|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
17.3.2009 23:17:07   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: mihi

Danas sam počela da pijem Fitoval kapsule javljam uskoro da li pomažu!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Uz kapsule moras da koristis i fitoval sampon,ja ga koristim super je meni pomaze.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Opadanje kose
17.3.2009 23:50:52   
sneza24
Ja sam pila Fitoval kapsule i ugojila sam se.Dok sam ih pila stalno sam razmisljala o tome sta cu jesi.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Opadanje kose
5.4.2009 10:27:50   
mihi
Pijem MERZ SPECIAL DRUGS, super su nisam gladna kao od FITOVALAuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Opadanje kose
14.5.2009 12:54:09   
Jeca*
jesi li ovo kupila u apoteci? Kako se pije?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Opadanje kose
14.5.2009 12:56:06   
Anastazija
U apotekama, onim bolje snabdevenim, a pije se jedna dnevno.. Izgledaju kao bombone user posted image

Ne secam se koliko kostaju..

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Opadanje kose
14.5.2009 18:04:57   
Sneža
Evo još jedan savet(ja u komšiluku imam jednu staru sjajnu apotekarku,verujte da mi je mnogo puta bolje pomogla savetom od dr),kada se ofarbam,teme me jako svrbi i peruta se nenormalno!Ako imate sličan problem mažite teme glave SINODERMOM dva puta dnevno par dana,sve će nestati,i perut i svrab!

< Poruku je uredio Sneža -- 14.5.2009 18:05:34 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Opadanje kose
14.5.2009 20:21:31   
mihi
Jeco piju se 2 puta dnevno cena 1040 dinara.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Opadanje kose
30.5.2009 19:54:43   
božana
Meni mnogo opada kosa.Koristila sam Fitoval tablete i šampon i ništa, opada i dalje.Kažu tako mora godinu dana.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Opadanje kose
30.5.2009 20:59:35   
Anoniman
Skuvate koprivu i posle pranja kose ispirate kosu i teme tom vodom. Jako je dobra  protiv opadanja kose. Mozete i piti caj od koprive, jaca imunitet.
Ja vise volim narodnu medicinu pa je toplo preporucujemuser posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Opadanje kose
30.5.2009 21:12:56   
Dora
moja tetka je mom bratu dala recept za neki šampon u kućnoj radinosti i moj brat je neko vreme prao kosu s tim, ali mu je opadala i dalje. Kad joj se požalio, ona mu kaže- pa, moraš biti strpljiv, tek posle par godina može se videti efekat!user posted image user posted image user posted image
Šokirao se!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Opadanje kose
20.9.2009 9:09:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Neko je gore napisao da se pantenol rastvor utrljava ujutru i uveče... pa na šta ću da ličim na poslu? Jel masti kosu? user posted image

A što se tiče krajeva - lek imate sve u kući: BEBI ULJE, namazati na krajeve sat vremena pre pranja kose, i onda dobro oprati - fenomenalno. user posted image

Frizerka kod koje sam na praksu svima preorucuje Pentenol rastvor,kaze posle pranja kose obrisi je dobro peskirom pa utrljaj i posle mozes i da se feniras i sta god vec radis!
A i u vezi ovog bebi ulja,ona preporucuje da se bilo kojom kremom namazu krajevi pred pranje i onda dobro isprati! Efekti sjajni kaze jer ona njenoj cerki to radi a ima dosta dugu kosu i farbanu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Opadanje kose
25.11.2009 8:09:30   
*Alexx*
Jedno jutro sam nasla svoju dugacku dlaku u peleni i slogirala se. I pravac - frizer. Opada kosa strasno.
A gde ima da se kupi kopriva? Moze li onaj vec napravljeni caj od koprive?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Opadanje kose
24.12.2009 10:11:44   
neli
Hej draga imam super recept protiv opadanja kose.jedan veliki kosili,pontenol rastvor.AD uljane kapi,kapi od koprive to polako sjedinis u jednu flasu i peres to je super probala sam,po zelji mozes dodati jednu ampulu B vitamina nije na odmet.Moja prijateljica je magistar farmacije i ona mi je to napravila inace bih ostala celava.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Opadanje kose
24.12.2009 11:58:49   
*Alexx*
Hvala, Neli, probaću!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Opadanje kose
24.12.2009 13:40:27   
neli
mozes koristiti i koprivu uz ovaj sampon.kad isperes kosu onda je samo prelijes cajom od koprive ali korijen od koprive je jos bolji.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Opadanje kose
18.1.2010 8:07:13   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Modessty

Zamolila me prijateljica da pitam da li neko možda ima sličan problem.
Pre 4 meseca je po drugi put postala mama. Doji devojčicu od početka bez problema. Medjutim u poslednje vreme je počela mnogo da joj opada kosa. Inače ima dugu ravnu kosu.
Vidim da se baš brine. Kaže da nije postalo normalno koliko joj kose opadne naročito tokom i posle pranja. Ona nešto umislila da nije zbog dojenja user posted image

Izvinjavam se ako slučajno tema postoji ili treba da bude na nekom drugom mestu.


