|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
10.2.2015 15:05:02   
lesica
Kompanija STABILO nagradiće 3 Ringerajina člana, koja budu dala najveći doprinos forumu rubrike Dete, sa po poklon paketom školskog pribora u vrednosti od 3.500 RSD! Takmičenje traje od 10.2. do 10.3.2015. (zaključno sa 10.3.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.

user posted image


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu rubrike Dete, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova u okviru foruma rubrike Dete, jer će vas upravo postovi odvesti do sjajnih STABILO nagrada!


Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! U protivnom, biće obrisane i neće se smatrati validnim za takmičenje. Podrazumeva se da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


I korisnici iz inostranstva mogu učestvovati u takmičenju, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji (rodbina, prijatelji). Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika (poštarinu plaća sponzor).
Istražite Ringerajin forum rubrike Dete OVDE i videćete koliko sjajnih oblasti i tema je tu! Tema u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta ali i tema koje ćete baš vi obogatiti korisnim informacijama.


Pratite STABILO temu i novosti u okviru nje! Podelite iskustva sa nama a vezana za STABILO proizvode!


Tastature i miševe u ruke i bacite se na posao!

Pišite, pišite, pišite ...


Pročitajte više >>>

< Poruku je uredio lesica RR -- 10.2.2015 15:12:50 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
10.2.2015 15:17:48   
marketing RR

Pišite drage mame, STABILO vas daruje vrednim nagradama user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
10.2.2015 15:27:00   
Peace*
user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
10.2.2015 15:37:46   
serpica
user posted image user posted image odlicna nagrada

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
10.2.2015 15:40:41   
lesica
Da znate da jeste odlična nagrada!!!

Sad se samo aktivirajte i piskarajte u forumu dete ( sve nešto zaboravljamo tu da pišemo)

I srećnooo!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
10.2.2015 16:16:20   
veselicaa
Prelepa nagrada,bravo za Stabilo i Ringeraju user posted image user posted image Moja A.ima stabilo easy,kupili smo joj jos u prvom razredu i ne menja je.
Posebno mi je drago sto ce se malo aktivirati tema Dete jer cesto budem u situaciji da nemam sta da pisem,jer uglavnom clanice imaju bebe a moje smizle su velike.A bas bih volela da podelim iskustva sa mamama koje imaju djake i predskolce.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
10.2.2015 19:15:03   
vikiveki
user posted image za ovako lepe nagrade. Ja od mojih školaraca i ne mogu više da budem aktivna na forumu kao nekada ali slažem se sa ostalima da malo više treba aktivirati forum Deteuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
10.2.2015 20:21:35   
Figaro88
Super nagradauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
11.2.2015 11:47:35   
lanajelena
Wow odlicna nagrada,konacno ce zaziveti i teme u kojima imam sta da pisem user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
11.2.2015 12:16:22   
Olga75
super user posted image
al bi nam leglo skolski pribor pa da cekamo septembar a imamo zarezac user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
12.2.2015 15:49:58   
Tajčica

Sjajan sponzor i sjajna nagrada user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
13.2.2015 2:30:47   
marketing RR

Drago nam je da vam se dopadaju nagrade, a drago nam je i što ste se provrednili na forumu DETE, baš je vesela atmosfera user posted image

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
13.2.2015 9:36:24   
branki*
bas odlicna nagrada,bravo za rr i sponzorauser posted image nadam se da ce obradovati nekog skolarcauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
13.2.2015 19:21:48   
veselicaa
Nagrada je predivna a najvise mi se dopada sto ce biti nagradjeni forumasi koji su najaktivniji.Posebno mi je drago sto je forum Dete bas aktivan i ima toliko tema koje su zanimljive da mi je pravo zadovoljstvo da pisem.Zaista sve pohvale za Ringeraju a i za Stabilo user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
16.2.2015 20:24:32   
Bibilib
Nagrada je bas dobra i dobro ce doci onima koji se pripremaju za polazak u skolu,odnosno bice idealan poklon prvacima....user posted image user posted image user posted image user posted image mi u septembru krecemo u prvi razred....


< Poruku je uredio Bibilib -- 16.2.2015 20:32:27 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
16.2.2015 20:33:06   
marketing RR

Baš ste nam vredne, bravo mamike user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
16.2.2015 22:32:28   
Bibilib
Zadnjih nekoliko dana imam jako malo vramena da budem na forumu i uopste na netu...poceli smo po malo da vezbamo i pripremamo se psihicki za skolu,kako se treba ponasati,koga treba slusati itd.user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
19.2.2015 17:14:08   
mila83
Lepa i korisna nagrada, bravo za Ringeraju i sponzora! Mi imamo prvacica od septembra, ali tesko da sa njih troje kod kuce mogu da budem aktivna na forumima. Bilo nagrade ili ne, ovaj sajt me odusevljava iz dana u dan sve vise i rado ga preporucujem svojim prijateljicama, narocito buducim majkama! Bravo ! user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
20.2.2015 1:22:21   
marketing RR

Drago nam je da vam se dopada nagrada i naš portal, hvala vam na lepim rečima user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
20.2.2015 12:37:09   
jelenan
Divne nagrade, mi smo djaci prvaci i koristimo stabilo easy drvene bojice i prezadovoljni smo jer su boje super a zuta je stvarno zuta user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
20.2.2015 13:32:46   
Bibilib
Mi smo do skoro imali flomastere koje je Marko dobio kad je kremuo u vrtic od nasih prijatelja ali su se potrosili,ostale su samo olovke user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jelenan)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
24.2.2015 17:37:22   
Tajčica
user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 1:25:04   
marketing RR

Uskoro saznajemo ko su 3 najaktivnija člana na forumu Dete!
Šta mislite, ko je vredni i srećni trojac?


I, naravno, borba još traje user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 6:15:21   
serpica
Mila,Veselica i Bibilib nema omaske user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
9.3.2015 6:16:52   
branki*
mila,veselica i ne znam ko jos...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here