|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Strah od roditelja
12.8.2009 13:03:00   
Anoniman
Da li po nekada imate strah da nešto kažete svojim roditeljima? Da li to nekako onda zapakujete?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Strah od roditelja
12.8.2009 13:06:02   
branka10
Ne poznajem onoga ko nema, cak i sada se zapitam kako nesto da im saopsim, planiranje obavezno, ne zbog straha nego zbog sekiracije.user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Strah od roditelja
12.8.2009 13:06:06   
Delijagirl
Ja nemam od majke mislim iovako ne pricamo ali imam od babe neke stvari koje mi je tesko reci ili pitati ali na kraju ipak pitam.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Strah od roditelja
12.8.2009 13:12:15   
prase
U principu nemam problem da kažem ono što treba kada treba... odrasli smo ljudi. Kod nas je, čini mi se, obrnuto - mama ima ponekad problem da meni nešto saopšti user posted image  

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Strah od roditelja
12.8.2009 14:54:37   
Rivana
Naravno, i ako sam matora kobila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Strah od roditelja
12.8.2009 14:58:54   
Anoniman
nikada nisam imala strah - ne razumijem čemu strah

za neke stvari mi je mozda bilo neugodno reći, pa sam znala upakovati da to ljepše zvuči, jer sam se uvijek vodila onom da su mi roditelji najveći prijatelji (bez mita)

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 12.8.2009 14:59:15 >

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Strah od roditelja
13.8.2009 8:00:02   
NadaR
 Nemam neki poseban strah, samo to sve lijepo upakujem...
Moja mama strasno brine za svaku sitnicu, pa da ne bi dobila slom zivaca ili me zivkala svaki 5min, izostavim joj neke detaljciceuser posted image
Tati sam uvijek sve mogla reciuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Strah od roditelja
11.8.2017 11:57:46   
krin 40
Ja sam se pokojne Dace dugoo plašila.Nema toga više a i netreba da bude.Poštovanje da ali strah ne

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Strah od roditelja
11.8.2017 13:10:41   
emicaa
ja ne razumijem bas,strah u kom smislu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Strah od roditelja
11.8.2017 13:16:43   
krin 40
Pa Emicee u smislu da ne napravimo glupost ne zato što smo razumni već zato što će da nas oderu od batinauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Strah od roditelja
11.8.2017 13:54:39   
emicaa
a tooo,ne bojim se sad a nisam ni prije user posted image Pravila sam gluposti ali sam znala fino zataskati da ne dodje do njih user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Strah od roditelja
11.8.2017 13:58:37   
krin 40
Hahaha..e moja je imala radar i šesto čulo❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Strah od roditelja
11.8.2017 14:24:30   
emicaa
Krin moji su iz nekog razloga mislili da sam divno,zlatno dijete koje nikad nebi napravilo neku glupost.Nisam ja nikad ni pravila sad nesto Bog zna sta ali tu i tamo su mi se desavali ispadi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Strah od roditelja
11.8.2017 14:29:50   
krin 40
user posted image A kod mene obrnuto.Moji su mislili da sam ja hodajuća nevolja,pojma nemam štouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Strah od roditelja
13.9.2017 22:23:37   
Dragce86
Ja sam imala strah pre da ih necim ne nasekiram i da ne budu zabrinuti nego neki strah od bilo cega sto bih uradila ili bi mi se desilo. Imala sam uvek odobrenje od njih za sve u zivotu i postovanje i poverenje medjusobno, kao kod retkih, ali eto - ja bih se plasila da ih ne nasekiram pa sam cesto kao mladja mnoge probleme nosila sama na svojim plecima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Strah od roditelja
13.9.2017 22:32:46   
krin 40
Ne treba da se plaše..samo da me poštuju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Strah od roditelja
13.9.2017 22:44:35   
Dragce86
Pa ne treba, naravno, ali sta svako dete sebi u glavi napravi ne moze se uvek uticati na to. Mozda neko misli da nije previse strog ali ne vredi, detetu se razvije strah i eto ti..

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Strah od roditelja
13.9.2017 22:46:22   
krin 40
Ja sam stroga ..ali me se ne plaše..jesu malo kada su bili maliuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Strah od roditelja
23.2.2018 19:44:12   
Dora89
Imam, zato što su patrijarhalni, i zato što za svaku razliku u mišljenjima pokušavaju da me ubede da grešim. Volela bih da moje dete može sve da mi kaže bez straha od osuđivanja

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Strah od roditelja
23.2.2018 20:11:21   
Srecko47E
Strogi su ali to je razumljivo.Stari kov je u pitanju.Strah od njih nemam kao sto ne zelim da moje dete sutra ima strah od majke.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Strah od roditelja
23.2.2018 20:15:15   
Anck Su Nmaun
Ne nikad nisam imala neki preterani strah. Uvek sam mogl a sa njima o svemu da pricam .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Strah od roditelja
23.2.2018 21:04:57   
vocicana
Dok sam bila bas jako mala, plasila sam se i tate i mame, medjutim zbog liberalnosti, uopste medjuljudskih odnosa u kuci, strah je prerastao u otvoreni razgovor i diskusiju tako da to nije bilo strasno. Mada se sa ocem jako lose slazem, mama mi je bliza, ali kisam preterano otvorena jer ne mogu i nikada nisam pricala bas sve. Mada se meni u ocima vidi sve.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Strah od roditelja
23.2.2018 21:32:00   
mama Jo
U jednom periodu jesam imala strah ali to na svu srecu nije dugo trajalo... uspeli smo nekako da stvorimo situaciju u kojoj sam mogla da pricam o svemu sto mi se desava... naravno vise sa majkom nego sa ocem o nekim stvarima

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Strah od roditelja
23.2.2018 21:54:31   
Sarav
Nemam strah jer su uvek tu za mene. Kad sam bila dete bilo su strogi, posle puberteta prijatelji. Nemam bližu drugaricu od mame, pa dušu bi dala za mene. Uvek me ispravno posavetuje, iskustvo u nekim životnim situacijama je presudno.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Strah od roditelja
23.2.2018 23:38:28   
Srecko47E
Dok sam bila mnogo mladja izludjivalo me je to da cujem da je nekome majka najbolji prijatelj,nije mi bilo logicno.Sto sam starija to sve vise shvatam sustinu tih reci.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here