|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Opadanje kose
8.6.2008 15:59:55   
guppy RR
Pre trudnoće sam imala prilično retku kosu, a u trudnoći je baš lepo porasla, postala blistava i sjajna (haha, kao u reklami za šampon). Posle porođaja – užas. user posted image user posted image

Imate li problema sa opadanjem kose? Koristite li neke preparate protiv opadanja?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Opadanje kose
9.6.2008 14:52:58   
Anoniman
Opada mi kosa užasno, koristim Nirel šampon, kupuje se u apoteci, od tada je malko bolje.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Opadanje kose
30.6.2008 20:20:45   
una77
Pokusaj sa napravljenim samponom
Jedan manji kosili preruci u vecu posudu dodaj dve inekcije bevipleksa, jedno malo ricinusovo i maslinovo ulje 50 ml kupuje se u apoteci sve to dobro promuckaj i sa tim pere se kosa duze vreme se koristi idealan je za more i kod tretmana opadanja ili ostecene kose. Meni je dosta pomogao
Pozdrav!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Opadanje kose
30.6.2008 21:33:21   
Lu
Isti problem sam imala,Fitoval šampon mi je pomogao.

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Opadanje kose
19.7.2008 20:14:48   
MERYEN
Kombinacijom Nirel i fitoval sampona sigurno ce ti biti bolje,prestace opadanje kose i pocece rast nove.
Ja sam imala veliki problem sa opadanjem,naime,kad sam se udala sad vec proslog leta otisla sam sa muzicem na more sedmi osmi dan je pocela kosa da opada,to je se produzilo i naredna dva meseca da sam mislila da sam obolela od neke bolesti ,uzas bas sam se uplasila i tad je pocela drama narednih 15 dana dok nisam dobila savet od strucnjaka i pocela sam da koristim kombinaciju ova dva sampona,kosa mi je i zdravija i sjajnija,da ja i dalje jednom nedeljno perem kosu sa Fitovalom.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Opadanje kose
4.10.2008 22:24:08   
oliveradj

Jako pomaze i PANTENOL RASTVOR,
kupuje se u apoteci kosta malo vise od sto dinara, maze se ujutru i uvece na koren kose, i daje sjajne rezultate. Meni je pomogao kada mi je mama bila bolesna, posle njene smrti i sada sam ponovo pocela da ga koristim posle porodjaja i nadam se dobrom rezultatu.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Opadanje kose
5.10.2008 7:21:04   
gulivercic
Uh, da! I meni se razbujala kosa u trudnoci! Godi mi, ali za to su zasluzni hormoni. Sve to sto mi sad ne opada, opasce posle porodjaja. Cak i da se ne koriste nikakvi preparati vratice se na "staro" u roku od 11 meseci (koliko traje obnova svih celija u organizmu).
Rastvor Minoksidila od 2% ili jos bolje 5% je super za obnavljanje kose. To je losion koji se utrljava u koren kose. Kazu da samponi ne mogu toliko da pomognu jer su suvise komercijalizovani.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Opadanje kose
6.10.2008 11:35:29   
guppy RR
Minoksidil je divan, istina, ali njegovo dejstvo traje samo dok ga koristiš. Znači - kad prestaneš da ga koristiš, stanje se vrati na to što je bilo.
Pokušaću da nabavim taj pantenol rastvor... da li je to rastvor nekih B kompleks vitamina?

(odgovor članu gulivercic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Opadanje kose
6.10.2008 16:35:54   
oliveradj
Jeste nije skup, ali daje rezultate dobre barem meni je dao nisam bila ni malo u zavidnim situacijama kada sam ga koristila pvi put, posle toga mi je kosa rasla i postala bujnija. Sada ga koristim par dana vec je manje opadanje kose. Probala sam da ga mazem na lice ima ok dejstvo. Cak se moze Pantenol mast mazati kao maska na krajeve kose pre pranja, ili posle pranja na mokre krajeve utrljati neku hidratantnu kremu i osusiti krajevi se promene na bolje.
Nadam se da ce ti pomoci javi rezultate!user posted image


_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Opadanje kose
6.10.2008 21:19:00   
guppy RR
Moram prvo da "prošetam" do srbije :))))

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Opadanje kose
19.12.2008 0:49:58   
neele
Narode znam koje psihicke probleme moze coveku da donese opadanje kose, manite se hemikalija i tih skupih preparata!!!postoji samo jedna stvar na bazi minerala koja ne kosta takorec nista !! Ja koristim nekih 20 god. kosta me nekih 13 eura a dovoljno je za 6-8 meseci !! Genetsko opadanje kose nemoze niko da spreci ali sa ovim mineralom moze da se uspori opadanje kose,i naravno ako znate da vam kosa opada zbog jakih medicina koje koristite onda vam tu nemoze niko pomoci!! Svako kome sam ovo preporucio dozivotno mi je zahvalan !! !!ovaj mineral bi trebalo svako u kuci da ima!
JA TO NE PRODAJEM VEC ZELIM SAMO NARODU DA POMOGNEM !!!A ONIMA KOJI NEMOGU DA DODJU DO TOG MINERALA ONDA IM MOGU JA POSLATI!!

