|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
5.5.2009 17:25:53   
*Sashka*
Kao prvo, da vas sve pozdravim i da se predstavim; ja sam nova trudnica na forumu user posted image :) i, kao sto se da prmetiti, interesuje me da li neko ima iskustvo sa porodjajem i svime oko istog u DM. Bilo kakva informacija je dobrodosla. Hvala unapred.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
5.5.2009 17:29:05   
mihi
Sashka nisam se porodila u DM ali mi je trudnoću vodila dr Maja Antić u ambulanti DM i privatno jer porodilište nije proradilo do 1X kada sam se ja porodila. O dr maji Antić sve najbolje zaista je sjajna, stručna, brižna pažljiva.... a ula sam da je porodilište fenomenalno.

(odgovor članu *Sashka*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
5.5.2009 17:38:27   
*Sashka*
Hvala na odgovoru. user posted image I ja sam cula da je porodiliste super (barem tako pricaju na TV-u), zato me i interesuju iskustva. Znaci, eventualno bih mogla da se raspitam da idem kod dr Antic?!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
5.5.2009 20:47:23   
mihi
Toplo je preporučujem, ali pazi ima i dr Dragan Antić

(odgovor članu *Sashka*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
6.5.2009 18:05:36   
*Sashka*
Hvala na informacijama. user posted image
Ako jos neko ima neke informacije o DM - pisite.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
15.5.2009 11:51:40   
kale2008
Ja sam lezala proslog meseca  na ginekologiji u KC "Dragisa Misovic" i mogu svima preporuciti da idu tamo.Sve  je zaista za najvecu pohvalu,od lekara,preko ljubaznosti svog osoblja do besprekornog odrzavanja higijene.Volela bih da znam da li doktorka ili doktor Antic rade i privatno jer mi je malo komplikovano na dodjem do njih u bolnici(sva ta procedura oko zakazivanja)?Ako neko zna,bila bih vam zahvalna da mi napise telefon ili adresu ordinacije.

(odgovor članu *Sashka*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
16.5.2009 8:58:53   
kale2008
Mihi,da li mi mozes pomoci da nadjem privatnu ordinaciju doktorke Antic?Ili makar neki broj telefona na koji joj se mogu obratiti?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
12.8.2009 16:17:34   
Cakana981
Sashka i ja planiram u DM pa me zanima da li je potrebno obratiti se nekom tamo vec sada ili se sve to resava kad doddje do porodjaja?

Cula sam da je neko isao i ranije, kao da se upozna, raspita ili sta vec...

(odgovor članu kale2008)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
12.8.2009 21:51:00   
Anoniman
Ne znam konkretno za ovo porodilište, ali koliko sam shvatila žene čiji privatni lekari ne rade u porodilištu, one uglavnom odu pre porođaja da se upoznaju sa nekim lekarom koji bi ih porađao... 

(odgovor članu Cakana981)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
12.8.2009 22:55:16   
sanji
Moja drugarica se porodila tamo pre 2 meseca i za sve njih ima samo reči hvale! Oduševljena je porodilištem ALI je jako malo naspram ostalih pa ne primaju baš sve koji su se nameračili. Koliko sam ja shvatila mora trudnica da ima otvoren karton kod njih ( odnosno da dolazi bar 2-3 puta) da bi je primili tamo za porođaj.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
7.9.2009 13:30:42   
Coka011
Ja jedino što bar za sada mogu da kažem da vodim trudnoću od prvog dana kod dr. Dragana Antića, i da sam oduševljena. Idem kod njega od prvog dana tj kod njega sam bila i na utvrđivanju trudnoće i prezadovoljna sam odnosom koji ima prema svojim pacijentima.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
7.9.2009 13:36:24   
buhla
Coko, od prvog dana si isla kod njega u bolnicu na pregled ili negde privatno?
Da li si sa uputom isla u DM na pregled?
Hvala user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Coka011)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
7.9.2009 13:37:50   
buhla
P.S.
Ja planiram da se porodim u DM, a cula sam o doktoru a i doktorki Antic sve najbolje pa bi isla kod njim da vodim trudnocu.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
25.9.2009 17:37:45   
*iva*
Sve pohvale za dr.Radunovic, dr. Antic. Sestre su skroz super, profesionalne su (mislim za nase uslove).
U svakom zitu ima i kukolja, a ovde je to doktorka Eric. Sacuvaj Boze, ali da se izbegnuti!
A da- i hrana je katastrofalna, ali da je ok bilo bi mnogo zar ne?

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
29.9.2009 11:13:40   
buhla
Ja u ponedeljak idem na UZ pred double test kod Dr Loncar, zna li neko nesto o tom/toj dr?

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
30.9.2009 13:37:51   
Ducke
Cao dame,
vec sam 6 meseci u drugom stanju a jos nisam uspela da se odlucim za lekara niti gde cu se poroditi.
Volela bih da to bude DM porodiliste, ali nisam sigurna kako da tamo upadnem, imate li neki savet?
Imam zakazan pregled kod dr Nikitovica, ali nisam sigurna kako da ga pitam za porodjaj?

