|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Primitivizam!
22.5.2009 12:14:45   
Anoniman
Svjesna sam da u svakom kraju postoje primitivci koji nas nekada izludjuju, a neki nasmiju, ali ipak tvrdim da je Crna Gora leglo primitivaca, pogotovo sredisnji i sjeverni dio. Nadam se da necu nikoga uvrijediti, ali jednostavno je tako.
Kakva su vasa iskustva? Kako se izboriti sa njima? Ja ih u komsiluku imam za izvoz :) A iskustva koliko hocete.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Primitivizam!
22.5.2009 12:16:33   
mamanp
Pa nije samo CG, ima toga svugdje. Svaki je covek prica za sebe i ima nas raznih i ne mozemo svi biti fino vaspitani i kulturniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Primitivizam!
22.5.2009 16:21:11   
eugenija
Ma samo iskulirati... "Dobar dan... žurim..!" (ovo vredi ukoliko primitivac slučajno prvi pozdravi), ukoliko ne pozdravi, prođe se dignute glave i nastavi sa "žurenjem"user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Primitivizam!
22.5.2009 16:22:26   
bebać
Slažem se sa Eugi,i ja to tako kanališemuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Primitivizam!
22.5.2009 22:21:46   
Nellyca
Cao devojke, ja sam nova user posted image do sad sam vas citala, pa sam resila da vam se i pridruzim ... user posted image

moje iskustvo je da toga vise ima u malim sredinama, zbog cistog neobrazovanja ljudi...a cesto je u pitanju i lose vaspitanje...tako da kad se svasta-nesto izmiksa eto ti primitivizma...nazalost, ima toga i previse.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Primitivizam!
22.5.2009 23:18:31   
Ana RR
Dobro došla Nellyce user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nellyca)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 11:30:54   
Anoniman
mene je prije neki dan pitala komsinica: "Da li si slucajno ostala trudna ili ste planirali bebu?" Helloooo???? Koju znam na "cao-cao" Ljudi mi nisu jasni. Vjerovatno nocima nije spavala racunajuci da li sam se trudna udala ili ne.... Ali se zajeb*la. Tek sada nece moci da spava...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 12:56:13   
sneza24
Miljana nemoj da se nerviras zbog takvih glupaca.Evo npr ja sam pocela da zivim sa mm 04.12 onda sam 05.01 saznala da sam trudna,svadbu smo pravili 25.04 i svi su znali da sam trudna.I znam kad se budem porodila da ce oni racunati da li sam bila trudna kad sam presla kod njega ali oni neznaju da sam ja tad imala user posted image .A meni je to smesno sto ce se voditi rasprave o tome kad sam ostala trudna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 13:00:43   
Rivana
Kakve gluposti sa cime ljudi zamaraju mozak nemaju druga posla nego da vode racuna da li je neko ostao tudan pa se udao ili se udao pa ostao trudan, smesno, sta bi tek za mene rekli ja se porodila pre pet meseci a jos se nisma ni udala user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 13:08:52   
Anoniman
Ja se necu ni udati...shta li ce za mene prichati user posted image user posted image user posted image
Inache...babe u ulici izgleda nisu obavestene da sam imala pobachaj...pa mi zagledaju stomak...a ja se utegla u farmerke...pa josh pola stomaka napolju....(koji dan kad je bilo 300 stepeni) a one bulje...nishta im nije jasno....user posted image neznam kako su saznale da sam i trudna bila....al znam da sam bila glavna tema u ulici...jer josh uvek kod kuce zivim...user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 13:25:58   
NadaR
Eh babe... user posted image
Kod svekrve na selu ima jedna koja je svima rekla da sam trudna kad smo se vjencali ali eto... ta trudnoca trajala tri ipo godineuser posted image user posted image
Ranije su je mm i kum zezali... dodje ona nedeljom ujtru i njih dvojica joj napricaju kako je vece prije momak prebio djevojku pred svima u kaficu... pa drugi neki ugasio cigaretu djevojci na celu... milion gluposti i ona to isprica svima u okoliniuser posted image user posted image
Lud naroduser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 21:41:31   
Dora
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Svjesna sam da u svakom kraju postoje primitivci koji nas nekada izludjuju, a neki nasmiju, ali ipak tvrdim da je Crna Gora leglo primitivaca, pogotovo sredisnji i sjeverni dio. Nadam se da necu nikoga uvrijediti, ali jednostavno je tako.
Kakva su vasa iskustva? Kako se izboriti sa njima? Ja ih u komsiluku imam za izvoz :) A iskustva koliko hocete.


