|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju
19.10.2009 18:30:06   
tonja
Drage moje,
ja sam vam se prikljucila 2.7.2009. i tada opisala moju situaciju,ali nisam od tada uopste pisala,samo povremeno citam vase poruke.
Znam da je ova tema vec mnogo puta bila aktivna(mozda pod drugim nazivom) i ne zamerite mi ako se ponavljam.
Naime,nakon tri godine ispitivanja,menjanja lekara,7 inseminacija i gotovo svih urednih nalaza ja sam u haosu i ne znam kud dalje...
Odlucili smo da krenemo u pricu zvanu vantelesna oplodnja i dobro bi mi dosli vasi saveti vezani za izbor klinike,vasa iskustva,price koje ste cule...
Znam da postoji tema vantelesna,ali tu ima mnogo stvari i nekako ne znam da li bi ste i primetile moje pitanje...
Puno vam hvala na razumevanju
cekam vase savete...
tonja

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.10.2009 20:00:53 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Leskovac,Beograd,Novi Sad...ili...
19.10.2009 18:38:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tonja

Drage moje,
ja sam vam se prikljucila 2.7.2009. i tada opisala moju situaciju,ali nisam od tada uopste pisala,samo povremeno citam vase poruke.
Znam da je ova tema vec mnogo puta bila aktivna(mozda pod drugim nazivom) i ne zamerite mi ako se ponavljam.
Naime,nakon tri godine ispitivanja,menjanja lekara,7 inseminacija i gotovo svih urednih nalaza ja sam u haosu i ne znam kud dalje...
Odlucili smo da krenemo u pricu zvanu vantelesna oplodnja i dobro bi mi dosli vasi saveti vezani za izbor klinike,vasa iskustva,price koje ste cule...
Znam da postoji tema vantelesna,ali tu ima mnogo stvari i nekako ne znam da li bi ste i primetile moje pitanje...
Puno vam hvala na razumevanju
cekam vase savete...
tonja


ćao tonja!
ja iskreno nemam pojma ništa o toj temi, ali sigurna sam da ovde ima žena koje ti mogu pomoći ,dati po koji savet, informaciju... user posted image možda si trebala staviti drugi naslov teme, da se na prvu loptu vidi o čemu se radi ,ali to je moje mišljenje user posted image
srećno draga !

(odgovor članu tonja)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Leskovac,Beograd,Novi Sad...ili...
19.10.2009 18:54:18   
engimengi
Ja sam iz Nisa,vto sam radila u Bg-u,uspelo mi je iz prvog puta nosim blizance,radila sam o drzavnom trosku i mnogo sam zadovoljna nisam cekala dugo oko 2 meseca!!!Problem je bio kod supruga..Ako te nesto zanima slobodno pitaj!Srecno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Leskovac,Beograd,Novi Sad...ili...-molba ...
20.10.2009 9:20:22   
tonja
Draga engimengi,
bas mi je drago da si se javila...Molim te napisi mi gde si bila u Bg-u,kako je sve proteklo,koliko kosta(ja ne verujem da bi mogla o trosku drzave,jer ni ja ni suprug nemamo konkretan problem)...Ako te ne mrzi napisi mi sve sto mislis da bi mi bilo od koristi...
Hvala ti...
By the way,ja imam 34 godine,a ti?

Svim ostalim devojkama sa foruma,jos jednom molba za po neki savet...bas sam u haosu,jer vrtim se nekako u krug...

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Leskovac,Beograd,Novi Sad...ili...-molba ...
20.10.2009 15:06:28   
dr boba
Draga Tonja, dobrodosla!
Ja nemam konkretnih iskustava, jer jos nisam radila vto, ali najverovatnije da hocu za mesec dva. Moja preporuka kad su u pitanju privatne klinike je BIS Intermedicus u Beogradu, konkretno prof Nebojsa Radunovic sa saradnicima. Cula sam dosta pozitivnih iskustava, ja sam dugo njegov pacijent i ono sto znam je da je strucan, ljubazan i odgovoran, kao i da ima dobru uspesnost. Ti vidi, raspitaj se jos, a ja cu sigurno ici tamo, pa cu ti preneti eventualna iskustva. Srecno!user posted image

