|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodilište u Pančevu
14.12.2011 23:43:51   
jomi
Drage mame, imate li iskustva sa sa porodilistem u Pancevu? Zanimaju me iskustva a po najvise kakvi su doktori?? 

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.4.2021 10:54:02 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
14.12.2011 23:47:29   
vonavoj
ja sam ti najnovija porodilja! sve pohvale za sve ginekologe,a posebno babice!!
babice su odlicne,tu su kada je najpotrebnije da te ohrabre,daju snagu..nisu non-stop pored tebe i ne treba,ali znaju kada da se pojave!!
Imam odlicno iskustvo..samo su pedijatrijske sestre grozneeeeee..a one su posle zaduzene za bebe,dojenje...e,za njih imam sve najgore da kazem..niti su tu da pomognu oko dojenja,izmuzavanja...user posted image
sto se uslova tice,dobri su,nije prljavo,odrzava se..jeste da je renovirano,ali su kreveti stari,mada se na to ni ne gleda!user posted image
eto,toliko,ako te nesto zanima,pitaj!

(odgovor članu jomi)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
25.2.2012 10:22:57   
Jeca.V
Devojke,jel ima neka iskustva sa cenama izabranog lekara,babice,anesteziologa za epidural,apartmana itd.?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
25.2.2012 10:46:03   
vonavoj
epidural je 15000, izabrani lekar je 50.000 din,a apartman je dnevno 3000din,koliko se secam!

(odgovor članu jomi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
25.2.2012 13:22:03   
Mishica 77
Apartman sam ja pre dve godine plaćala 3.000. Misliš da nije poskupeo?
Imam sve pohvale za porodilište i lekare. Meni je smeštaj bio OK. Ne znam kakve su sobe u porodilištu ali one oko apartmana nisu nešto. Čiste ok ali gužva.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
3.4.2012 8:38:03   
mejvis
3000 din je apartman a izabrani dr 40000din. Idem ja danas pa ću sve sveže informacije da vam napišem kada se vratim!user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
11.4.2012 16:46:20   
mejvis
Sve pohvale!user posted image
Svi vrlo ljubazni i fini, prilično čisto, epidural dostupan, baš sam zadovoljna. user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
16.4.2012 17:48:17   
Lulence
Samo sto se nisam porodilauser posted image ,i zanima me sta sve treba da ponesem u porodiliste!? Hvala

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
16.4.2012 18:27:39   
vonavoj
treba ti 2 mini klizme,buskopan ili spazmeks,pelene za bebu,20kom, za licnu higijenu pribor,papuce (moj savet,jedne za kupanje i jedne za sobu), knjizica,uradjene analize krvi,mokrace,...veliki peskir za bebu (to je u slucaju da nemaju sa cime da brisu bebe kada ih okupaju),ponesi i koju tetra pelenu...naravno mrezasti ulosci..khm..vise ne mogu ni da se setim..imas posebnu temu o tome sta poneti..ali samo klizme i spazmeks su obavezni..ne trebaju ti podmetaci za krevet...

(odgovor članu Lulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
9.5.2012 16:58:24   
Jeca.V
Sve pohvale za nase porodiliste i lekare i osoblje u njemu.Sve u svemu potpuno druga prica za razliku od pre 7 godina!user posted image

< Poruku je uredio Jeca.V -- 9.5.2012 16:59:01 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
1.8.2012 22:48:28   
vonavoj
sve pohvale o porodilistu,dosta pozitivnih iskustava,evo i teksta gde je sve lepo objasnjeno KLIK
sve je tacno,osim dela u kom pise da moze da se jede i pije kad se udje u salu,kad pocne porodjajuser posted image ..ne sme!

< Poruku je uredio vonavoj -- 1.8.2012 22:49:40 >

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
29.8.2013 14:47:10   
Malecka074
Ima li novih mama koje su se porodile u Pančevu, da prenesu iskustva?

