|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
11.2.2010 15:18:46   
mejra81
Nemam vremena da citam sve,pa izvinite ako vec negde pise o tome,
Mojoj bebici pocela kosica da opada i to najvise od cela pa do polovine glave,jel to normalno?
Ima kao male dlacice,ne znam dal joj raste kosa ili su to stare dlacice,inace nesto nema mnogo kosice pa joj se jos proredila...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Opadanje kose
11.2.2010 15:19:40   
mejra81
Joj ja mislila ovde se prica o bebinoj kosici....user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Opadanje kose
12.2.2010 13:17:37   
Jeca*
čini mi se da mi zasad vrlo prija onaj šampon koji sam napravila po receptu koji ste dale ovde (kosili...)
pupupu user posted image
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Opadanje kose
12.2.2010 14:13:00   
*Alexx*
I ja sam napravila taj šampon, i čini mi se da kosa manje opada, pu pu pu!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Opadanje kose
21.2.2010 19:29:02   
neli
ne znam da li ste pravile sampon po mom receptu,super je.meni je i pored njega kosa opadala ali manje  pa sam uzela FITOVAL LOSIJON nevjerovatno je dobar nakon treceg nanosenja poceo je da djeluje.probajte obavezno,u kutiji dodju 2 bocice i  kosta 11 KM

< Poruku je uredio neli -- 21.2.2010 19:30:49 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Opadanje kose
21.2.2010 19:52:22   
neli
zna li neko neku dobru masku za suhu kosu?ne bih je stavljala do korjena,samo na duzinu kosa mi je nekeko kao slama

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Opadanje kose
22.2.2010 8:19:33   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: neli

ne znam da li ste pravile sampon po mom receptu,super je.meni je i pored njega kosa opadala ali manje  pa sam uzela FITOVAL LOSIJON nevjerovatno je dobar nakon treceg nanosenja poceo je da djeluje.probajte obavezno,u kutiji dodju 2 bocice i  kosta 11 KM


Pa jesmo, o tom šamponu pričamo u postovima iznad user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Opadanje kose
22.2.2010 14:32:56   
neli
mislila sam da nije mozda neki drugi posto sam ja nasla jos jednu verziju sa kosilijem

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Opadanje kose
22.2.2010 14:39:08   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: neli

mislila sam da nije mozda neki drugi posto sam ja nasla jos jednu verziju sa kosilijem


Uh, pa ne znam, ja pričam o tvojoj verziji user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Opadanje kose
22.2.2010 15:21:34   
nina83
Meni je kosa pocela strasno da opada pre jedno mesec dana (porodila sam se u oktobru). Prvo sam se zabrinula, pa sam pricala sa drugaricama koje imaju bebe i kazu da je i njima tako bilo. Nedavno sam naisla na jedan text gde je ojasnjeno da kosa opada zbog hormona. Tj. u trudnoci, svi ti hormoni ne dozvoljavaju da kosa opada kao sto bi trebala, pa nam se ona tako "skuplja". Zbog toga kosa deluje bujnije u trudnoci. Posle porodjaja, kada se hormoni vrate na staro, sva ta kosa koja je trebala da otpadne u toku 9m, sada naglo krece da pada, pa nam se cini da cemo ostati bez njeuser posted image  Ali, sva sreca, brzo prodje!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Opadanje kose
6.3.2010 17:19:12   
Nena81
Nina83 ima logike ovaj tekst.

Negde 2 mes posle I porodjaja krenula je kosa strasno da mi opada.Isla sam kod dermatologa odgovor je bio to posle trudnoce dok se hormoni srede nije nista strasno. A prestalo je cim sam prekinula sa dojenjem.
Ista prica je i sada posle II porodjaja, opada strasno, videcemo do kada ce ( dok ne ocelavim user posted image )

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Opadanje kose
7.3.2010 16:41:25   
neli
dobro dosla u klub celavihuser posted image
ja se stvarno plasim opadam mi kosa uzasno,jedino me malo tjesi sto imam dosta nove sto raste.dojim bebu

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Opadanje kose
31.3.2010 10:52:33   
Nena81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ljudi prestala kosa da mi opada,necete verovati samo jednu bocicu pantenol rastvora sam utrljala jutro/vece, i prestalo. Onih par dlaka prilikom pranja ne racunam, to je nista u odnosu na cele pramenove do skoro.
Mojoj sreci nema kraja.
A koliko mi je sad bujnija i lepse stoji friz kada se isfeniram user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Opadanje kose
31.3.2010 10:54:39   
Lilly*
user posted image user posted image Pantenol je zakon za sve user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Opadanje kose
26.5.2010 8:08:18   
Tufna
A kako operes kosu masnim samponom, na sta lici posle ispiranja? Ja sam neki slican recept nasla na netu al' sam ga malo izmenila! Pantenol rastvor, koncentrat koprive, AD uljane kapi, ricinus ulje. To bi trebalo da se smucka u kosili samponu. Al' meni bas nelogicno zbog masnoce silne, pa napakujem sa time i posle par sati operem kosilijem. Moze da se doda i neka ampula b sta vec, sad sam zaboravila, a tad je nisam nasla u apoteci.
Pakovala sam kosu vec neka tri-cetiri puta i malo se smanjilo opadanje. Bar nema vise toliko dlaka po kuci fuj user posted image


