|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Srebrno jezero
4.1.2010 14:38:31   
Anoniman
  ...  Da li ste nekad bili na Srebrnom jezeru..?

Kakva li je situacija tamo u ovo doba godine?

Hoćemo da o*ladimo od ovih praznika i svega, planiramo da odemo tamo...
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 14:50:23   
Anoniman
Ja sam bila...nekoliko puta u kratkotrajnim posetama...uglavnom na jesen i u prolece.... i meni je lepo tamo..... evo i da vidish dve meni drage slike....obozavam tu prirodu user posted image

E sad neznam kako je tamo u ovo doba godine....user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 14:53:07   
Anoniman
uh, priroda je prelepa.... user posted image
..svi mi kažu  da su proleće i leto najbolji period za odlazak na jezero, a zima im nekako.. ne znam...
ali kako sam ja oduvek mimo sveta...user posted image
Ma samo da ima grejanje ....iako bi sada ovaj moj rekao da će me grejati i da se niš* ne sekiram!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 14:55:50   
Anoniman
ehhehe...pa ja sam jednom proshla tuda kad sam ishla na djerdap....znam da je jako hladno bilo...chim ja na tim slikama imam kapu.... al nisam onda stekla neki utisak.... mada....za sobichak....nije bitno kakvo je vreme napolju...kad je atmosfera HOT user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 14:58:33   
engimengi
Ja sam bila,bio je septembar,bilo je bas hladno a mi planirali da se kupamo!!Lepo je,priroda,jezero,samo mislim da je leti lepse!!Spavali smo u hotelu,mada ima i privatnog smestaja!!Postavicu slike samo da ih pronadjemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 14:58:43   
Anoniman
e to, to... miki toooooooo! user posted image

.... tražila sam nešto na Internetu, slala e-mailove ... ćemo da vidimo! user posted image




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 15:02:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: engimengi

Ja sam bila,bio je septembar,bilo je bas hladno a mi planirali da se kupamo!!Lepo je,priroda,jezero,samo mislim da je leti lepse!!Spavali smo u hotelu,mada ima i privatnog smestaja!!Postavicu slike samo da ih pronadjemuser posted image


aj, draga.... mi bismo neku jeftiniju varijantu..razmatram smeštaj u jednoj vili...izgleda super a povoljno! ...
ima li tamo nekih prodavnica, a? ova je udaljena nekih 10 min od centra ali pitam se kako izgleda taj centar? user posted image

(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 15:20:04   
marince1
Ja sam bila i prlepo je!Doduse bilo je kraj leta.
Mi se kupali,mada nija bas bilo toplo.
Meni je to jako lepo turisticko mesto,steta je sto nje jos vise rezvijeno
Za smestaj nisam elokventna,jer smo mi kampovali kod nekih ljudi u dvoriste (prijatelji od mog svekra )user posted image
Poneli kamp opremu i mislili da nam on pokaze neko zgodno mesto,a on nas odveo kod njega u dvoriste,kaze tu je najzgodnije i mi razapeli sator user posted image
Nisam skidala sa pedaline,primila se ko mlad majmun user posted image

Ja sam bila sa one strane preko puta hotela i tamo nema nista,samo vikendice,i put je los,nema ni struje.
Ali ja volim prirodu user posted image

< Poruku je uredio marince -- 4.1.2010 15:24:49 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 15:34:06   
Anoniman
user posted image nasmeja me...
pa možda bih i mogla bez struje ali bez grejanja nikako! može ovaj moj da se znoji koliko hoće! user posted image

znači, ako ne nađem adekvatan smeštaj da se raširim kod nekog u dvorištu,a?user posted image
..našla sam neke slike Srebrnog jezera zimi i baš je lepo....
Marinče, na koji hotel misliš, sećaš li se imena' ? Čisto da imam orijentir...user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 16:58:34   
engimengi
Tad je bio samo jedan hotel,bio jeftin,pun pansion,sobe ok samo bez tv-a,mislim da se zove Srebrno jezero!!Vazduh i priroda su divni,a prodavnica nije bilo,samo neko šetalište i ulični prodavci!Veliko gradište je blizu i tamo je lepo,vozićem pored Dunava naravno kad je lepo vreme!!Al mislim da se od tada promenilo ja sam bila pre 3,4 godine!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 17:03:03   
Anoniman
... e baš ću pogledati za taj hotel... Hvala , draga!

(odgovor članu engimengi)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Srebrno jezero
4.1.2010 17:06:51   
engimengi
user posted image

Ovo je taj hotel!!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 19:06:34   
Jelena81
au, iz daleka izgleda super!

ja cula kojekakve price, ali mi ostala upecatljiva o sredjenosti drugarice koja je letos bila sa decom i rodbinom tamo- istina, smestaj na privatnoj kucici na vodi, genijalno izgleda...  ali kaze da je bila guzva, da ima prodavnica, kupali se u okolini kucice, nisu isli medj' masu na kupanje, samo setnje....

molim jos prica,ako postoji o letovanju na istom jezeru, jer sam jos od prosle god zagrejana...

