|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Požar
2.11.2009 15:51:01   
eugenija
Mogli ste ostati danas bez Viktora i Eugenije...

Sinoć sam zaspala, tj. jutros tek u 6, a u 7 smo išli na vakcinu.. Ceo dan sam sa Viktorom u borbi sa nervozom i razdražljivošću od vakcine, menjam obloge hladne i pazim na njegovo ponašanje i eventualne kontraindikacije.
Stavljam lončić sa vodom na plin da mu skuham novu vodu, odlazim s njim u sobu, igramo se na krevetu i tako oboje zaspemo jedno kraj drugoga. Spavali smo sat vremena, probudio me njegov plač.... Osetim dim, kroz glavu mi prođe LONČIĆ - PLIN - aaaaaaaaaaa... Brzo u kuhinju, kad imam šta i da vidim - plin i dalje gori, lončić crn, gori... A kuhinja mi je inače u drvetu sva...
Osećala sam se kao njgora majka u vasioni koja hoda crnom zemljom.
A od straha sam premrla i zamrla... Još se evo tresem...
Molim vas, pazite da vam se ovo ne desi NIKADA! Pratite moj suludi primer kada god stavljate bilo šta na plin... Uhhh....


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Požar
2.11.2009 15:53:48   
Anoniman
Nemoj, eugi da se nerviras... Uh, nije naivno ,slazem se.
Sada kad to citam kontam da nisu lude one "lude" sto 100 puta proveravaju da li su iskljucile sporet...
Uh!
uzas, stvarno.
Ali nisi ti losa majka nego jednostavno covek se zaboravi.
Vazno da je sve oK.
A dobro u tome je sto ces od sad paziti kao luda....

Uh, volim vas oboje!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Požar
2.11.2009 15:54:36   
Anoniman
user posted image  To je umor.

Bilo - prošlo - zaboravi.

ja sam zato uvek stajala pored lončića.

Kupi Kuvalo za vodu, ono se samo isključi kada voda provri. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 2.11.2009 15:55:24 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Požar
2.11.2009 15:54:42   
Anoniman
  nisi ti draga loša majka, naprotiv. zaspala si jer si umorna od brige za detetom ....
hvala bogu da je sve u redu.. zagrli jaaaaaaaaako svoje dete jednom za mene!user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Požar
2.11.2009 15:55:49   
Trcosava
qq crna Eu!!!

user posted image user posted image user posted image

sreća te si se probudila! to je najbitnije

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Požar
2.11.2009 15:56:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  To je umor.

Bilo - prošlo - zaboravi.

ja sam zato uvek stajala pored lončića.


slažem se. dok kuvam kafu (baš zato što brzo provri) ja sve vreme stojim pored šporeta.
Dešava se draga. nemoj da misliš šta je moglo da bude, već se smiri....user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Požar
2.11.2009 15:56:52   
LillyT
Dogadja se. Ljudi su tako palili stanove, bitno je da ste vas dvoje dobro. Nemoj puno da se sekiras, dogadja se i onima koji 50 puta proveravaju.




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Požar
2.11.2009 15:57:50   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

HVALA CURKE MOJE!!!!

Što je najgore, imam kuhalo, ali me budale ubedile da ne kuvam u njemu radi kamenca... Ma...

Idem da se valjam s njim malo po kreevtu, srce moje malo!!!


Ljubim vas sve!user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Požar
2.11.2009 15:57:52   
Anoniman
hvala Bogu dobro ste ...jebo kuhinju, lončić...ti si dibra majka i završi sa tim već jednom ...duše moje drage 

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Požar
2.11.2009 15:59:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija



Što je najgore, imam kuhalo, ali me budale ubedile da ne kuvam u njemu radi kamenca... Ma...




user posted image

Tamo gde voda iz kuvala curi van stoji filterčić (kao mrežica). Neće taj kamenac nikuda. Uostalom, sve jedno ti dal ćeš oprati lonče od kamenca ili kuvalo.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Požar
2.11.2009 16:01:05   
Trcosava
ah..da da ti olakšam kako nisi najgora...seti se kako su meni zagorela jaja koja sam stavila da se kuvaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Požar
2.11.2009 16:14:06   
gagana83
Na zalost mi smo imali iskustva sa pozarom . Izgorelo nam je celo porkrovlje i magacin sa robom(radimo sa papirom pa se brzo prosirilo).To se desilo rano ujutru,svi bili u krevetima,sreca pa niko nije bio povredjen.Kazu da je problem bio sa odzakom ali najverovatnije je petarda izazvala pozar(to je bilo oko nove godine)

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Požar
2.11.2009 16:21:21   
Lu
Eugi draga,zaboravi taj događaj i zaboravi lončić!
Kuhalo je mnogo bezbjednije!
Sve se dobro završilo,ljubite se,grlite,evo i od mene jedan hug user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Požar
2.11.2009 16:33:42   
mihi
Meni se to desilo 1999, za vreme bombardovanja nije bilo struje pa smo koristili onaj kao rešo na plin ali sa onom kutijom dole što se menja. To mi je stajalo na ringli, kad je došla struja ja uključim ringlu na kojoj je to stajalo, ringla istopi plastiku od rešoa bila sam u dnevnoj sobi s Lukom, i samo sam čula kako nešto šišti, bila sam toliko pribrana da sam celu tu napravu bacila kroz prozor kuhinje, i na svu sreću nije eksplodiralo, palo je na travu. Ja sam se tresla narednih sedam dana i plakala kad bih pomislila na to. Eugi user posted image probaj da se odmoriš, nadji nekog nek te malo odmeni, umor stavrno može da napravi velike problem. Ljubi Vika, a ja tebeuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Požar
2.11.2009 21:29:23   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nisi najgora majka ludaro!!!!!!!! samo si premorena bila user posted image
svima se to moglo desiti, npr ja sam dva puta ove sedmice poplavila kucu, zaboravivsi da stavim crijevo od masine u wc solju.
Hvala Bogu pa se sve dobro zavrsilo!!!! Ljubim te, najbolja mamice na svijetu, i uzivaj u igranju sa svojim Shogom.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Požar
3.11.2009 1:10:32   
eugenija
Smirila sam se.. odspavali smo evo do sada... Nije reagovao na vakcinu, tipa temperature.. Hvala Bogu. A na ovo ću što pre da zaboravim.. Ebem ti umor!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Požar
4.3.2010 8:09:31   
oliveradj
Ja sam bila prisutna na požaru na Radničkom univerzitetu u NS-adu. Koleginica meni jako draga je izgorela u liftu to je bilo pre 10 godina. Ništa nije strašno nego to što nje više nema.
Za sve ovo što se dogodi to je od umora. Ako niko nije povređen iz glave treba brisati. Ja sam jednom ostavila dete neobučeno pokrila ga da se malo guza izluftira i zaspala sedeći pored krevetca. Kad sam se probudila bila je makar pokrivena da se ne prehladi i ukakana samo tako.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here