IZVORNA PORUKA: AtenA

ja sam imala taj problem,inace imam jako gustu kosu,toliko mi je opadala da sam imala zaliske do pola glave ,kosa mi se nenormalno proredila.ali je posle par meseci prestala da opada i sve se polako vratilo u normalu.Sada me je opet strah da mi se to ne desi!


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nekim zenama se to desi, a neke nemaju problema...moja drugarica je imala, sa oba deteta, ali evo, drugo dete je sada 15 meseci staro, ne doji ga vise, i kosa joj se polako vraca na staro.....meni recimo, u trudnoci jedva da opada, i inace je gusta, ali mama mi je vec pominjala da ce se to verovatno desiti.  Mislim da ima veze sa hormonima, a ne sa dojenjem, ishranom i sl. Mozda gresim.....

Mod, reci joj da se desava velikoj vecini zena, da ce se vratiti na staro, ali verujem da pakovanja od cickovog ulja, ad kapi i maslinovog ulja ne mogu da skode....



IZVORNA PORUKA: Modessty

Hvala vam!! Sad ću da je zovem da joj kažem. Vidim da je baš uplašena. Kaže da nije imala takve probleme sa prvom ćerkom.


IZVORNA PORUKA: marince

Meni je posle porodjaja pocela jako da opada kosa,mada sam ja dojila samo 2 meseca


IZVORNA PORUKA: AtenA

IZVORNA PORUKA: Verus RR


Mod, reci joj da se desava velikoj vecini zena, da ce se vratiti na staro, ali verujem da pakovanja od cickovog ulja, ad kapi i maslinovog ulja ne mogu da skode....


potpuno se slazem sa verus,neka pokusa sa tim!
i neka se raspita po apotekam sta bi jos smela,one "nutrival" kapsule su dobre ali ne znam da li doilje smeju da koriste





_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Opadanje kose
19.1.2010 23:49:46   
gagana83
Ja sam pre neki dan primetila da je kosa pocela pojacano da mi opada,dojim 4 meseca.Za sad nije zabrinjavajuce,samo da se opadanje jos vise ne pojaca.Strah me da ne prodjem kao moja mama,njoj je kosa poprilicno opala dok je mene dojila i vise joj se nije vratila

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Opadanje kose
19.1.2010 23:52:58   
simke
Meni vec godinu dana pojacano opada kosa i izrasta nova.Linjam se k'o mackauser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Opadanje kose
19.1.2010 23:53:42   
gina
Užasno mi je opadala kosa nakon porođaja! U jednom trenutku sam se pitala imam li kose na glavi. Koristila sam Fitoval kapsule i stanje se popravilo kad su bebe napunile 6 meseci.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Opadanje kose
19.1.2010 23:55:24   
Anoniman
Zbog dojenja vam opada kosa KLIK

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Opadanje kose
20.1.2010 9:57:13   
*Alexx*
Ja sam napravila ovaj šampon koji je Neli napisala, pa ćemo da vidimo - javljam utiske user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Opadanje kose
20.1.2010 10:44:20   
mihi
Probajte sa Merkovim preparatom Merz special drugs, posle prve trudnoće kosa mi je opadala mesecima koristila sam losione Minoksidil 1% i razne šampone ali mi je posle jedan sjajni dermatolog rekao da tako samo dodatno čupamo kosu na mestu utrljavanja a efekat je minimalan, sve aktivne supstance se resorbuju do 5% preko kože glave. Posle druge trudnoće sam ovde na RR čula za Merz u roku od mesec dana kosa je potpuno prestala da opadauser posted image .

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Opadanje kose
6.2.2010 0:19:04   
milia
Ja sam koristila 20ak ampula iz kolekcije Vichy i pomogle su, prestala je da opada kosa posle 2-3 meseca, sada imam izrastak u toj meri da mogu od njega i repic da vezem! Kosa mi je i inace bila slaba, a dojim vec 10 meseci.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Opadanje kose
6.2.2010 17:02:26   
Ellenica
Ja sam odlučila
Preksutra šišanje!



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Opadanje kose
7.2.2010 9:18:34   
Anitaaa
Izmedju ostalih proizvoda ja sam u ishranu uvela proso koje je odličan izvor vitamina B.Kupim očišćeno proso u zdravoj hrani i umesto testenine zakuvam u supu.Meni je to ranije mnogo pomagalo.Kosa je vrlo brzo prestajala da mi opada i bila je lepa i sjajna

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here