|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:15:36   
Anoniman
Građani Srbije piju mleko vrlo dobrog kvaliteta. Ovo je ocena dvanaestog uporednog ispitivanja i ocenjivanja kvaliteta pasterizovanog, sterilizovanog i čokoladnog mleka koje je 18. maja sproveo Pokret za zaštitu potrošača Beograd.
Detaljnije: KLIK OVDE
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:16:38   
Sneža
user posted image user posted image obozavam mleko!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:20:15   
Ana RR
Ja ne volim čisto mleko, jedino kao čokoladno ili kakao..Kad osetim miris kuvanog mleka, blago je reći da mi se povraća.... Kaže mama da ni sestra ni ja nismo volele mleko ni kad smo bile bebe user posted image doduše, nije nas dojila..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:21:42   
Lilly*
A ja ga npr uopste ne volim user posted image Nekada uspem da se nateram da popijem cokoladno mleko, a samo user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:23:55   
Anoniman
Ja mogu da pijem mleko, ali mora da bude hladno.

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:25:00   
Lilly*
Da, taj detalj sam zaboravila, hladno i cokoladno i nikako drugacije user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:28:20   
Ana RR
Mleko i čaj od kamilice user posted image user posted image

Ali recimo kafu bez mleka ne mogu popiti, volim nes, vruć kakao, mleko sa topljenom čokoladom... sve to mogu, ali čisto mleko nikako!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:29:07   
Anoniman
samo jogurt 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:29:21   
Modessty
I ja ne pijem mleko! Samo sa nes kafom! A mislim da bi sad trebalo da pijem user posted image
Ako i popijem mleko jednomu sto godina onda ga pijem hladno i bez šećera. Može malo kraš ekspresa kao daodatak


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:30:33   
Ana RR
Mod, Kraš je zakon! To uvek imam u kući user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:30:40   
Anoniman
Kažu da žene koje piju više mleka, imaće devojčicu, a koje jedu više mesa, imaće dečaka...user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:32:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kažu da žene koje piju više mleka, imaće devojčicu, a koje jedu više mesa, imaće dečaka...user posted image


moj mm pije mlijeko litrima .... znači prvo je bila djevojčica ( to iz neke teme idem da pravim muzu dijete user posted image ) , a ja volim mesinu i drugo je bio dječak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:33:03   
boje
ni ja ne pijem mleko
kao klinka sam se rasturala od mleka, a sad samo sa nes kafom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:34:05   
božana
Ja ne pijem mleko, odnosno kao i Mod pijem ga samo sa nes kafom.Uf, gadno mi je bilo u trudnoći kada sam sebe terala da ga pijem.Ne mogu se pohvaliti da sam ga i tada mnogo pila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:34:12   
Sneža
Po toj logici ja cu roditi blizance decaka i devojcicu,ne mogu ni bez mesa ni bez mleka!
Uh svida mi se ova logikauser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:35:02   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:38:08   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kažu da žene koje piju više mleka, imaće devojčicu, a koje jedu više mesa, imaće dečaka...user posted image

Po meni to nema tri ciste sa pameti, ali dobro, mozda pocnem da pijem mleko nebi li smuckali devojcicu user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:40:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kažu da žene koje piju više mleka, imaće devojčicu, a koje jedu više mesa, imaće dečaka...user posted image

Po meni to nema tri ciste sa pameti, ali dobro, mozda pocnem da pijem mleko nebi li smuckali devojcicu user posted image user posted image



Naravno da nema veze s mozgom, ali pij i ti mleko, solidariši se sa mnom, možda nam upali! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:41:37   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

samo jogurt 


isto i ja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 10:47:44   
Lilly*
Vazi Tasho, od danas pocinjem mleko terapiju user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 11:53:59   
Jeca*
ja obozavam mleko (hladno, toplo, kako god), ali ne pijem ga svaki dan, nego kad mi dodje. A mlecne proizvode sve volim i jedem ih stalno. Volim i meso. Snezo, tako mu dodje ta logika, ali ja ne dobih blizance user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 12:01:42   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kažu da žene koje piju više mleka, imaće devojčicu, a koje jedu više mesa, imaće dečaka...user posted image


pijem jogurt user posted image a nisam luda nešto ni za mesom. Ovih dana mi se samo jedu breskve i kupine. A kupina još nema user posted image

A da! Jedem i slova dok kuckam! user posted image user posted image Tri puta jutros kucam kolegici mail!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 12:03:20   
Rivana
Ja bas volim mleko i lecne proizvode mnajm user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 12:04:00   
Rivana
i ja jedem slova user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pijemo mleko vrlo dobrog kvaliteta
17.6.2009 12:11:33   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Rivana

i ja jedem slova user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here