|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PostExpress
25.6.2009 15:29:22   
Anoniman
Naručila sam jestivu nalepnicu za tortu preko neta.

Danas... zvr zvr telefon, teta sa portirnice kod mene na poslu, kaže došao čika iz PostExpress-a. user posted image  Siđem, on je baja doneo na posao. Ja u čudu, odakle vi ovde?
Uglavnom bio je kod mene kod kuće, dadilja naravno nije imala para, jer ja nikada nisam dobila mail potvrde od onog od koga sam naručila u kom bi pisalo "Sutra očekujte pošiljku", on je pitao u kojoj banci radim, pa je krenuo od Centrale te banke u nadi da će me naći. user posted image  
Naravno, rekla sam mu da se vrati sutra jer nemam para kod sebe.

Vratim se u kanc i shvatim da će sutra verovatno da poljubi vrata, i nazovem PostExpress.

Svi su zaista ljubazni, ali neorganizovani, kao uostalom i sve ostalo u pvpj zemlji.
Prvo je tetka na jednom broju pokušavala 10min da uđe u trag toj pošiljci.
Onda mi je tetka na drugom broju rekla da je to popodnevna smena i da će oni da se razduže tek u 20h i sutra od 10h će to biti u šalter sali. Pitam "Ali ja sam se dogovorila da mi sutra donese?"
Kaže seja da zovem opet prvi br da pitam da li je to uopšte moguće.

user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:32:05   
NadaR
Svi su zaista ljubazni, ali neorganizovani, kao uostalom i sve ostalo u pvpj zemlji.
Prvo je tetka na jednom broju pokušavala 10min da uđe u trag toj pošiljci.
Onda mi je tetka na drugom broju rekla da je to popodnevna smena i da će oni da se razduže tek u 20h i sutra od 10h će to biti u šalter sali. Pitam "Ali ja sam se dogovorila da mi sutra donese?"
Kaže seja da zovem opet prvi br da pitam da li je to uopšte moguće.

Odavde nista shvatila nisam.
Uglavnom tamo, niko ni za koga ne znauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:34:12   
Anoniman
bas se cudim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:34:45   
oliveradj
user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:42:02   
Anoniman
Realno. Sada sam u još većim govnima. Kraj meseca, para baš i nemam user posted image , a treba da ostavim pare kod kuće dadilji ako je kurir zatekne kod kuće, a moram i ja poneti još toliko, ako ne nađe dadilju kod kuće, pa se napravi pametan i opet mi dođe na posao. Baš sam se iznervirala što je došao! Mislim, odakle mu pravo? Ne nađeš me kod kuće, nosiš nazad u poštu a meni ostaviš porukicu da dođem po to! Pa ako ne dođe ni na jedno mesto (znači, nepotrebno sam razmenila toliko eura da bih imala za na oba mesta), onda ću ja da idem u poštu po to. user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:44:50   
NadaR
bezvezeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:45:19   
Anoniman
kolko kosta ta naljepnica tasho????a kolko dostava?????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:48:04   
Anoniman
Biće pec-pec. user posted image  10eur+PTT troškovi

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:51:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

ma nako bona samo me zanimalo ...jer ovdje su to meni odradili u slastičarni nisam nista narucivala a cijela torta sa tim cudom od naljepnice (ogromna) je 20 eura

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:53:43   
Anoniman
Jao ne staj mi na muku, znaš da Luki treba Munjeviti Jurić...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:54:56   
Anoniman
a znam user posted image ....al sve za dijete ....user posted image user posted image user posted image user posted image

a prije 2 godine sam ebenu barbiku platila 40 eura user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:56:09   
Anoniman
PostExpress... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: PostExpress
25.6.2009 15:57:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

PostExpress...


je meni zakon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: PostExpress
25.6.2009 21:36:45   
Dora
A dadilja... ne zna se ko je luđi...da ga šalje u banku umesto da mu da tvoj br. pa ti da razjasniš to s njim...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: PostExpress
25.6.2009 22:27:16   
Anoniman
Ima on moj br tel. Oi uzimaju br primaoca.

Ma debil...

Platila bi dadilja, ali je imala 900din. Ne znam zašto me nije nazvala, rekla bih joj ja gde ima para. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: PostExpress
26.6.2009 8:03:40   
mamanp
Tasho, ako na nalepnici PostExpres-a pise tvoje ime i broj tvog tel. on ti mora uruciti posiljku da ce te traziti na kraj sveta, ako je upakovano u koverti (a pretpostavljam da jeste tako). Zbog toga te je covek i trazio na poslu.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: PostExpress
26.6.2009 8:13:05   
Anoniman
Mislim da to nije ok. Ako sam ja dala kućnu adresu - postoji razlog zašto sam dala kućnu adresu. Ako me tamo nema - nek me nazove i pita dal da se vrati posle ili da ostavi u šalter sali, ali nema prava da ulazi dublje u moju privatnost nego što sam to ja dozvolila time što sam ostavila svoju kućnu adresu.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: PostExpress
26.6.2009 8:17:31   
mamanp
Razumem ja tebe i sasvim si u pravu,ali covek je samo radio svoj posao.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: PostExpress
26.6.2009 12:17:21   
Anoniman
Doneo je čika kurir jestivu nalepnicu i ostavio dadilji!!! user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: PostExpress
26.6.2009 12:18:57   
vodolija 82
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: PostExpress
26.6.2009 13:09:40   
Andjeline
Mislim da dadilja nije dobro postupila sto ga je poslala,trebala je da te pozove,zato treba s njom da popricas da ti se nebi desile slicne situacije.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: PostExpress
7.11.2013 21:02:28   
Figaro88
Ja cesto dobijam svasta preko njih i nikada nisam imala nikakvih problema.Cak mi je jednom kada sam otisla kod mame u Valjevo,a paket stigao u Lazarevac,doneo tamo po zavrsetku smene.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Andjeline)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: PostExpress
8.11.2013 8:29:10   
Anck Su Nmaun
Saljem jako cesto preko njih i primam, nemam zamerki kao npr. za AKS grrrrrrrr user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: PostExpress
11.11.2013 22:35:06   
nata11
Ja na njih i AKS imam milion zamerki. Neljjubazni, nezainteresovani, novac mi se preko PostE cesto zagubi pa zivkam reklamacije.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: PostExpress
11.11.2013 23:34:37   
hanka
Bez problema,ali ne volem Cityuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here