(odgovor članu tonja)
Direktna veza do poruke: 5
   Savet za izbor klinike za vantelesnu oplodnju
20.10.2009 15:12:23   
Anoniman
Mozda ovde nadjesh neke korisne informacije.... Vantelesna oplodnja KLIK

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.10.2009 20:01:15 >

(odgovor članu dr boba)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
25.1.2010 10:17:47   
bluka
znam da je protiv pravila foruma reklamirati ginekologe i ordinacije ali mene zanima da li na rr postoji spisak klinika i ordinacija koje rade vto u većim gradovima u srbiji. ako ne, da li je moguće napraviti neki takav spisak za nas koji ne živimo u srbiji ili živimo u manjim mjestima? bez preporuka i reklamiranja, samo nazivi klinika i adrese.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
25.1.2010 10:58:39   
bebironcic
mislim da bi nam dobrodosao takav jedan spisak...ali ima onih na rr koji ce odluciti o tome da li moze

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
25.1.2010 11:22:19   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: bluka

znam da je protiv pravila foruma reklamirati ginekologe i ordinacije ali mene zanima da li na rr postoji spisak klinika i ordinacija koje rade vto u većim gradovima u srbiji. ako ne, da li je moguće napraviti neki takav spisak za nas koji ne živimo u srbiji ili živimo u manjim mjestima? bez preporuka i reklamiranja, samo nazivi klinika i adrese.



Imamo temu Preporučite ginekologa, možeš tamo pitati, a možeš pitati i na temi Vto.
Ne mogu se pisati adrese i brojevi telefona, takve informacije ti devojke mogu dati na pp user posted image

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
22.9.2010 23:53:34   
Suncicabg
Samo da proverim da li smemo pisati imena klinika user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
1.10.2010 0:01:14   
Suncicabg
Volela bih cuti utiske sa klinika gde ste radile vtouser posted image   jer se ja jos dvoumimuser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
1.10.2010 23:14:53   
Parižankaa
Prva dva postupka smo radili u NS.
1. na Betaniji.Trninićka vodila sve,dr Nada Tabš-reproduktivni embriolog-vrh kad je embriologija u pitanju,jer na drugim mestima,mislim da to rade biolozi...
2. u Genesisu,isto dr Trninić-Pjević vodi postupak,neki Mađar je u Genesisu embriolog.
3.postupak Jevremova-Bg...navodno prof.Ljubić vodio postupak (to je bio 2.o Fondu),ali sam dotičnog g-dina upoznala tek na ET-u.
Sve mi je drugo odradila dr Milica Janićijević ...uz moju asistencijuuser posted image mislim...dosta sam joj pomogla sa svojim prethodnim protokolima,tako da sam uticala na izbor stimulacije...jako su ljubazni,ali to je sve.
Ako mene pitaš za preporuku-NS svakako,jer ja ne umem da podnesem dr koji nije dostupan za svog pacijenta,a takav odnos-kakav sam želela ,imala sam sa Trninićkom.Menjala sam je da bih maler razbila...nažalost.
sledeći postupak planiram u inostranstvo,u Srbiji više -NE.

< Poruku je uredio Parižankaa -- 1.10.2010 23:16:06 >


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
3.10.2010 21:22:46   
Suncicabg
Iz Beogarda sam. Planirala sam kod "Ivanovic"-a, mada jos cemo videti, tek sam na pocetku

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 18:28:41   
maakki

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Iz Beogarda sam. Planirala sam kod "Ivanovic"-a, mada jos cemo videti, tek sam na pocetku


Ne mogu bas da ti pomognem oko izbora klinike ali koliko sam ja citala razne teme i forume cure uglavnom imaju negativna misljenja o nasim klinikama koje to rade, jedino se nesto izdvaja Novi Sad, ja konkretno radim u Skoplju jer jedino tamo mogu da radim, ali ako ne ides preko fonda u svakom slucaju bih ti predlozila neku kliniku u inostranstvu, Segedin ti nije daleko a imaju odlicne strucnjake.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:11:05   
Suncicabg
Maakki draga probacu preko fonda za pocetak...pa ako ne uspe...user posted image
Znam da je kod tebe vec pocela akcija i naravno user posted image

