|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posete u porodilistu
5.2.2010 1:22:02   
Anoniman
Mislim da nema ovakve teme...

Da li je neko cuo za sigurno da su ponovo dozvoljene posete?
Mame, kako to ide: koliko puta neko moze da te poseti?

meni iz ove perspektive nekako bitno da moze muz da mi dodje...ili mama!

Da li ste imale posete? Svakog dana?
I da li poseta dodje u sobu ili negde drugde odete?
i da li su posete samo dozvoljene porodiljama u apartmanima ili uopste?


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:24:33   
cipiripi
moze da se udje u sobu u visegradskoj i u apartman, ali vecina trudnica bleji po hodniku i pusi cigaru user posted image
mislim da su u visegradskoj posete od 3 -4 svaki dan ali nisam sigurna.. (to je ono zvanicno i zakonski) user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:25:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

moze da se udje u sobu u visegradskoj i u apartman, ali vecina trudnica bleji po hodniku i pusi cigaru user posted image
mislim da su u visegradskoj posete od 3 -4 svaki dan ali nisam sigurna.. (to je ono zvanicno i zakonski) user posted image


ti mila sve znas bre...
Cipi sveznalica!
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:26:35   
cipiripi
e draga moja koiliko sam trudnoca i porodjaja ispratila user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:26:45   
gagana83
U porodilistu u KS-u nema poseta ni u obicnim sobama ni u apartmanima.Tek ove godine su uveli one interfone sa kamerom a do tad je bilo dovikivanja sa prozorauser posted image
Mada ako znas nekog mozda moze to da ti zavrsi.Ja sam se jednom videla sa mm i bratom u nekoj sobi za sastankeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:27:21   
cipiripi
o boze user posted image meni je to bzv ...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:28:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

e draga moja koiliko sam trudnoca i porodjaja ispratila user posted image user posted image user posted image user posted image


cipi, zbog toga ces i ti..uspeti!
zbog otvorenog srca!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:30:27   
cipiripi
znas li sta je najsmesnije user posted image user posted image user posted image kad svi nagrnu uz stepenice kad se pusti poseta, da poginu covece user posted image user posted image user posted image
a trudnjace zalepljene za staklena vrata docekuju.. pa kad se napravi guzvaaaa ijaoooo, pa krenu da grabe kese sa hranom.. user posted image user posted image user posted image
cirkus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:33:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

znas li sta je najsmesnije user posted image user posted image user posted image kad svi nagrnu uz stepenice kad se pusti poseta, da poginu covece user posted image user posted image user posted image
a trudnjace zalepljene za staklena vrata docekuju.. pa kad se napravi guzvaaaa ijaoooo, pa krenu da grabe kese sa hranom.. user posted image user posted image user posted image
cirkus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaoooooo..zar to tako izgleda? kao ulicna rasprodaja??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:36:16   
cipiripi
srce moje bolje je i sve to nego da si asocijalna i u apartmanu, smatram da ces psihicki sve lakse izgurati ako budes u drustvu..
naravno ja nisam kompetentna da pricam o tim stvarima, ali sad iz ovog mog ugla, mislim tako user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:37:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

srce moje bolje je i sve to nego da si asocijalna i u apartmanu, smatram da ces psihicki sve lakse izgurati ako budes u drustvu..
naravno ja nisam kompetentna da pricam o tim stvarima, ali sad iz ovog mog ugla, mislim tako user posted image



ma tako ce i biti!
pri tom...ima da kazem muzu da pare potrosi  na mene...ali na neki bolji nacin...
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:38:09   
cipiripi
bolje to sacuvaj za Nenu da ti kupa bebu i posveti joj paznju umesto shablonskih beogradskih patronaznih sestri user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:38:12   
gagana83
IZVORNA PORUKA: cipiripi

o boze user posted image meni je to bzv ...

Glupost cista!Mozes misliti kako je izgledalo.
Cak sam cula pricu kako su zene iz soba spustale neki kanap na koji joj muz zaveze kesu sa stvarima koje je trazila da joj donese jer sestre nisu htele da je prime-kazu nije vreme za ponudeuser posted image .To je bilo pre par godina,sad je situacija ipak malo bolja.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 1:39:09   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no comment
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 9:31:59   
LillyT
U Zvezdrai su dozvoljene samo za oceve i to u app i BF, u obicnim sobama nisu. Dostava paketa je dva puta dnevno (za ove u sobama). E sada, ne znam da li je to zbog gripa ili ne, tako je sada. Mislim da svako porodiliste ima neka svoja pravila.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 9:44:22   
Anoniman
Kad sam se ja porađala u Betaniji nije bilo poseta. Mame stoje na prozorima, a tate dole i dovikuju se. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 10:01:04   
Leki 77
Ja mislim da su posete u beogradskim porodilistima dozvoljene:

Због благог пада броја оболелих од новог грипа, Стручни тим за борбу против новог грипа града Београда укинуо је дежурства лекара опште праксе и педијатара у београдским домовима здравља. Из истог разлога укинута је и забрана посета пацијентима у болницама.
 
