|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poset____e u porodilistu
12.9.2017 12:11:58   
krin 40
Meni su u Višegradskoj pustili Nadju(mada ona izgleda kao da ima 15user posted image )

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Poset____e u porodilistu
8.10.2017 23:16:53   
MamaNecaVo
Ja sam svakako protiv poseta u sobi porodilje i bebe.
Na III spratu Visegradske posete su u hodniku,sto je opet probelm jer majke bebe ne smeju ostavljati same u sobi, pa ako hoces svoje da vidis moras naci ko ce za tih par minuta bebu da ti pricuva i tako na smenu.
Sto bi trebali da regulisu jer je besmisleno (do te mere da u vc ne smes otici ako nemas kome bebu da ostavis).

Par dana sam bila sama u sobi i imala sam problem da ne mogu izaci uzeti kesu ili bilo sta drugo.
Pa smo uhvatili semu.
Koverte i kese,sto sestrama sto nacelnicama.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Poset____e u porodilistu
8.10.2017 23:21:03   
Mala Elena
U Gradskoj bolnici kad je vreme pauze odnesu bebe. Posete su bile u trpezariji. Sada su renovirali sobe , kupatila, trpezariju...verujem da su mnogo bolji uslovi.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Poset____e u porodilistu
8.10.2017 23:26:17   
MamaNecaVo
To je onda bas super!
Sto sam duze clan foruma,to sve vise pohvala citam za Gradsku.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Poset____e u porodilistu
8.10.2017 23:28:03   
Mala Elena
Da, fini neki ljudi user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Poset____e u porodilistu
9.10.2017 7:48:52   
medamisko
U DM je mogao samo tata da vidi bebu i dodje u posetu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Poset____e u porodilistu
10.10.2017 14:04:56   
Dragica Draga
I u Betaniji nisu dozvoljene posete, ali svi prozori gledaju na dvoriste pa tate i rodjaci dodnu i ona masemo i dovikujemo se 😁

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Poset____e u porodilistu
10.10.2017 14:11:28   
IvanaSK RR
ME, prosle godine u maju nisu odnosili bebe za vreme posete.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Poset____e u porodilistu
17.10.2017 23:35:44   
MamaNecaVo
To je bas nezgodno! Generalno ne vidim sta je problem da se bebe odnesu za tih 30minuta koliko posete traju u proseku.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Poset_e u porodilištu
1.3.2018 10:41:11   
Dora89
U Frontu ima tačno vreme poset__a, i mogu da uđu u sobe, i tad su tu bebe. Van tog perioda može da dođe poset__a, ali da budu u glavnom hodniku, na oku portiru. Onda vi zamolite cimerke da bace pogled na bebu, ostavite br. da vas zovu ako plače, i lepo siđete.

< Poruku je uredio lesica RR -- 1.3.2018 10:44:08 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Poset_e u porodilištu
21.7.2019 10:56:20   
MimaKos
Kod nas su bile zabranjene zbog epidemije malih boginja


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Posete u porodilistu
14.4.2020 3:54:59   
Sjuz
Kragujevac,poset_e su bile izmedju 3 i 4,zvanicno,ali je do stakla mogao kad god neko da svrati. Do sobe niko,ali znaci makar da vidis nekog bliskog...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Posete u porodilistu
4.6.2020 14:51:09   
ANCHY994
Da li su dozvoljene poset_e u Visegradskoj? 


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Posete u porodilistu
6.6.2020 17:02:51   
Duškić
Mislim da jos nisu.

(odgovor članu ANCHY994)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Posete u porodilistu
22.6.2020 10:41:43   
bikicaV
Ma kakve posete, dok je korone nema poseta.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Posete u porodilistu
22.6.2020 20:02:29   
mama Jo
Nema ih inace user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here