|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posle antibiotika - vaginalete!
6.12.2008 23:52:46   
Anoniman
Jel ima još neka taj problem? Tačno odepim nakon antibiotika, javlja se užasan svrab, i sekret... i onda uzmem vaginalnu kremu i sredim to. Samo me mnogo nervira! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
6.12.2008 23:59:09   
maslacak
Poslije antibiotika jedino dobijem proljev i to svaki put!
nemam problema sa gljivičnim infekcijama, imala jednom u životu i to davno, davno
(djevica još bila user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
7.12.2008 12:14:40   
mamy2
Dosta žena nakon antibiotske kure ima slične probleme,jer antibiotici naruše ph vrijednost i izazovu te dosadene iritacije.
Moja preporuka je Lactogyn oralni probiotik,meni uvijek pomognu.
Namjenjene su upravo obnavljanju vaginalne flore i uravnoteženju ph.
Meni uvijek pomognu.

user posted image

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
7.12.2008 12:40:28   
Anoniman
A pije se uporedo sa antibiotikom ili nakon antibiotika?

Pitam jer ja klincu kada dajem antibiotike, dajem mu uporedo i probiotik da ne bi dobio proliv.

(odgovor članu mamy2)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
7.12.2008 12:52:59   
Anoniman
Sada sam već kupila Canesten vaginalni krem, ali da znam za ubuduće...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
7.12.2008 21:43:32   
Anoniman
Kaže moja svekrva "Zaperi se čajem od belog sleza" - čitala je negde. Nisam probala, ni ne nameravam ovom prilikom, pa ako neka bude probala pre mene, nek mi javi rezultate.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
7.12.2008 21:50:20   
maslacak
Tasha, ja isto koristim Lactogyn već duže vrijeme, možeš zajedno sa antibioticima, naškoditi neće, al obavezno nastaviti poslije antibiotika, najbolje dvije dnevno, samo ima 15 kom a dosta koštaju oko 9 eura

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
7.12.2008 21:54:38   
Anoniman
Paprena cena, s obzirom na to antibiotike pijem 7 dana, pa još i posle... user posted image  Ali ako pomaže... user posted image

(odgovor članu maslacak)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
7.12.2008 21:59:21   
maslacak
Inače pijem po jednu, osim pred operaciju kada sam radila na imunitetu kojega anestezija oslabi, pa mi nije bilo svejedno da dobijem infekciju a rane svježe, pila sam po dvije 15 dana prije i 15 poslije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
7.12.2008 22:28:02   
Anoniman
Uz sledeće antibiotike (za koje se nadam da neće biti skoro) ću definitivno isprobati, jer se napatih JU JU JU ! user posted image

(odgovor članu maslacak)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
10.12.2008 0:01:55   
Anoniman
Evo, treći dan Canesten i sve je ok... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
10.12.2008 0:05:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
10.12.2008 0:08:46   
Anoniman
Piše ti u prvom postu, ne bih da se ponavljam, pročitaj sve što smo napisale u ovoj temi. Odoh da spavam.

Laku noć user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
10.12.2008 0:16:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
10.12.2008 9:12:27   
Anoniman
Mom mužu ne fali ništa jer su se meni promene pojavile kada sam se razbolela i počela da pijem antibiotike, a dok sam bila bolesna nismo imali odnose, a nakon toga sam ja kupila Canesten...

