|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nenajavljeni gosti
12.10.2009 11:54:45   
melania
Ovu temu otvaram zbog revolta prema nekulturim ljudima.Ja ne razumem kako sebi neko da za pravo da pokuca na necija vrata a bez da je pitao telefonom da li neko ima druge planove,razumem one sa kojima pijete kafu svaki dan.I ovo pisem krajnje besna na sebe sto sa takvim ljudima imam posla.Kao sto neki znaju ja sam u postupku za vantelesnu i non stop se kljukam sto tabletama sto inekcijama,i zaista pazim jer je embiotransver za par dana.Dolaze nam gosti jedan sa herpesom,drugi sa gripom i ja naravno ne znajuci se izljubim sa njima jer su nam ne bas tako bliski prijatelji.Danas ustajem sa herpesom na usnama i malaksaloscu i besom sto im nisam uopste otvorila vrata,to bi ih naucilo pameti i kulturi.Izbegavala sam najblize zbog ovakvih stvari i dodjose padobranci da me zaraze.Pa sve i da ne treba da idem na VTO zar se ide kod nekog bez pitanja i to jos bolestan.Verujte mi ja apsolutno ne razumem ovakve ljude,uzas jedan.Idem da se lecim od budala da bi bila zdrava za moju user posted image .

< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:22:17 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:00:49   
marince1
Uhsto ja ne volim ovo!

Kod mm je to normalno,kao na autobuskoj stanici.
Ljudi zavrsili posao pa usput svratili da ubiju vreme,a to sto sam ja planirala da sesto u radim,danegde odem (najvljena!) ili bi prosto danas lezala!!!

Iliunajboljem slucaju jedan od njihpozove i kaze ''stavi kafu,stizem'' i spusti sluzalicu i ne pita sta radite,jel ste nesto planirali...

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:03:34   
cicko
U potpunosti se slazem sa tobom!!!  Nikad necu razumeti te ljude, ali moj problem je i to sto mm ne vidi da je to nesto lose. Boze moj, pa nece valjda nekog ko treba da nam dodje ili ako mi treba da posetimo nekog, pitati da li je zdrav. To je tako "nekulturno"!!! Kao da mu nismo bitni ni beba, ni ja. Tako da ja apsolutno nemam podrsku kod mm bili gosti pozvani ili ne!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:04:57   
meha
I meni to smeta,a mm ne smeta jer većinom njegovi tako dolaze...Nije im važno ili mi spavamo ili ne spavamo ,jesu li bolesni ili ne,ljeti kada ih sa vana dođe masa neznam ni kada dođu ni kada odu,sve je to u prolazu....Isto sa na raskresnici pa se svi moraju pospasiti...Ja ludim ...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:08:36   
melania
Ne volim ni ja niti mislim da je to normalno.Moj muz je takav covek da prosto ne ume da se postavi kao ja,moji prijatelji to ne rade.Nisam otisla kod mame jer se prehladila a sad me snaslo od padobranaca.Ja zaista ne razumem takve ljude,a to sto ti kazes i mi dok smo ziveli sa njegovima to je bila nocna mora.Njegova bi mamica da se druzi,sad smo sva sreca sami.Ovo mi je lekcija da ubuduce,cist bezobrazluk.Sto kazes ti pa mozda mi je doslo da lezim gola u svojoj kuci,uf nikad mi to nece biti jasnouser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:10:06   
Anoniman
Draga melanija,

Deo foruma "Zajednica RR - O portalu" služi za teme koje se tiču konkretno portala. Verovatno si primetila da je Guppy maknula i tvoju prethodnu temu iz ovog dela foruma.

Ova tema bi recimo odlično pasala u "Porodični život - Naša svakodnevnica".
Prebaciće je Guppy.

Molim te obrati pažnju na to. user posted image

(odgovor članu meha)
  Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 12:10:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:11:03   
cicko
Kod mene pozvone na interfon, a ja ne otvaram ukoliko mi se niko nije najavio, ali zato mm odmah trci da otvori, brze bolje dok nisu otisli. Ja sam cak na interfon napisala NE RADI, pa samo onima koje ocekuje kazem da pozvone. A tek ako nam neko dodje, a pusac je... Cak ni ne pitaju da li se kod nas pusi ili ne!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:13:54   
cicko
Joj, sorry, tek sad sam videla...user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Draga melanija,

Deo foruma "Zajednica RR - O portalu" služi za teme koje se tiču konkretno portala. Verovatno si primetila da je Guppy maknula i tvoju prethodnu temu iz ovog dela foruma.

