|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi glas Srbije
24.9.2011 23:37:52   
Capa
Jel smemo da razmenjujemo mišljenja o konkretnoj emisiji ? Ako nije baš po pravilima, zaključajte me user posted image

Kako vam se dopada emisija "Prvi glas Srbije " ?

Ja volim da je gledam, ali mi neke stvari baš nisu jasne, čini mi se da žiri nema ujednačene kriterijume za donošenje odluke? Naglašavam da je to moj utisak, a ja stvarno nemam muzičko obrazovanje...

Baš me zanima vaše mišljenje ?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi glas Srbije
25.9.2011 1:28:36   
Klarita
Meni se emisija dopala...simpaticna i vrlo razlicita od Grandovaca koji mi se gade i dok ovo pisem, tako da mi je bas simpaticna...Slazem se s tobom sto se tice odluke, nekako kao da gledaju jedan u drugog (mislim i gledaju ne "kao'') i cekaju da jedan prelomi...najcesce Mare...Veceras nisam stigla da gledam, jel' znate da li ima repriza? Kada? 

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvi glas Srbije
25.9.2011 1:47:48   
Klarita
Sad sam videla samauser posted image ...repriza je sutra, tj danas u 17i50!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi glas Srbije
25.9.2011 12:09:22   
hanka
Ova emisija je extra.Ziri je fenomenalan i zabavan i mislim da ce pobediti stvarno najbolji
Ova plavusa Masa je ... ja nemam reci

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi glas Srbije
25.9.2011 16:05:50   
Snelle
Capa, slažem se sa tobom, nemam ni ja muzičko obrazovanje, ali imam dobar sluh i vidim da su im kriterijumi jako čudni. Mnoge puste iako ne zaslužuju da idu dalje, a neke, koji po mom skromnom mišljenju treba da idu u sledeći krug, ne puste. 

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi glas Srbije
25.9.2011 16:09:43   
bokicans
Kada Brana nastupa?


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi glas Srbije
27.9.2011 13:45:49   
Capa
Brana ne nastupa, ne znam šta se desilo, jer nije bila raspoložena da piše o tome kada smo to nešto spomenuli, ali definitivno ne učestvuje...

Ja volim da gledam ovu emisiju, ali nekada se stvarno iznenadim, npr. oni blizanci, meni su oni potpuno isti, ne znam po kojoj to logici nisu i drugog pustili...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi glas Srbije
27.9.2011 14:32:28   
Anoniman
Gledala sam Hrvatska traži zvijezdu (isto to samo drugo ime user posted image )... Lično mislim da je njihov žiri mnogo pravičniji - jednoglasna je odluka da samo pop-rock izvođači prolaze dalje (kao što u Grandu prolaze narodnjaci) i zaista biraju potencijale

Ovi kriterijumi po kojima puštaju/ne puštaju u Prvom glasu Srbije meni nisu jasni user posted image Recimo ti blizanci, pa onda ona devojka od pre koju emisiju što je pevala neku Ariju-rekli su da je loše izabran žanr user posted image A oni što pevaju neke šatorske izvođače oni su baš pogodili žanr?! Nisam baš fascinirana izborom ni žirija ni kandidata za dalje... Ali pratim, nadam se da će stvarno najbolji da pobedi user posted image

(odgovor članu Capa)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 20:42:24   
hanka
Sad je bila najava osecam da cuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:12:40   
Anoniman
Ja plačem od smeha, je l' gledao neko onu "šarnere" i ostale što su u top5user posted image Mm i ja smo vrištali od smeha, pogotovo kad smo videli najavu i lika kako peva KAlinku, sa sve koreografijom, šou (mnogo dobra stvar)