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
12.11.2009 17:28:08   
Anoniman
.........  nisam sigurna da li sam potrefila temu ali i ja sam osetila posledice antibiotika...naime, nakon cr su me kljukali svime i svačim, znate već ... a i sama anestezija dodatno oslabi organizam, pa posle oporavak dok se ne vrati sve u normalu....... i tako sam u prošlu subotu  primetila 3 tačkice. (kružići, malo suvkasti ali se zacrvene ako češem). jedna na dojci, na stomaki i nešto malo ispod pupka. us*** se živa! jbt da nisu boginje?! (inače, još uvek ih nisam preležala ni ja ni brat)
otišla sam kod lekaqra opšte prakse. alergija. prašak. gel za tuširanje.
pitam je da li se to pojavilo  (izgleda su gljivice) zbog lošeg imuniteta? ne, naprotiv. imam jak imunitet tako da je sve izbilo napolje, što je dobro.......uglavnom dobila sam Canesten, mažem se sve vreme(prethodno sam stavljala becutan puder da isušim) ali ne povlači se već se i šiti. svrbi u p.m!  a ako je neko bolestan kada je reč o higijeni- onda sam to ja i preterujem koliko vodim računa. mm me zeza da bi bilo najbolje da ne perem ruke, da se ne kupam i ne pazim i bila bih zdrava kao dren!
išla sam danas po uput kod dermatologa da vidi šta je u pitanju( ne volim nagađanja ovih lekara koji ti sve rešavaju čajem od bokvice! kako ti šta fali oni uvale neki čaj...!)
uglavnom, zaista mislim da je reč o antibioticima- (ili eventualno o onoj skrnavoj posteljini u bolnici!)... ne znam, nisam pametna... nervozna sam plus sam i dobila.. uh, bolje da odem u temu za istresanje negativne energije!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
12.11.2009 17:32:34   
Lilly*
Ako su gljivice, mogu ti pomoći oblozi sa sodom- bikarbonom. Rastvoriš je u malo vode, natopiš čistu krpicu i drži 5-10 min, koliko izdržiš

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
12.11.2009 17:38:56   
Anoniman


hvala draga, strpiću se do sutra da vidim šta će mi dermatolog reći....... pokušaću  ako ništa od krema ne bude delovalo. baciću se na narodnu medicinu!user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
30.4.2010 17:30:13   
Anoniman
Meni je doktorka rekla da se od dovicina javlja kandida...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
30.4.2010 17:44:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

Meni je doktorka rekla da se od dovicina javlja kandida...user posted image


Divota, pila sam ga nedavno ... user posted image

ali da kucnem u drvo nisam primetila ništa sumnjivo na osnovu sekreta ... mada, za svaki slučaj sam nedelju dana stavljala Nistatin vaginalete ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
30.4.2010 18:17:50   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: mamy2

Dosta žena nakon antibiotske kure ima slične probleme,jer antibiotici naruše ph vrijednost i izazovu te dosadene iritacije.
Moja preporuka je Lactogyn oralni probiotik,meni uvijek pomognu.
Namjenjene su upravo obnavljanju vaginalne flore i uravnoteženju ph.
Meni uvijek pomognu.

user posted image

user posted image

(odgovor članu mamy2)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
3.5.2010 9:25:57   
Pilence81
Ja sam imala taj problem,bolje receno imam ga jos uvek,prepisu mi Panklav ispijem citavu kutiju i nista,onda mi daju Macmirir vaginolete i evo malo je bolje ali i dalje imam svrab i sekret koji me ubi user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
13.5.2010 22:16:56   
Anoniman
UFFFF, mrzim Panklav samo zato što posle njega neminovno fasujem vaginalete. Ovaj put Nystatin! A to mi nije jasno zašto Nystatin ne mogu da prave onako klizav, nego ga prave kao Aspirin, kako koji moj da ga metnem normalno??? user posted image

(odgovor članu Pilence81)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
13.5.2010 22:21:47   
Anoniman
I ja sam jedna od tih srećnica koja trenutno koristi Nistatin vaginalete ...
Milina .........

Najgore mi je to (pored toga što su suvkaste .. i drobe se...) što sadržaj krene da se izliva napolje tek kasnije u toku popodneva ...

Dakle taman zaboravim na to i puf!
Kad osetim ...user posted image
I svaki put se iznenadim ... user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Posle antibiotika - vaginalete!
17.5.2010 13:08:07   
Cvetana
Ja svaki put kad pocnems antibioticima pocnem da pijem i nistatin tablete. Jos kad sam bila dete mi je to preporucila jedna dr. Zimus sam pila dugo ciprocinal, pa se i gljivice pojavile, pa sam naknadno morala da koristim i vaginalete. Najbolje su mi Canesten 3 kom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here