|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:00:14   
_anima
Mene interesuje npr vaginalni UZV i pravo se plasim jer ga imam ujutro... Ne mogu da zaspim misleci o tome. Ima li iko da je isao na taj pregled.

Plasi me velicina sonde... Da li ce da boli i koliko traje.

Hvala


_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:03:45   
Anoniman
Ne brini...nije velika sonda...bolje retji...nije debela...i pregled ne boli... ja sam bila dosta puta...Samo opushteno...lepo i mirno spavaj user posted image

(odgovor članu _anima)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:14:13   
_anima
Hvala smeshkice...


_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:18:00   
Anoniman
Nema na chemu draga user posted image

Inache...pregled moze da traje jedan minut i deset minuta...zavisi shta ginekolog treba da vidi...

Nisam uputjena...jesi li ti trudilica, trudnica ili mama?user posted image

(odgovor članu _anima)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:20:56   
Ptičica
Jao, anima, opušteno....
Nije to ništa...
Veličina koja bi usrećila svaku devojku!!! user posted image  user posted image  user posted image
Bila sam juče na vaginalnom UZ... Smešno je.

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:22:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ptičica


Veličina koja bi usrećila svaku devojku!!! user posted image  user posted image  user posted image



Pa mozda duzina...ali debljina nikako user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ptičica)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:23:54   
_anima
Hehe... Ni jedno ni drugo ni trece trenutno. Studiram i imam momka.

Imala sam neke uzbune s kandidom, pa onda rekli da je trihomonijaza, ja kljukala tablete razne poslije kazu eto nije ni jedno ni drugo nego sam umislila, a dr pogrijesila... Radila papu, kaze radi UZV pa cemo vidjeti... Odokativno mi je prva dr napisala VS 5 i 6. Nikakvi testovi. samo odokativno.
Izludjuje me peckanje... Al sta se moze... Biti ce bolje valjda, gore ne moze.


_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:26:19   
Anoniman
Joj...nemoj mi pominjati pogreshne dijagnoze...meni su dushu izvadili sa hlamidijom...a na kraju ispalo da je nemam.... poludela sam...inache mrzim lekove...ni aspirin ne pijem....a oni me nakljukali...user posted image

Bice sve ok.... ne brini user posted image

(odgovor članu _anima)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:26:49   
Ptičica
Šta će ti za te probleme UZ? user posted image
Ako imaš peckanje, trebalo bi da ti uzmu bris i vide šta je!


_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:28:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Šta će ti za te probleme UZ? user posted image
Ako imaš peckanje, trebalo bi da ti uzmu bris i vide šta je!



Da...to ni meni nije jasno... shta misle da tje videti na uz...shto bi bilo uzorok peckanja user posted image

(odgovor članu Ptičica)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:33:06   
_anima
Ma tesko sam primila k srcu to jer mi je to jedini partner, prvi partner, a ja njemu druga...
Al na posljednjem pregledu dolazim kod trece ginekologinje i govori mi, ma to ti je od pretjeranog pranja ko ti je reko da imas svasta to... Ja u suze... Od tableta imala glavobolje razne... BTW citala sam muke s hlamidijom tvoje... Uzas...
Kod mene isto nema frke s nevjernosti zajedno smo 23 sata... AL eto vidjecemo...



_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:34:49   
_anima
Nemam poojma,.,,,, Na uputnici pise redovan pregled-dijagnoza... A ja prvi put idem... Mogu vam uslikati da vidite uputnicu ;)
Ona smatra da je to od pretjeranog pranja... Cekam papu... Valjda ce to nesto pokazati.


_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:40:11   
Anoniman
Kako bi dobro bilo kad bi oni znali shta i zashto rade...user posted image
Ne samo ginekolozi...nego svi lekari.... eno moja baka dobila 10 vrsta lekova da pije...a vetjinu 3 puta na dan... pa i zdrava osoba bi ih tih silnih lekova poludela....

Svrab moze da ti bude i od kreme, pene...ili shta vetj za brijanje ili depilaciju... ili chak od sapuna, gela...ili chega vetj za kupanje... chak i od deterdzenta i omekshivacha za vesh.... samo to nikom ne padne na pamet da te pita user posted image

(odgovor članu _anima)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:42:29   
Ptičica
Papa test je test koji otkriva promene na grliću matrerice, tako da nema veze sa tvojimproblemom. Ti treba da uradiš bris sekreta. Nisam gindza, ali toliko znam. To možeš i privatno. NIje skupo.
Od preteranog pranja ne možeš da dobiješ takve simptome. Jedino ako si se prala merix sapunom za fleke!!!

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:49:00   
_anima
Ma znam... Posto me muci 3 mjececa pokusala sam se sjetiti sta bi mogao biti "okidac" i posumnjala sam na neke kondome koje smo dobili na ulici nesto borba protiv side. Kaze mi ova posljednja ginekologinja  da je to moguce ako su bili s spermicidom jer mozda sam alergicna na to...

Javicu sta mi je rezz pape i ici cu ponovo na pregled normalni onaj pa da vidi je li mi ima upala ikakva unutra.

Nisam radila nikakve testove na bakterije pa cu reci da mi to rade... Ove brisove... Inace sam skontala ako sam ne pitas nece oni se sami sjetiti...

Hvala ti jos jednom smeshkice....

A sto se tice sonde... Javim jesam li zadovoljna velicinom...




_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:52:25   
_anima
I Ptičice od mene laku noc takodjer....

Ma novi sam igrac u svijetu ginekoloskih pregleda pa sam u letu skontala da mi trebaju raditi bris... Papu su mi radili jer mi je mama imala problema koji su se zavrsili operacijom...


_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pregledi kod ginekologa
28.8.2009 1:56:35   
Anoniman
Pa da...dok ih sama ne podsetish...nishta oni nece raditi....

Ajd...javi nam dalja deshavanja....

Prijatni snovi user posted image

(odgovor članu _anima)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pregledi kod ginekologa
29.8.2009 15:32:26   
_anima
E da javim kako bi...

Prvo, glup je pregled pravo, nije bolan... Tako da sam se djaba prepala.

Drugo, rekla mi je da je nalaz potpuno uredu, hvala Bogu. Na uputnici je raspisala dimenzije maternice i ovarija. Kaze da su normalne.

Malo sam reagovala na lubrikant pa mi se kandida pojacala. Al mi je drago da sam odradila taj pregled posto mi je mama imala tumor neki kad je bila mladja koji se zavrsio metodom "pod nož".



_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pregledi kod ginekologa
11.9.2009 0:13:08   
_anima
Ehhh rezzz pape mi je drugaciji nego sto sam citala na forumu. Vi ste imale neke grupe, ja nemam nikakvu grupu testa.
Imam iksiće na odgovarajucim stvakama. Čekirani su:
Benigne promjene
Candida
Leukociti
Upala,tipicna reparacija
i Hiperkeratoza
Kontrola za 6 mjeseci...

Interesuje me sta je ova Hiperkeratoza, nadjoh da je neko ljustenje??!! cega koga, radi cega...
Ovo je bio moj prvi papa test, koji mi je doktorica dala s rijecima: Test je dobar, nemate rak grlica materice!!! Malo me izbi iz cipela, sta da je bilo da imam, da li bi rekla tim rijecima... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here