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
8.10.2009 18:11:13   
Ducke
A da ugasimo mi ovu temu kad niko nikom ne odgovara?user posted image
Mozda da uvedemo teme: OCENITE GINEKOLOGE, GDE KOGA NACI PRIVATNO, ako vec ne postoje?
Ako postoje, javite da tamo pogledam.
Cmok

(odgovor članu Ducke)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
8.10.2009 18:28:33   
mihi
Meni je trudnocu vodila dr Antić ali tada porodilište Mišović nije radilo, možeš da se pitaš dr za porođaj slobodno, a primićete da se porodiš ako imaš otvoren karton kod nekog od doktora.user posted image

(odgovor članu Ducke)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
9.10.2009 15:58:39   
mazuljak
Mihi, super na informaciji. Mene je frka da li cu se tu poroditi (a volela bih, a i teritorijalno "pripadam" tu), cujem primaju samo ako ima slobodnih mesta. A kod dr Maje Antic sam uspela zakazati tek pocetkom nov, a tad cu taman uci u 38. nedelju. Da nije malo mnogo kasno...? Hoce li mi tada oni otvoriti karton? Kako oko toga ide? Juser posted image i ga, trebala sam ranije da se informisem o svemu... 

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
9.10.2009 17:06:21   
mihi
Mislim da nije kasno Maja je jako fina dr, pitaj je i mislim da ce ti izaci u susretuser posted image

(odgovor članu mazuljak)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
21.10.2009 21:43:14   
Katerina
Drage moje vidim puno pozitivnih komentara ali na Vašu žalost ima i ona druga strana . Radim u ovoj ustanovi vremenski dugo i odlično poznajem osoblje koje radi a naročito pojedine lekare koji se spominju. Što se tiče dr D Antića i Maje Antić onu su dobri kao lekari ....  Međutim Dr Zoran Lončar je veoma loša osoba na prvom mestu nema osnovno vaspitanje prema zaposlenima . Baš je skoro vodio trudnoću jednož ženici i pošto je to OFRLJE uradio nije primetio da nije nešto uredu sa bebom pritom je žena mlada 87 godište. Naravno ovo se prikriva u Bolnici ali sve izađe na videlo. Rođena je beba sa VUČJOM ČELJUSTI. Beba naravno izgleda deformisano i pored mnogobrojnih operacija , a operacije mu tek slede kada odraste. Takođe otežano jede , mora na slamčicu da ga hrane . KATASROFA JE U SVEMU OVOME ŠTO DOKTOR U OPŠTE NE MISLI DA JE POGREŠIO I ŠTO U OPŠTE NIJE KAŽNJEN. I čak naprotiv ubedio je familiju da je sve u redu i da to nije ništa strašno.A to što beba liči na monstruma i što otežano jede i što će morati da ima mnogobrojne operacije kasnije ... JEDINO PITANJE POSTAVLJAM : KAKAV ĆE ŽIVOT IMATI TO DETE I NJEGOVA PORODICA ( MAJKA KOJA TEK TREBA DA IMA JOŠ DECE) Ali zahvaljujući dr Zoranu Lončaru eto .... lekari nizašta neodgovaraju.
I samo ne znam otkud mu zvanje doktora sigurno je debelo platio za diplomu.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
21.10.2009 21:57:16   
Katerina
Evo opet mene sa još nekim novinama opet nažalost jer nisu lepe user posted image

Pre par meseci U Dr Dragiša Mišović porodilište rođena je beba sa rukom do lakta . Jadna bebica i ona je osuđena na težak život jer opet doktor nije vodio računa i nije primetio da nešto nije u redu. Ovaj puta ne znam ime doktora koji je vodio trudnoću ali sigurno će se i to saznati.

Inače dr Zoran Lončar imao je sukoba sa jednom spremačicom koja je radila na odeljenju i naravno pošto nije bilo po njegovom udario je šamar spremačici. Ali pošto je mislila da će dobiti posao za stalno ona nije reagovala i nije ga prijavila .

Baš se pre neki dan pojavio otac deteta ( sa vučjom čeljusti) i pretio mu je . Pa ako već  nemože ovako da odgovara onda bar onako .... Ne bojim se ja i njemu će neko vratiti za sve što je uradio. Čovek se uopšte ne kaje i veselo šeta hodnikom prijemnog odeljenja. Pozdrav svima

(odgovor članu Katerina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
21.10.2009 22:03:22   
mihi
Katerina dobro je da postoji neko iz kuce ko vidi i tu losu stranu i upozorava, hvala na tome.

(odgovor članu Katerina)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
22.10.2009 9:33:01   
buhla
Katerina hvala! Mislim da posle ovog tvog posta necu ici kod dr Loncar, mada meni iskreno nije ulivao neko poverenje kada sam bila prvi put kod njega. Hm, pocinjem da razmisljam i da se porodim mozda u nekoj drugoj bolnici. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
22.10.2009 16:37:24   
mazuljak
Bas strasno! Muceno dete i roditelji... user posted image Odjednom ne znam da li da idem tamo na porodjaj... Jel' taj dr ok poradja (ako upadnem u njegovu smenu), a "samo" gresi u vodjenju trudnoce? Mada, vise covek nije pametan gde otici, cini mi se da svuda ima slicnih prica, ispade da ti je sve stvar srece i nek' ti je Bog u pomoci...

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Zašto mnogo žena pobaci pre 12. nedelje?
U prvim nedeljama trudnoće većinu žena izbezumljuje statistika: od tri trudnoće jedna će se spontano okončati u prvom tr...



Click Here