|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stopiranje
25.8.2009 0:30:19   
afrodita
Da li ste nekad stopirale?
Da li ste stali stoperu ili stoperki?
Kako gledate na to?
Ako postoji tema, izvinjavam se.
Mnogo se izvinjavamuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Stopiranje
25.8.2009 0:35:47   
Nensi*
Ja sam protivnik toga,ali moram da priznam da sam jednom pristala,i to samo iz razloga da ne bi ostala sama u 3 sati ujutro na ulici...Bila sam sa 3 drugarice,i one su stopirale,stala 2 tipa,ja se ziva prepala,ali na kraju je ispalo da su stvarno bili ok...
Nikada vise nisam usla nekom nepoznatom u kola...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Stopiranje
25.8.2009 7:50:47   
Anoniman
Ja sam isla u Karlovacku gimnaziju, sto je oko 12km od Novog Sada, i stopirale smo (skoro sve moje drugarice i ja) skoro svaki dan 4 godine, u skolu i iz skole. Nemam pojma kako se nismo bojale, od tada nisam nikad stopirala i toliko bih se sad bojala da mislim da bih pre peske isla na kraj sveta nego sto bih pruzila prstic, valjda mladost ne zna za strahuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Stopiranje
25.8.2009 8:50:40   
Rina
Prestopirala sam celo crnogorsko primorje sa drugaricom kad sam imala oko 20- tak godina ,bilo je ludo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Stopiranje
25.8.2009 9:24:55   
Anoniman
nisam nikada 

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Stopiranje
25.8.2009 10:10:10   
Maya21
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja sam isla u Karlovacku gimnaziju, sto je oko 12km od Novog Sada, i stopirale smo (skoro sve moje drugarice i ja) skoro svaki dan 4 godine, u skolu i iz skole. Nemam pojma kako se nismo bojale, od tada nisam nikad stopirala i toliko bih se sad bojala da mislim da bih pre peske isla na kraj sveta nego sto bih pruzila prstic, valjda mladost ne zna za strahuser posted image


ljubi te seka user posted image user posted image   ja nisam bila toliko aktivna u stopiranju ali proto nas je nekad nervirala gužva u autobusima pa smo stopirale, ali nikad se nije desilo da to uradim sama ... mislim da su svi koji su isli u Karlovacku gimnaziju bar dva, tri puta u toku školovanja stopirali user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Stopiranje
25.8.2009 10:16:42   
Zoka81
Nisam nikad i necu nikad.....ovde u anemackoj se svasta desava na ulici, svaki dan neka ubistva i silovanja pa mi to nije ni na kraj pameti.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Stopiranje
25.8.2009 10:16:54   
AtenA
Svaka cast stoperima!Ja sam se uvek plasila da stopiram,jesam par puta ali samo sa mm(tadasnjim deckom),ali posto je on visok skoro dva metra i ima nekih 100kg,retko su nam stajali!user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Stopiranje
25.8.2009 10:34:36   
Rivana
Stopirala sam cesto bas cesto ali kao klinka dok sam isla u srednju skolu bila ona inflacija para nije bilo, prevoza nije bilo nije bilo druge nego da stopiramo da se prevezemo do grada, koliko sam bila hrabra cak sam i sama stopirala (nisam razmisljala mladost ludost sada ne bih smela). Secam se da sam u 17 godina dobila samar od mame zbog stopiranja ali sam nastavila da stopiram user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Stopiranje
25.8.2009 11:12:01   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

nisam nikada 


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Stopiranje
25.8.2009 13:58:36   
marince1
Ja nikad nisam stopirala

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Stopiranje
25.8.2009 14:27:03   
božana
Ja se bojim stopiranja.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Stopiranje
25.8.2009 14:30:15   
oliveradj
Jesam sa drugaricom uvek jer se nisam usuđivala sama. Mada to nije nikada sigurno jer se svašta dešava.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Stopiranje
25.8.2009 19:49:14   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Maya RR

