pa mi smo ozbiljne! Ne zezamo te! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nakon antibebi pilula
10.2.2009 9:07:44   
Anoniman
Dakle sprdanje je prošlo, pa da se požalim. user posted image

Lice mi je kao u pubertetlije, grudi mi zvone koliko bole, ruke i noge mi se naduvavaju i zduvavaju (jutros nisam mogla da pomerim burmu na ruci, inače mi spada), a opet, nisam mogla burmu da pomerim --> a struk - haos, nestao stomak preko noći, spadaju mi pantalone koje su juče pucale na meni (bojala sam se da sednem)...

Odlepio mi je organizam... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nakon antibebi pilula
10.2.2009 9:14:59   
Lu
Ja neznam Tasha broj mob. tvog mm da mu kažem da te uzme za rukicu i odvede doktoru,
pa stvarno neznam što čekaš ti simptomi nisu normalni,
sad više nemaš izgovora da nemožeš od Luke jer je bolestan!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nakon antibebi pilula
10.2.2009 9:23:21   
Modessty
Tasho ja sam tri meseca pila Yasmin i od njih mi je tokom prvog meseca koriscenja stalno bilo muka. Posle je sve bilo ok. Ali prva menstruacija pole tableta je bila katastrofalna! Plakala sam od bolova. mm je hteo da veodi u hitnu pomoc ali ja nisam mogla ni da ustanem. Imala sam ja ranije nenormalno bolne menstruacije, cak sam primala i injekcije protiv bolova, ali ovo je bilo jos gore. A danima mi pre toga bio naduven stomak, bolele me grudi, ma uzas jedan! S tim sto mi je ciklus trajao jedva 4 dana. a obicno traje 5

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nakon antibebi pilula
10.2.2009 9:34:38   
Anoniman
Hej - nismo se razumele. Ja se samo žalim... to su moji normalni simptomi pred menstruaciju kada ne pijem pilule. user posted image   Još samo čekam da počne da me razvaljuje stomak, taj simptom se još nije vratio, možda je nestao porođajem. user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 10.2.2009 9:35:13 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nakon antibebi pilula
10.2.2009 9:36:40   
Modessty
daj boze da ti se taj simptom i ne vrati! user posted image
sta ce ti ti grozni bolovi?!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nakon antibebi pilula
10.2.2009 9:41:10   
Anoniman
Ne trebaju mi... samo sam konstatovala. user posted image  mene su umeli nositi kući iz škole u polu svesnom stanju... user posted image  

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nakon antibebi pilula
9.3.2009 13:11:02   
Anoniman
Evo NOVOSTI po pitanju mog PMS-a... užasno sam osetljiva na mirise. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nakon antibebi pilula
31.3.2009 22:42:17   
Dora
ja sam koristila Yasmin dugo, slučajno sam pauzirala 2 meseca i za to vreme sam bila sva fuj! kad sam ponovo počela da ih pijem, imala sam mučnine, glavobolje, itd. Doktorica mi je rekla da se organizam navikava na hormone i da probam da pijem tabletu pred spavanje da bih izbegla neprijatnosti. (inače sam je pila ujutro).Poslušala sam savet i delovalo je! Probaj i ti, ne odustaj ako ne moraš jer je to najbolja zaštita za koju znamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here