<obrisala guppy>

Molila bi, da se na forumu ne pravi reklama. Ako želite pomoći korisnicama, napišite nam koji je mineral u pitanju, pa ćemo već naći način da ga kupimo. Hvala.


< Poruku je uredio guppy -- 19.12.2008 8:02:54 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Opadanje kose
21.12.2008 21:59:59   
Koka Loka
Meni posle obe trudnoće - opada kosa i lokne mi se isprave user posted image  Za opadanje probala Fitoval, Panthenol i ništa - spasio me Vichy.

Za lokne - šišanje na kratko.

(odgovor članu neele)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Opadanje kose
21.12.2008 22:31:55   
andrijana
Meni kosa opada u pramenovima,jastuk je redovno prepun dlaka pa se cak i bojim da neka ne zavrsi u bebinim ustima,ne daj Boze! user posted image Imam Pantenol rastvor ali nisam znala da moze da koristi protiv opadanja. Probacu.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Opadanje kose
21.12.2008 23:34:53   
Koka Loka
Da, utrljaj ga u koren, par sati pre pranja kose.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Opadanje kose
22.12.2008 0:27:21   
Anoniman
Neko je gore napisao da se pantenol rastvor utrljava ujutru i uveče... pa na šta ću da ličim na poslu? Jel masti kosu? user posted image

A što se tiče krajeva - lek imate sve u kući: BEBI ULJE, namazati na krajeve sat vremena pre pranja kose, i onda dobro oprati - fenomenalno. user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Opadanje kose
22.12.2008 0:28:58   
Koka Loka
Ne masti ali je kruta. Frizura ti je nešto između igranja sa trofaznom strujom i burne noći user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Opadanje kose
22.12.2008 0:30:40   
Anoniman
Moja i bez toga podseća na metlu od pruća... user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Opadanje kose
23.12.2008 21:18:19   
andrijana
Rastvor nije mastan,probacu inace cu postati celava.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Opadanje kose
14.2.2009 14:37:36   
Lenka01
Meni je pomogao hemelov sampon i tonik protiv opadanja kose. Imala sam veliki problem poale porodjaja, probala po preporuci prijatelja i ne samo da mi je kosa prestala opadati, vec je nakon jednog kompleta pocela da raste nova kosa.Toplo preporucujem, jeste malo skuplji ali se zaista isplati. user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
21.2.2009 9:17:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lenka01)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Opadanje kose
23.2.2009 8:05:38   
mihi
Devojke pošto se niko nije oglašavao već dva meseca nadam se da vam je prestalo opadanja kose. Ali za mame koje će se tek suočiti sa tim evo nekoliko preporuka.
Četeri meseca posle rođenja prvog sina kosa mi je opadala u pramenovima. Spasle su me Pantenol injekciju kojih nemea kod nas i koje sam ja nabavila u mađarskoj u apotekama bez re cepta. Vichy ampule su odlične a takođe i Minoksidili. Ne treba preterivati sa utrljavanjem bilo čega u kosu jer mi je dermatolog rekao da se time samo dodatno čupa kosa. Veliki pozdrav

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Opadanje kose
13.3.2009 21:17:14   
mihi
I Fitoval kapsule

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Opadanje kose
17.3.2009 18:12:40   
mihi
Danas sam počela da pijem Fitoval kapsule javljam uskoro da li pomažu!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Opadanje kose
17.3.2009 18:25:08   
prase
Uh, hajde molim te javi, ja ću da poludim od opadanja kose. Imam dugačku kosu i otprilike je samo noću puštena jer toliko opada da je ima svuda (a i navikla sam da bude vezana, bar opušteno, to do sada nije uzrokovalo opadanje). Ujutro kada ustanem, odmah vežem kosu i raščešljavam je tek kada nahranim dete, operem flašicu i popijem kafu. Uvek se šlogiram! Ceo jedan pramen kose otpadne kada je razvezujem. Pitam se, kako još uvek imam kose na glavi...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Opadanje kose
17.3.2009 19:14:20   
Jeca*
Ja imam dugu kosu i i dalje opada. Pocela je nedavno, verovatno pod uticajem hormona. Stalno je vezana, ali ja sam prestala da je cesljam. Mislim, ocesljam je kad je operem i kad negde izlazim, ali po kuci ne. Bar da je manje kidam cetkom, a stalno je u vezana pa i ne moze da se umrsi.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here