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:18:55   
limunada
Ja obozavam da gledam,bas se ismijem slatkouser posted image Jedino mi se nesvidja sto se ugaju kad neko ne peva lepo,bukvalno se rugaju,to me malo nervira,zamislim odma da sam ja na mestu kandidata,ja bi se rasplakala da mi se onako Vlado smije u facu,sprda,jedino to mi je bezveze al inace je super.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:24:23   
Sanjica26 RR
Meni nikad nece biti jasno, kako neki ljudi nece da se pomire da nemaju talenat za muziku. Dok sam pevala u horu mnogi ljudi su dolazili da pevaju, a nemaju ni sluha, ni glasa. I kad im kazes da ne znaju da pevaju njima se srusi svet.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:26:21   
hanka
user posted image user posted image
Ma preterase sa ruganjem ali i ovi sto se prijavili preterase i oni.Glasam za sarnere user posted image
Ja sam se valjala od smeha i mislim da sam ubunila celu zgradu

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:27:08   
Anoniman
To je šou, kandidati su morali da znaju u šta se upuštaju pošto je to tako na svako takmičenju tog tipa. Da nije takav, verovatno ga ne bi angažovali nego bi našli nekoga ko jeste (ni meni nije drago kad vidim kako se ljudi skenjaju, ali kontam da je to ono što prodaje šou i diže gledanost).

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:29:49   
limunada
Pa i to sto kazes Nedja,da nisu takvi nebi bilo zanimljivouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:32:44   
Anoniman
Jedva čekam da se pojave klipovi na YT opet ću da gledam ove koji su bili najbolji, ne mogu da prestanem da se smejem kakve faceuser posted image

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:33:55   
Inica
Ja mislim da je normalno da se sprdaju sa antitalentima- tj onima koji dodju tu da pevaju, a nemaju veze sa vezom.. To bi bilo isto kao da sam ja otisla tamo,a pritom znam da nemam sluha, uopste.. Pa sigurno ne bih ni pomislila da cu da prodjem- i zasto se onda prijavljivati? Blamiraju se bezveze..
E sad oni "osrednji"- njih bi trebalo da postede, dovoljno ih drma trema i bez toga user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:37:30   
Anoniman
Evo, opet sam gledala ovu facu od čoveka, i opet se iskidala, pa ja da sam na mestu žirija ja bih plakala tamo KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:37:51   
razlicak
I ja sam gledala "HR trazi zvijezdu" i mnogo vece kriterijume imaju...ovi nasi su nekako povrsni,ali, opet su mi oni interesantniji nego hrvatski ziri.user posted image   I tamo nema rupe u koju se propada, tako da su time jos zanimljivijiuser posted image .
Ja obozavam da gledam i jedva cekam narednu subotu...A Grand necu ni da komentarisemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:38:28   
isidora88
jel gotovo? ja tek sad dodjoh do tv-auser posted image
nek mi neko posalje linkove da vidim te blamere da se malo smejemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:41:29   
razlicak
Meni je naj frik bio onaj panker pre par emisija, sto proucava vesticarenje i crnu magiju, radi u frizerskom salonu za zene, ujedno ih i sminka, a u slobodno vreme  "ulepsava" mrtvace i to mu je hobi...user posted image . E to je frik!!!!

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:43:02   
hanka
Nedjo evo najjaceg komentara koji je vezan za lika

Ogranicen si k'o terasa!

saavaa 4 hours ago

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:47:15   
Anoniman
Meni nije jasno imaju li ti ljudi prijatelje i porodicu, pa ja bih pre sina zaključala u špajz nego ga ohrabrivala da baš TOLIKO pravi budalu od sebe i da se toliko ponižava. Ćoveče, ja sam antitalenat, i meni kad bi bilo ko od prijatelja rekao da odem da nastupam verovatno mi više ne bi bio prijateljuser posted image

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 22:56:37   
hanka
Kontam nesto npr mozda postoje likovi koji se pojave cisto da bi izasli na tv,neki zbog opklade,neki iz dosade,neki iz meraka,neki su verovatno malo friknuli.E sad njihova okolina,prijatelji ako ih uopste imaju i roditelji su mozda i neobavesteni o svemu tome.Cudni su ti ljudi ali su me nasmejali fes

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi glas Srbije
8.10.2011 23:02:49   
Anoniman
Prvi put gledam ovo, ne emisiju, to mi je too much, nego ove klipove sto ste ostavile link. Gledala sam neku Masu Pucar. Ljudi, sa nama nesto ozbiljno nije u redu. Odakle ovoliki "cudan" svet user posted image

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here