Ova tema bi recimo odlično pasala u "Porodični život - Naša svakodnevnica".
Prebaciće je Guppy.

Molim te obrati pažnju na to. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:18:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Joj, sorry, tek sad sam videla...user posted image




Ma samo pišite, a guppy će posle prebaciti temu. user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:19:09   
melania
Nikad mi ovo nije tako puno smetalo dok se nesto grozno nije desilo drugarici moje drugarice.To mi je negde otvorilo oci i sasvim sam sigurna da mojoj bebi niko nece smeti da pridje bez da je skroz zdrav.Naime ona je izgubila bebu od mesec dana potpuno zdravu,dosli neki klinci i ljubili ga a ona nista.Zena nije ni znala da su deca bolesna,istu tu noc je beba preminula od infekcije na mozgu,za malo se nisu razveli,Jos su zajedno ali je ona nazalost malo psihicki pukla,to je uzasan stres!Sad ne prica sa njegovom familijom ali mislim da je nazalost kasno!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:23:37   
marince1
IZVORNA PORUKA: melania

Nikad mi ovo nije tako puno smetalo dok se nesto grozno nije desilo drugarici moje drugarice.To mi je negde otvorilo oci i sasvim sam sigurna da mojoj bebi niko nece smeti da pridje bez da je skroz zdrav.Naime ona je izgubila bebu od mesec dana potpuno zdravu,dosli neki klinci i ljubili ga a ona nista.Zena nije ni znala da su deca bolesna,istu tu noc je beba preminula od infekcije na mozgu,za malo se nisu razveli,Jos su zajedno ali je ona nazalost malo psihicki pukla,to je uzasan stres!Sad ne prica sa njegovom familijom ali mislim da je nazalost kasno!


user posted image
Ovo je strasno!
A meni je smetalo i dok nisambila trudna (

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:26:21   
marince1
IZVORNA PORUKA: melania

Nikad mi ovo nije tako puno smetalo dok se nesto grozno nije desilo drugarici moje drugarice.To mi je negde otvorilo oci i sasvim sam sigurna da mojoj bebi niko nece smeti da pridje bez da je skroz zdrav.Naime ona je izgubila bebu od mesec dana potpuno zdravu,dosli neki klinci i ljubili ga a ona nista.Zena nije ni znala da su deca bolesna,istu tu noc je beba preminula od infekcije na mozgu,za malo se nisu razveli,Jos su zajedno ali je ona nazalost malo psihicki pukla,to je uzasan stres!Sad ne prica sa njegovom familijom ali mislim da je nazalost kasno!


user posted image user posted image user posted image  Strasno!

Meni je to smetalo i dok nisam bila trudna (dece nemam) .
Desilo se par puta nas prekinu ''nezgodnom momentu'' i majke mi dodje da kazem
''idi kuci,sad se sexamo''!
Naravno nije pojedincima problem da ''banu'' ni 9,10,11 uvece!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:30:12   
melania
Ja sam svoju kumicu videla tek sa tri meseci,stalno me nesto zezalo i nisam htela da rizikujem.Kad sam otisla kod nje lepo sam oprala ruke kao sto rade svi normalni ljudi a ona se nasmejala u fazonu ma bas si blesava,meni je to bre skroz normalno.Pa sve se prenosi preko ruku,ne mozes kod deteta tek tako.Bili kod rodjaka kojima cerka ima astmu i dolazi padobranac i bez pardona zapalio iako to njena majka ne dozvoljava,ali ko je pita,ma uzas jedan!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:30:13   
meha
Meni je ljetos došlo djever sa familijom iz Amerike i za nekoliko dana njegov malac za nekoliko dana dobio temparaturu taman u ono vrijeme kada se pojavila svinjska gripa.Nisu bili kod mene,ali vodili malca kod dr i eto ih kod nas da malo sjede ,ej ja poludila šta ja znam šta je ,tu mi djeca ,nemogu ja mome malcu reći da ne prilazi njemu.Nekoliko dana sam bila pravo ljuta dok sam vidjela da mojoj nije ništa bilo.MM se naljutio pa moraju da dođu ,pa mogu sačekati par dana dok mali ne ozdravi ili ga ostaviti tamo gdje borave ,nije on mali to je momčić od 14 god.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 12:31:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu meha)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:32:26   
cicko
A i to da mi neko ljubaka bebu od mesec dana!!! Pa stvarno ti ljudi nisu normalni, zna se zasto postoji babinje, zasto je vazno da prodje barem tih 6 nedelja!!! Odvratni su mi ti ljudi, primitivci... Grrrr!!!
Znam da cu i ja imati taj problem, ali ima da se sa svima posvadjam, pa kome se svidi, a kome ne bas me zauser posted image le!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:32:37   
melania
Mnogo mi izgleda tolerisemo svojim muzevima!!!!!