Draga, mm je iz Crne Gore. U Srbiji živi već 10 godina pa je ok. skroz, ali imamo problem kad odemo tamo zbog mnogih navika i običaja. Tamo je sramota da muškarac okupa dete. Kada sam rodila drugo dete, isto carskim rezom, prvo je imalo godinu i 10 meseci. Pa šta oni misle, ko mi je tada kupao dete i radio neke stvari po kući? Sigurno ne kućna pomoćnica!? Ovo je banalan primer.
MM i ja uvek o svemu ravnopravno odlučujemo, s tim što on ima blagu prednost kada je posao u pitanju (pošto imamo firmu) a ja kad su u pitanju deca i kuća. E, u CG i to je sramota. Kad me mm pita za mišljenje- svi se zgranu. A o nekim tehničkim stvarima da ti ne pričam! Oni ne kose travu nego u avgustu mesecu kad je trava najsuvlja i skoro preko glave- oni je zapale, trava izgori. Što bi se mučili da je kose???
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i gomila drugih stvari...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 21:45:25   
Dora
A da ne spominjem da se niko ne najavljuje nego ako ti u 7 ujutro dođe a ti spavaš- pravac u spavaću sobu da te diže da pijete kafu!!!

U dnevnu sobu se ulazi kroz kuhinju ( šta danas kuva komšinica?)

Niko se ne izuva a ako tražiš da se izuju u dečijoj spavaćoj sobi- to je bruka i sramota.

Kad te neko nečim ponudi i ti iz prve prihvatiš, ti si obrukao familiju jer nemaš stida i srama i alav siuser posted image

Ceo blok zgrada zna u koliko si tačno sati došao kući i dal si zanosio malo u levu ili desnu stranu...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 21:46:27   
Dora
Ljudi koje drugi put u životu vidim me ljube i grle na ulici ko najrođeniju!!!user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 21:47:35   
Dora
Ako nešto uzmeš da radiš a neđelja je- ti si otpisan slučaj!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 23:31:22   
mamaraja
Ima primitivaca, to je sigurno. Ali ni blizu onome što pričate. Znam to i garantujem. Nijesam sigurna za sjever CG ali PG i gradovi na jugu, BD, TV, KO, HN ispadaju iz te šeme. Na jugu je "otvorenije", normalnije. Valjda više stranog svijeta dolazi i donosi svoje navike, a i žene su oduvijek bile emancipovanije user posted image  

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Primitivizam!
2.6.2009 23:48:04   
Dora
Znam to, i ne pričam o juguuser posted image user posted image user posted image nego to je jedan grad, pogodi kojiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:02:08   
mamaraja
Sto posto nije Nikšić!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:04:29   
Dora
Eto, draga, vidiš da se razumemo. Inače, imam rodbinu u Budvi i prijatelje u Risnu i znam da je ono drugi mentalitet...user posted image

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:06:13   
Dora
IZVORNA PORUKA: mamaraja

Sto posto nije Nikšić!!!


... Čekaj, čekaj, ti se šališ kad kažeš da nije Nikšić?
Nisi ga uzalud spomenula...
Ja shvatila da ti misliš...
Ma, nije važno.user posted image

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:12:17   
vodolija 82
moram se ukljuciti,ma i na primorju ima primitivaca koliko hoces,ja u mom okruzenju nemam s'kim popiti kafu...sve su to domacice koje radjaju djecu,mirisu na zaprsku,od muzeva ne smiju trepnuti,a o tracevima da ne govorim...ja se nikako ne mogu uklopiti u ovaj mentalitet,a nisu svi sa sjevera...ovo je stvarno haos...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:17:06   
Dora
Pa dobro, i u Beogradu ima gomila primitivacauser posted image
(ovo je provokacija)
Ima ih svuda.
Ja sam samo navela nešto što me je malo šokiralo, nisam navikla, ali volim da odem tamo, ljudi su nekako...neposredni.
Simpatično je to. Kao da sam u nekoj komedijiuser posted image user posted image user posted image
Ne vređam nikoga, da se zna, samo se malo sprdam.user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:20:25   
vodolija 82
ma ne vredjam ni ja nikoga nego znas kad zivis nekim normalnim zivotom i dodjes u sredinu(bar moje okruzenje)gdje zene zive u 19 vjeku,prosto nevjerovatno...ustvari  ja imam jako losa iskustva sa komsijama zato sto studiram,zato sto mozes zamisliti bez muza podjem grad i slicno..

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:20:56   
mamaraja
Ja MISLIM da je NK user posted image !

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Primitivizam!
3.6.2009 0:22:40   
mamaraja
U stvari  user posted image !

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here