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
4.9.2013 13:15:24   
Malecka074
Niko????user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
13.3.2015 23:33:16   
jovicaa
porodiliste u pancevu.. koliko postuju prirodan tok porodjaja?
nama je propao dogovor sa babicom, tako da mi ostaje porodiliste u pancevu, kao jedino koje postuje prirodan tok. ali da li svi lekari postuju?
da li ste stvari nosile u torbi ili u kesama?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
14.3.2015 0:08:17   
isidora88
jovice, a ne mozete sa drugom babicom da dogovorite, bas sam gledala skoro sajt o dulama, ima ih dostauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
14.3.2015 8:37:08   
Sanjalicaaa
Jovice, ja sam cula da bas hvale njihovo porodiliste. Bas sam skoro gledala slike porodilista i rekoh mm-u da zelim tamo da se porodim sa drugim detetom, ali on nije za user posted image U skolici za roditeljstvo su nam pricali da je porodiliste super opremljeno, strunjacama, loptama i slicnim rekvizitima, ali i da je tamo samo jedan doktor koji postuje prirodan tok porodjaja, pa ako se padnete kod njega super. Ako ne, nista. Ali mozda se nesto promenilo, to je bilo pre 2 god.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
22.3.2015 22:14:34   
milajoka
Ja sam se prvi put porodila u pancevu i sada cu za 10-ak dana ponovo Boze zdravlja. Malo sam lezala tamo zbog nekih bolova ali znam sve doktore i kakvi su uslovi pa mame pitajte slobodno sta vas zanima...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
23.3.2015 9:19:56   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: jovicaa

porodiliste u pancevu.. koliko postuju prirodan tok porodjaja?
nama je propao dogovor sa babicom, tako da mi ostaje porodiliste u pancevu, kao jedino koje postuje prirodan tok. ali da li svi lekari postuju?
da li ste stvari nosile u torbi ili u kesama?

Nisam znala da imas ovu opciju>
Nema ni kod nas vise prirodnog toka,bio je dr Vajs koji je otisao..sad su porodjaji kao i svuda! Mislim ide prirodno sve,ne sile,ali dobijes malo indukcije,to odmah nije skroz prirodno!

< Poruku je uredio vonavoj -- 23.3.2015 9:21:04 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
23.3.2015 12:37:23   
jovicaa
a u toku samog porodjaja, da li koriste one rekvizite iz sobe, da li mozes da se porodis u polozaju koji ti odgovara, ili mora na ledjima?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
23.3.2015 13:07:15   
vonavoj
Poradjas se na ledjima,kad bebe krene da izlazi,a tokom porodjaja mozes da setas,koristi loptu..

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
23.3.2015 17:44:59   
jovicaa
kako si se ti porodila, prirodno ili carskim?
bzv.. cula sam da ne moras na ledjima ,koji je smisao onda.
i da li su bebe konstantno sa mamama, ili ih odnose?

< Poruku je uredio jovicaa -- 23.3.2015 17:45:48 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
12.7.2016 14:09:14   
BubaBubica
Mogle bi da osvežimo temu, ima nas par koje će se poroditi u Pančevu, ja čekam odgovor od drugarice šta sve treba sad, a pišite i vi ako imate informacije!

Ja ovog puta idem bez odabranog lekara jer moj doktor nažalost više nije živ, pa kako mi bude.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
12.7.2016 21:33:15   
vonavoj
Bubabubice.i mene je dr David prvi put porodio..a vec za drugi porodjaj nije bio ziv..ali oba puta sam isla a da nisam poznavala nijeddnog doktora i super sam prosla!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
12.7.2016 21:33:45   
BubaBubica
Dakle, za porođaj treba klizma i dalje, tačnije dve klizme, uh tako bi volela da preskočim taj deo. Pelene za bebu i dalje trebaju, i vlažne maramice i mast za goozu malu. Kaže i da bi bilo dobro uzeti jastučnicu jer su njihove u užasnom stanju. Naravno ostalo sve standardno, ima na temi kamperski vodič za porodilište. user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Porodiliste u Pancevu!!!!
12.7.2016 21:37:04   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bubabubice.i mene je dr David prvi put porodio..a vec za drugi porodjaj nije bio ziv..ali oba puta sam isla a da nisam poznavala nijeddnog doktora i super sam prosla!

Mene je oba puta i vodio mi trudnoće, mnogi su se zgrožavali što idem njemu jer je kao loš ginekolog, ali meni je bio jako dobar. Ma verujem da će biti sve ok, samo da bude sve u redu sa nama, sad je dobro porodilište.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here