|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otvoren čas za roditelje na kraju školske godine
6.6.2014 10:42:23   
Peace*
Juče smo mi, roditelji, prisustvovali jednom školskom času naše dece, kako bismo videli šta su naučili, i kako oni ustvari rade na času. user posted image

Deca su bila podeljena u 4 grupice po 6oro dece, i zajedno rešavali zadatke. Počelo se sa matematikom, tj, sabiranjem i oduzimanjem. Rešene papire su magnetima kačili na tablu i iz svake grupe je po jedan đak prezentovao šta je grupa uradila, i vršila se provera urađenog.
Sledeći su bili textualni zadaci iz matematike, provereni i prezentovani na isti način.
Zatim srpski, traženje skrivenih reči.
I na kraju zajedno obuhvaćeni likovno i svet oko nas, gde su deca trebala da izaberu jednu od skrivenih reči iz srpskog koja predstavlja živu prirodu, i da je nacrtaju i napišu sve što znaju o njoj. Lukina grupa je izabrala papriku.

Dopalo mi se što su zaista uspeli da podele da svako od njih izađe na tablu bar jednom. Čak sam čula kod poslednjeg zadatka kada su se dogovorili: "ti piši, mi ćemo da diktiramo. Ja ću da crtam, a ja ću da bojim."

Bilo je slatko. Deca su bila srećna da pokažu šta znaju. A mi roditelji ponosni. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 6.6.2014 10:43:53 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Otvoren čas za roditelje na kraju školske...
7.6.2014 0:35:17   
vikiveki
Peace,to je zaista predivna zamisao i mislim da bi bilo lepo kada bi to svugde zaživelo i postalo tradicija.user posted image za idejnog tvorca

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Otvoren čas za roditelje na kraju školske...
7.6.2014 5:30:54   
Misha i Ljisha
bas su lepo to osmislili. Svaka im cast a tako lepo ucine i da se deca osecaju bitnomuser posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here