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:14:33   
dunja RR
Da i ja ću prvo pokušati preko države....
Inače odavno niko ne spominje Sloveniju, jel ima neko iskustva sa VTO u Sloveniji?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:21:42   
Suncicabg
Ovo su klinike koje rade o trosku drzave

- GAK „Narodni front“, Beograd
- ginekološko-akušerska klinika u Novom Sadu
- ginekološko-akušerska klinika u Nišu
- privatna specijalna bolnica „Beograd“
- privatna specijalna bolnica „Ivanović“ (Beograd)
- privatna specijalna bolnica „Jevremova“ (Beograd)
- privatna specijalna bolnica „Intermedikus bis“ (Beograd)
- privatna specijalna bolnica „Medikal centar“ (Beograd)
- privatna specijalna ginekološka bolnica „Genesis“ (Novi Sad)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:28:24   
agnes77
jasuser posted image  
jas sam radila ICSI u Mariboru dva puta
http://www.ivf-mb.net/onas.htm

Vodja programa: Prof. dr. Veljko Vlaisavljević, dr. med., višji svetnik

Znam da dr. Vlaisavljević zna da priča srbsko tako da komunikacija nije problem, svi su vrlo ljubazni.

http://www.ivf-mb.net/oploditev.htm (tu so pdf fajli sa VTO info za paciente u slo, hr i srb jeziku)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:29:38   
dunja RR
agnes kakva su iskustva sa dr Vlaisavljevićem ?

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.10.2010 19:30:01 >

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:36:59   
agnes77
Jas sam bila kod njega samo par puta kad nije bilo mojeg doktora, pošto inače sam bila kod dr. Reljić, koji je isto tako super, no dr. V je zaista zaista dobar, uvjek popriča ljubazno o svemu, sve detajlno objasni i pored svega dobiješ  pozitivno energijo. Tako da znam da ga njegove pacjentice voleuser posted image .

I to što je super u MB, kad je punkcija možeš odbrati da uradiš u narkozi i ljepo sve prespavaš, a u Ljubljani dobiješ samo neke tablete, da ne boli tako puno.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:54:10   
maakki

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Maakki draga probacu preko fonda za pocetak...pa ako ne uspe...user posted image
Znam da je kod tebe vec pocela akcija i naravno user posted image


I treba da pokusas preko fonda zasto da ne ako imas pravo, ne mogu se setiti gde sam ja sve citala ali ima raznih iskustava, mozda da pogledas na kutku tamo imas izdvojene klinike i iskustva sa njih.

Jeste ja sam vec bockalica i cekam da dodjeuser posted image pa hormoni i onda cu konkretno znati kada ce aspiracija i transfer.user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:54:53   
maakki

IZVORNA PORUKA: dunja RR

agnes kakva su iskustva sa dr Vlaisavljevićem ?


Dunja negde sam procitala da je dr. jako dobar ali da se kod njega dugo ceka na konsultaciju oko godinu dana.user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 19:58:25   
Parižankaa
IZVORNA PORUKA: maakki




Dunja negde sam procitala da je dr. jako dobar ali da se kod njega dugo ceka na konsultaciju oko godinu dana.user posted image

a ne,ne čeka se godinu dana na konsultaciju...to bi bilo isuviše. U BG se čeka neki mesec da dođe u Jevremovu,i da zakažeš konsult.A kad hoćeš postupak u MB,onda žene iz Srbije čekaju godinu dana od onog momenta kad ima pošalju sve nalaze i potvrdu da žele u postupak kod njih.


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 20:02:56   
agnes77
IZVORNA PORUKA: Parižankaa

A kad hoćeš postupak u MB,onda žene iz Srbije čekaju godinu dana od onog momenta kad ima pošalju sve nalaze i potvrdu da žele u postupak kod njih.




Da da čeka se u MB puno (isto ako iz iz SLO), kad sam bila u postopku, prvi put sam čekala godinu dana  a drugi put 10 meseci ... zaista puno čekanja.

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Savet za izbor klinike za vantelesnu oplo...
17.10.2010 20:03:24   
maakki
Moguce da je tako nisam ja bas to najbolje razumelauser posted image
Agnes77 cula sam da u Ljubljani ne daju anesteziju sto je van svake pameti, gde god sam se informisala na svim klinikama daju anesteziju koja naravno kratko traje, jedino u Ljubljani neuser posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here