|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Power balance narukvica
27.10.2011 8:49:23   
*Alexx*
Power Balance je narukvica koja putem holograma balansira energetsko polje, povećava snagu, elastičnost mišića (smanjuje nivo mlečne kiseline čime uklanja uzrok zamora mišića), poboljšava ravnotežu, štiti od negativnih začenja, povećava imunitet organizma, poboljšava opšte stanje i cirkulaciju, opušta i relaksira leđa i vrat, pomaže kod spondiloze, umirujuće deluje na nervni sistem, povećava izdržljivost i koncentraciju.


Koristite li je? Da li stvarno pomaže ili je šarena laža? Mene je najviše privuklo ovo "opušta i relaksira leđa i vrat".

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Power balance narukvica
27.10.2011 9:19:44   
Snelle
Ja sam to prvi put videla u Grčkoj, letos, pre nego je stigla kod nas. Tamo se prodavala na svakom ćošku po ceni, čini mi se, od 3e. Iskreno, ne verujem da ima nekakvu "moć". Zvuči previše nemoguće.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Power balance narukvica
27.10.2011 9:22:45   
*Alexx*
Eh, da, ali imaš te "fejkove" i imaš originale. Ovo je, navodno, original. Košta 2500 din, na KupiMe trenutno ide ponuda za 800 din.

< Poruku je uredio *Alexx* -- 27.10.2011 9:24:08 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Power balance narukvica
27.10.2011 9:25:41   
Nella79
Iskreno, ja je ne koristim, jer smatram da je ista stvar kao i one magnetne narukvice, kod mene nije delovalo uopste. Verovatno zavisi od osobe, nekom mozda i pomaze, ali ne verujem da moze da opusta ledja i vrat, pa meni nekad ni masaza ne pomaze!

Da ne racunam cinjenicu da nam je 90% stvari u prodaji kineskog porekla, kako prepoznati original?!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Power balance narukvica
27.10.2011 9:33:06   
Snelle
Pitanje je samo u čemu je razlika izmedju fejka i originala, i postoji li uopšte.
Mislim da ta narukvica više deluje u smislu autosugestije user posted image  Možda grešim, nadam se da će se javiti neko ko će me uveriti u suprotno.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nella79)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Power balance narukvica
27.10.2011 9:34:24   
minavb
Zanimljiv modni detalj, ništa više.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Power balance narukvica
27.10.2011 13:10:39   
Gejsha
ja sam jednu dobila za rođendan od kume i ono je, još uvek stoji neotvorena...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Power balance narukvica
17.11.2011 9:05:28   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Tash


Što je Power Balance? Power Balance je napredna tehnologija koja koristi holograme koji su punjeni frekvencijom koja utiče pozitivno na energetsko polje u telu. Balans - Snaga - Razgibljivost Kako radi? Narukvica ima frekvenciju ugrađenu u sebi. Neke frekvencije utiču pozitivno na Vaše tijelo, a neke negativno. Kada hologrami dođu u kontakt s Vašim energetskim poljem, dopušta Vašem telu da se poistoveti sa prirodom. To je rezultat poboljšane energije koja teče kroz Vaše telo. Nose ih poznati sportisti poput Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo od kad je došao u Real Madrid Dolazi u više veličina: S(17.5cm), M(19cm), L(20.5cm), i više boja: bela, roza, crna, crvena, žuta, plava, prozirn.IZVOR

user posted image


I kupile je sve moje drugarice, extra se osećaju, ne bole leđa, ne boli vrat, ne bole jajnici, dovoljno snage da se i na trening ide uz ecu, a da se ne umori... Ma čudo jedno! Odlučih da dam 1700din za to. Stavila sam na ruku, i posle par minuta sam imala da utisak da mi neko steže ruku u zglobu, počeli su da mi trnu prsti, ne strašno, ali diskretno trnu, veoma brzo mi je utrnula ruka do lakta. Onda sam prebacila narukvicu na drugu ruku, posle par minuta su počeli prsti da mi trnu. Nije mi jasno, toliki svet je nosi. Još sutra ću probati, ako se nastavi ovako, vratiću je.

Jel je vi imate?



IZVORNA PORUKA: mikica sa

Tash, nisam probala ali sam cula. Upravo tako, i ovdje je moje drugarice nose, nijedna se jos nije zalila ali ko zna mozda ti ne odgovara nesto u njoj i to je to. Ako vidis da nije ok, nemoj se patiti to je cista glupost.

Btw, tek sad sam vidjela da si postala clan RR na moj rodjos


IZVORNA PORUKA: Tash

Ma jok, ja sam član od aprila 2008, samo sam taj profil obrisala. 


IZVORNA PORUKA: vesnam

Ja sam kupila sestri u Grčkoj ove godine za 3€ (znači opet neko kod nas našao način da mlati pare). Što se nje tiče, nije joj baš pomogla, jer su leđa nastavila da je bole, a i većina mojih prijatelja je nosi i kažu da ništa posebno ne osećaju. Meni su to sve gluposti, magnete i slične stvarčice ne koristim, niti verujem da mogu da pomognu. Plivanje i sportske aktivnosti su lek za sve, pravilna ishrana i ne treba ti power balance narukvica






_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Gejsha)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Power balance narukvica
17.11.2011 12:25:45   
Verus
Ne verujem u ovo: ali cu samo reci da u Americi cena pocinje od 30 dolara u sportskim radnjama, pa nesto sumnjam da je ovo za 800din original...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Power balance narukvica
17.11.2011 12:41:38   
*Alexx*
Verus, ona je na grupnom popustu bila 800 din (one varijante kolektivne kupovine), inače je 2500 din.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Power balance narukvica
17.11.2011 12:44:14   
Olga75
pa 30 dolara je koliko eura user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Power balance narukvica
17.11.2011 15:09:07   
Verus
Bilo je 1.34, znaci tu su priblizno, 20 koji euro?  Ma, ja to ne kupujem, nego pisem ako je nekome bitnouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Power balance narukvica
21.11.2011 11:00:03   
lanajelena
Tash cesto mi na fb sa strane izadju ove narukbvice po ceni od 800din,pa eto prati user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Power balance narukvica
22.11.2011 19:39:03   
MarijaBg
Sad je i zvanicno prevara - KLIK

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here