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 20:26:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jelena81

au, iz daleka izgleda super!

ja cula kojekakve price, ali mi ostala upecatljiva o sredjenosti drugarice koja je letos bila sa decom i rodbinom tamo- istina, smestaj na privatnoj kucici na vodi, genijalno izgleda...  ali kaze da je bila guzva, da ima prodavnica, kupali se u okolini kucice, nisu isli medj' masu na kupanje, samo setnje....

molim jos prica,ako postoji o letovanju na istom jezeru, jer sam jos od prosle god zagrejana...



... draga, kontam da je gužva leti ali ako je lepo i ako čovek može da se kvalitetno odmori za manje pare - odlično!  Mi smo  kontali sada... kao, januar ali kontam da ćemo ipak sačekati leto za odlazak na Srebrno jezero. user posted image iznajmljivanje kućice, roštilj, kupanjac... zvuči super! Taj sam tip!
Sada smo našli vikend varijantu (Bela crkva).. nadam se uskoro. user posted image user posted image

(odgovor članu Jelena81)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 20:29:45   
Ana RR
Mi smo bili pre 5 godina, poslednji dan oktobra a mi u majicama kratkih rukava, pretoplo je bilo!

Noćili smo u jednom hotelu, negde na ulazu u jezero, baš je bilo dobro!

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.1.2010 20:30:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 20:31:49   
Anoniman
... gledala sam slike na netu, stvarno izgleda super! Najviše me mami ta topla opuštena (porodična) atmosfera!  user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 20:44:11   
Jelena81
pa da, ja sam takodje za te opustene varijante...

Ali nikada nismo letovali, pa me ta pomisao od gooooomile oglasa ne okine neki koji nudi neki prosek a kada odemo da zateknemo user posted image , mada, kakav sam baksuz, to ce i biti... Nego, kakva koincidencija... Mala sakupila dosta para u kasici i kazem joj da ako sakupi jos malo ima taman za letovanje, a ona pile , napravila, bukvalno ovakav izraz user posted image ... i kontam neka predsezona, jeftinije... Dal ce mm moci da dobije godisnji, ako uopste bude radio dotle... da li cu se ja zaposliti... da ne rezervisemo a da propadne... svasta mi prolazilo kroz ovu moju ludu glavu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 20:56:57   
Anoniman
.. i mi smo kontali nešto van sezone .. verovatno krajem... ali pošto nam je ova godina ona u kojoj planiram ponovnu trudnoću, ne upuštam se baš tako lako u daleke planove...user posted image
A Srebrno j . sam slučajno našla na netu. Nekako mi se to dopada. Bela crkva , kažem ti , takođe je ok... user posted image

(odgovor članu Jelena81)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 20:58:58   
Jelena81
o drage moje, sada ste mi povecale volju za planiranjem prvog odmora :D

kaliopi draga, srecno sa planovima, nadam se da cemo se zajedno vidjati u savetovalistuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 21:02:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jelena81

o drage moje, sada ste mi povecale volju za planiranjem prvog odmora :D

kaliopi draga, srecno sa planovima, nadam se da cemo se zajedno vidjati u savetovalistuuser posted image



... draga, poslaću ti pp. user posted image

(odgovor članu Jelena81)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Srebrno jezero
7.1.2010 21:20:31   
Jelena81
sad cu kaliopi, pisem eseje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Srebrno jezero
27.1.2010 3:24:47   
She Ra
Srebrno jezero je meni bas lepo, mada dugo nisam bila.
Isla sam leti, ali letnja sezona traje kratko i bila sam u kampu, u prikolici, sto je nama bio poseban gust (bila sam tada tinejdzerka) user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Srebrno jezero
10.6.2010 12:12:51   
Anoniman
...i taaaako nismo otišli zimus ali idemo krajem juna, prema poslednjem dogovoru 26.-og...user posted image

u opciji je Vila Mirjana , videćemo kako ćemo se provesti iako su domaćini ostavili najbolji utisak preko telekomunikacijskog aparata.,..user posted image user posted image

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Srebrno jezero
12.3.2013 1:17:29   
liliana
Meni je lepo Srebrno jezero. Može se naći, zaista, lep smeštaj, za ne tako vlki novac. Vanpansionske usluge su jako jeftine. Idealno je za porodice sa malom decom

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Srebrno jezero
10.6.2013 23:31:05   
Maraj
lepo je

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...
MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here