(odgovor članu meha)
Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 12:35:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:38:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: melania

.Naime ona je izgubila bebu od mesec dana potpuno zdravu,dosli neki klinci i ljubili ga a ona nista.Zena nije ni znala da su deca bolesna,istu tu noc je beba preminula od infekcije na mozgu,za malo se nisu razveli,Jos su zajedno ali je ona nazalost malo psihicki pukla,to je uzasan stres!Sad ne prica sa njegovom familijom ali mislim da je nazalost kasno!


Slažem se da stranci (u šta spadaju i baba i deda, tj, po meni svi sem mame i tate) nemaju šta da ljube bebu od mesec dana. I slažem se da se ruke peru kada odeš na babine.
Ali ipak, kakva je to infekcija koja za par sati zahvati mozak?

Žao mi je tvoje drugarice i njenog gubitka.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:38:45   
melania
Ja licno mislim da je to stvar kulture i da cu se danas opasno posvadjati sa muzem.Ma bolje da nikome ne valjam nego da me neko ne postuje,cist idiotizam.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:39:41   
mamanp
Ma nije to nista...ja pre neko vece bila kod tetke...ona se zali na komsinicu koja inace i nije neka postenica. Kaze da je zena upala u kucu i mrtva 'ladna otisla na gornji sprat dok su svi boravili u sobi na donjem spratu. Kad su je videli ona rekla da je otisla da vidi kako su renovirali sprat.user posted image user posted image
Koji je to bezobrazluk, nenajavljena upasti u tudju kucu i otici na sprat gde nikog nema a ne pitati prvo. Ja bi je oterala u lepu user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:40:55   
cicko
Mozda je meningokok? Moja koleginica(21 god.) je pre nekoliko godina umrla od meningokokne sepse za 24h. Bilo je cak i po novinama.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: melania

.Naime ona je izgubila bebu od mesec dana potpuno zdravu,dosli neki klinci i ljubili ga a ona nista.Zena nije ni znala da su deca bolesna,istu tu noc je beba preminula od infekcije na mozgu,za malo se nisu razveli,Jos su zajedno ali je ona nazalost malo psihicki pukla,to je uzasan stres!Sad ne prica sa njegovom familijom ali mislim da je nazalost kasno!


Slažem se da stranci (u šta spadaju i baba i deda, tj, po meni svi sem mame i tate) nemaju šta da ljube bebu od mesec dana. I slažem se da se ruke peru kada odeš na babine.
Ali ipak, kakva je to infekcija koja za par sati zahvati mozak?

Žao mi je tvoje drugarice i njenog gubitka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:41:02   
Anoniman
Kod mene nema nepozvanih gostiju! NIKADA za 5 godina koliko mm i ja živimo zajedno niko nije došao a da me prethodno nije nazvao telefonom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 12:42:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Mozda je meningokok? Moja koleginica(21 god.) je pre nekoliko godina umrla od meningokokne sepse za 24h. Bilo je cak i po novinama.




Možda. Samo ne znam kako se onda to nije videlo po toj deci koja su ljubila bebu.

Nebitno je skroz. Gubitak je ogroman.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here