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Opadanje kose
18.6.2010 8:11:22   
New Mom
Strašno mi je počela da opada kosa. O pramenovima pri kupanju ili spavanju neću ni da govorim, već me izluđuje, šta god uzmem u ruke ima moje dlake. Traumira me kad vidim da je bebi na licu, odeći, peleni.
Počeću da isprobavam šta ste preporučile, nadam se da će nešto imati efekta i to brzo. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Opadanje kose
18.6.2010 9:03:23   
mihi
New moom nabavi Merz special drugs nešto neverovatno videćeš vrlo brzo rezultat.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Opadanje kose
18.6.2010 9:08:53   
Jeca*
ja nazalost nisam videla rezultate, sem sto sam bila gladnija user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Opadanje kose
19.6.2010 20:36:03   
gagins
Meni isto pocela jako da opada kosa,posto je bilo isto tako posle prvog porodjaja ne panicimuser posted image ,ali cu otici da je skratim(da imam utisak da je manje opalo nego sto jesteuser posted image ).Jos se secam kako mi je frizerka rekla da se i ona uplasila da cu ocelavitiuser posted image !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Opadanje kose
25.7.2010 9:35:36   
mejvis
I meni je počela strašno da opada kosa, otprilike 3 meseca nakon porodjaja. Pored toga jao se masti, ujtru je operem, uveče je već masna!user posted image
Juče sam se ošišala, i ništa, i dalje opada.
A meni je kosa jako retka, pa se stvarno plašim da ću ostati ćelava! I još kaže mm, ne brini kupićemo periku! user posted image user posted image user posted image
A najviše se plašin što stalno na bebi pronalazim moje dlake! Počela sam da ga pregledam svaki put kada ga držim!
Probaću prvo ovo da zbućkam sa kosilijem....


(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Opadanje kose
1.9.2010 13:54:06   
Anck Su Nmaun
jao kad se ocesljam cetka Puuna kose moram 4-5 puta da skupim punu saku kose..kad je perem da ne pricam ..zapusim kadu ...strasno mi opada kosa poslednjih nedelja user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Opadanje kose
1.9.2010 13:57:53   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: nina83
. Nedavno sam naisla na jedan text gde je ojasnjeno da kosa opada zbog hormona. Tj. u trudnoci, svi ti hormoni ne dozvoljavaju da kosa opada kao sto bi trebala, pa nam se ona tako "skuplja". Zbog toga kosa deluje bujnije u trudnoci. Posle porodjaja, kada se hormoni vrate na staro, sva ta kosa koja je trebala da otpadne u toku 9m, sada naglo krece da pada, pa nam se cini da cemo ostati bez njeuser posted image  Ali, sva sreca, brzo prodje!


Da ,....i ovo sam negde nasla da pise..onda ce valjda samo proci...valjda do tada necu ostati celavicauser posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Opadanje kose
6.11.2010 13:10:42   
Anitaaa
Meni ta glupava kosa i dalje opada strašno.Mm mi kupio pantenol rastvor u apoteci pa ću to da isprobam.
Nego jel perem kosu  kad utrljam to ili ne?Nije mi jasno.

< Poruku je uredio Anitaaa -- 6.11.2010 13:11:11 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Opadanje kose
6.11.2010 13:22:14   
Dada81
I MENI KOSA OPADA..UH.PO CELOJ KUĆI MOJE DUGE DLAKE,A DA NE GOVORIM ŠTO SVE ODVODE ZAČEPIM.STRAŠNO!SKONTALA SAM DA TO TAKO TREBA,JER MM KAŽE,PA ŠTA HOĆEŠ,OPET TI JE GUSTAuser posted image MENI NIKAD NIJE NI BILA NEKA BUJNA KOSA,ŠTA ĆE,TEŠI ME ČOVEK NEĆE PROBLEME.KAD PRESTANEM DOJITI,UZEĆU NEKE VITAMINE,PA VIDEĆEMO.A,VEROVATNO,ONAJ TEKST TAČAN GDE PIŠE DA JE U TRUDNOĆI BILA DIVNA KOSA,A SAD SE SVE VRAĆAuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Opadanje kose
6.11.2010 16:47:50   
Lilly*
Dado, "wellcome to the club" user posted image Na žalost, to tako mora user posted image Prestaće samo od sebe kada se smire hormoni
I još nešto, nemoj pisati velikim slovima user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here