BEOINFO VESTI

U Frontu su posete dozvoljene samo u apartmanima, koliko hoces i kada hoces, izmedju npr. 6h ujutru i 22h, ali je moja mama usla i u 23h, tako da ne znam da li pustaju sve ili je ona imala srece.

IZVORNA PORUKA: cipiripi

srce moje bolje je i sve to nego da si asocijalna i u apartmanu, smatram da ces psihicki sve lakse izgurati ako budes u drustvu..
naravno ja nisam kompetentna da pricam o tim stvarima, ali sad iz ovog mog ugla, mislim tako user posted image



Uh....pa ja jesam malo (a mozda i ne malouser posted image ) asocijalna ako se tako gleda. Volim svoj mir i komociju, a i vise volim drustvo koje ja izaberem nego ono koje se zadesi u sobi. Imam veoma lak san , pa je mene budila zena koja je nesnosno hrkala u susednoj sobi (sa svim zatvorenim vratima), a devojke iz njene sobe nisu nocima oko sklopile.
E sada, ja sam imala lak, lep i brz porodjaj, sve je teklo kako treba i bila sam mnogo srecna sto su mi drustvo pravile muz, moj brat, moja kuma, mama i jos par ljudi. Naravno, veoma mi se dopalo i to sto sve ide na telefonski poziv. Okrenes sestrinsku sobu , one dolete, pozoves bebi-boksove, bebu ti donesu kada hoces, ostave ti je koliko hoces itd...no, to je sada neka druga tema, ali da ne ostane ovde nedoreceno. user posted image
I samo da dodam - pre ne bih videla supruga 5 dana nego se kao najgori pacenik gurala sa svim tim zenama iz price, da ga gledam preko stakla!!!!!! Ponizavajuce. Kao da su zene stoka. Moja drugarica koja je bila u Frontu je silazila u hol i tu primala posete.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 10:33:19   
minavb
Koliko ja znam, kad platis apartman u Visegradskoj mozes da imas posete kad god. To vazi i za NF.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 10:35:37   
Mica breskvica

u NF su posete u apartmanima od 10-22h, a za ovako ne znam, valjda od 14-16h


_____________________________

Život je čudo, treba se smejati....

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Posete u porodilistu
5.2.2010 15:11:43   
lothroniell
Evo svezih informacija iz Betanije... user posted image Posete su jos uvek zabranje zbog gripa i sestre ne znaju kada ce ta zabrana prestati, na odeljenju patologije trudnoce posete nikada nisu dozvoljene, a sada su cak i one monitore ukinuli tado da je prozor varjanta jedina u funkciji!

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Posete u porodilistu
28.11.2014 21:35:07   
soni
U Norveskoj moze da dolazi i odlazi ko hoce...ima odredjeno u koje su vreme posete , ali i za vreme porodjaja u sobi moze da ti bude 10 ljudi..meni su muz i dever non stop ili tu...sutradan dosli prijatelji..super :)

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Posete u porodilistu
28.11.2014 23:06:41   
bubulence

IZVORNA PORUKA: soni

U Norveskoj moze da dolazi i odlazi ko hoce...ima odredjeno u koje su vreme posete , ali i za vreme porodjaja u sobi moze da ti bude 10 ljudi..meni su muz i dever non stop ili tu...sutradan dosli prijatelji..super :)


bas ti zavidim.
nikako nemam zelju da mm prisustvuje porodjaju ali bih jako volela da posle porodjaja moze da bude samnom, ali je u Betaniji to nemoguce...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Posete u porodilistu
28.11.2014 23:27:12   
soni
Znam da kod nas ne daju..

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Posete u porodilistu
28.11.2014 23:33:36   
vikiveki
Koliko se sećam kada sam se ja porađala posete su bile dozvoljene,ali samo u posebnoj sobi i kada sam se oporavila i mogla da ustanem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Posete u porodilistu
29.11.2014 7:27:23   
Trcosava
Ovde su posete od 15-18. Sa Anom kad sam se porodila je bila dozvoljena samo jedna zdrav osoba zbog nekog virusa koji je harao. Meni i onako nema ko drugo da dođe user posted image

Sad se nadam da će ova mala biti zdrava kad se rodi bata, pa da može da dođe u posetu. Inače ne isteruju u 18:00 user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here