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja sam isla u Karlovacku gimnaziju, sto je oko 12km od Novog Sada, i stopirale smo (skoro sve moje drugarice i ja) skoro svaki dan 4 godine, u skolu i iz skole. Nemam pojma kako se nismo bojale, od tada nisam nikad stopirala i toliko bih se sad bojala da mislim da bih pre peske isla na kraj sveta nego sto bih pruzila prstic, valjda mladost ne zna za strahuser posted image


ljubi te seka user posted image user posted image   ja nisam bila toliko aktivna u stopiranju ali proto nas je nekad nervirala gužva u autobusima pa smo stopirale, ali nikad se nije desilo da to uradim sama ... mislim da su svi koji su isli u Karlovacku gimnaziju bar dva, tri puta u toku školovanja stopirali user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Stopiranje
25.8.2009 21:11:35   
Anoniman
Sestre smo, a i isle smo u istu skolu, pretpostavljam da je zato user posted image Afrodita?
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Stopiranje
29.8.2009 16:38:44   
magnetic
Nekada sam sa drugarica bez razmisljanja stopirala,u tim godinama ne mislis o rizicima samo o zabavi.Sada ne bih ni slucajno

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Stopiranje
30.8.2009 12:50:20   
afrodita
... mislim da su svi koji su isli u Karlovacku gimnaziju bar dva, tri puta u toku školovanja stopirali user posted image


zbog ove recenice jeuser posted image
ali ne brinem jer nije iz NS vec zivi u Karlovcima
pa nadam se da nece imati potrebe...



(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Stopiranje
25.11.2013 11:21:15   
Anck Su Nmaun
Jesam i to bas cesto u srednjoj skoli, nas par drugarica. Sad ne bih luda, mada i ne stajem stoperima.
Jednom sam samo stala jednoj starijoj zeni, i mm me posle nakrpio ..mozda je baka bila prikriveni ubica user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Stopiranje
25.11.2013 11:24:58   
vikiveki
nikad nisam stopirala uvek me je bilo strah

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Stopiranje
25.11.2013 11:39:35   
jole82
Nikad stopirala...paranoik sam od uvek..i nikom nisam stala...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Stopiranje
25.11.2013 11:41:09   
jovana jojo
Ja sam uvek ili sa jednom ili sa dve drugarice u srednjoj skoli ali nikad sama i kad sam sa nekim onda se nisam plasila,bilo je dosta smeha a i sad su druga vremena, sve je drugacije. sad da imam polozeno i da vozim stala bi ali iskljucivo devojkama, jer znam kako je nama bilo kad nije hteo po pola sata niko da stane user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Stopiranje
25.11.2013 16:46:19   
Misha i Ljisha
ajaooooo

jednoms am stopirala (ali zajedno sa mamom moje drugarice i to meni niko nije stao -a tad sam izgledala kao bomba vec su njoj stali)

A pokupila sam ciganku trudnu sa dvoje dece, bilo mi ih zao. Ustvari ja sam isla do kola i zena me upitala gde da ceka bus kaze ide tamo i tamo i ja kazem nema problema hajde ja cu vas povesti (ona jadnica jedno dete u narucju, stomak do zuba i drugo dete za ruku). I dobro povezem ja njih i ona mi se zena ladno upisa u kolima. Ja nisam mogla da verujem. Strasno, sta da vam kazem. Ja sam to ribala i ribala i ribala i ribala i jedva sam ja taj miris da ne kazem nesto drugo izvukla iz sedista mojih kola. eto ti kad hoces da budes dobar. Al opet bih je povezla jer mi je bas bilo zao a mozda zena prosto nije mogla da izdrzi. Ne znam. al to je moje iskustvo eto katastrofa

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Stopiranje
25.11.2013 16:50:58   
NadaR
Ja nisam nikad stopirala .
Moj brat redovno ide stopom u BG na utakmice . Nemam pojma odakle iskopa narod koji vozi bas tamo. Valjda ima srece. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Stopiranje
25.11.2013 16:55:56   
Olga75
stpirala sam dok sam studirala ali nikad sama
ono dodje petak , kratki s lovom i onda jedinicom do zadnje stanice pa na ko autoput , pa kad stignemo kuci stigli
sad ni luda to ne bih radila

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Stopiranje
25.11.2013 17:01:02   
reve84
Ja nisam nikad...Nekako me je uvek bilo strah. Valjda mi je mama napunila usi o raznoraznim manijacima i sl da se nikad nisam usudila. A i sada kada ja vozim ne stajem nikome. Sto je sigurno ...sigurno. :)

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

najlepse ime
Cicika1988

Koje vam je najlepse ime od ponudjenih?

Helena (25%)

Hana (17%)

Sara (14%)

Anastasia (9%)

Mia (12%)

Lana (23%)


Ukupan broj glasova: 367

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here