|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:05:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Tasho, hoces li da trazis posao ili ces malo da sacekas?


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Hm, pa malo ću da sačekam.

Mislim da ću na biro, i za to vreme da radim honorarno, hoću da završim master rad, da ispolažem taj engleski koji vučem čitavu deceniju već, i imam neku stimulaciju od firme za edukaciju, kao neki podsticaj, pa kontam da vidim neki kursić kod NBS.

Valjda ću usput pronaći sebe, i saznati da li ja uopšte želim da se vraćam u sferu bankarstva, ili ću nešto drugo.



IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Hm, pa malo ću da sačekam.

Mislim da ću na biro, i za to vreme da radim honorarno, hoću da završim master rad, da ispolažem taj engleski koji vučem čitavu deceniju već, i imam neku stimulaciju od firme za edukaciju, kao neki podsticaj, pa kontam da vidim neki kursić kod NBS.

Valjda ću usput pronaći sebe, i saznati da li ja uopšte želim da se vraćam u sferu bankarstva, ili ću nešto drugo.




samo napred!!!!




IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma da. Malo moram da stanem na noge.

Po nekada mi se čini da sam i drugo dete želela da bih pobegla sa posla.



IZVORNA PORUKA: minavb

Za tu sferu vec ne bih znala nista da ti kazem. Znam samo da su par mojih drugarica, tek tako dobile otkaze u bankama , bez obzira sto su kao radnici visoko ocenjene. Klizav teren izgleda.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ah, klizavo je svuda trenutno! Truli kapitalizam - tražili smo, gledamo! Nema više ono k'o naši roditelji (čak ni oni, nego babe i dede)... zaposliš se i to ti je za života... 


IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

i onda docekas tu penziju i uzivas! 


IZVORNA PORUKA: cicko

Tasha, ja ne mogu da se dozovem pameti... Nije mi uopste jasno- tehnoloski visak... Gospode Boze!  Oni stvarno nisu normalni!!!


IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ah, klizavo je svuda trenutno! Truli kapitalizam - tražili smo, gledamo! Nema više ono k'o naši roditelji (čak ni oni, nego babe i dede)... zaposliš se i to ti je za života... 


I dobijes i stan (ponekad). Mada, mislim da je nama mladjima to nekako lakse palo, jer ipak su godine ogranicavajuci faktor. Evo vam moj primer, moja tata je ceo zivot radio u fabrici (prosao je sve pozicije za svoju strucnu spremu, od inzenjera pocetnika, pa do dr-a tog i tog sektora). I onda je izgubio posao pre malo vise od 3 godine. Tek u sep sledece godine moze u penziju. Nekako, sve nam je tada bilo ocajno, jer smo navikli na lep zivot, pa smo morali da smanjimo apetite. On se ipak snasao, medjutim, od tada on zvanicno ne radi (bio na birou) pa je radio na osnovu ugovora o delu, pa sada radi sa drugarom... Poenta price je da su jako stradali ljudi iznad 40 god. Njih vise niko ne zeli, jednostavno, pregazilo ih je vreme....




IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Cicko, ja stvarno mislim da je ovo dobro za mene kao jedinku... mislim, kada saberem sve i oduzmem sve. 


IZVORNA PORUKA: minavb

Pravo da ti kazem, ne znam sta je bolje. Radnik koji je 20 godina na istom radnom mestu  i ne boji se da ce biti zamenjen, ne radi na sebi, ne uci, ne usavrsava se. Koleginica sa kojom radim, kad sam dosla, jedva da je umela word da koristi a da ne prucam o stucnom znanju. Za tri godine koje sam provela sa njom, uspela je da nauci da koristi neke programe za obracune, prati nova saznanja i dostignuca iz nase oblasti, a i zakon uzela da proucava, sve zato sto se prepala da ce klinka da je izgura sa radnog mesta.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ah, klizavo je svuda trenutno! Truli kapitalizam - tražili smo, gledamo! Nema više ono k'o naši roditelji (čak ni oni, nego babe i dede)... zaposliš se i to ti je za života... 


I dobijes i stan (ponekad). Mada, mislim da je nama mladjima to nekako lakse palo, jer ipak su godine ogranicavajuci faktor. Evo vam moj primer, moja tata je ceo zivot radio u fabrici (prosao je sve pozicije za svoju strucnu spremu, od inzenjera pocetnika, pa do dr-a tog i tog sektora). I onda je izgubio posao pre malo vise od 3 godine. Tek u sep sledece godine moze u penziju. Nekako, sve nam je tada bilo ocajno, jer smo navikli na lep zivot, pa smo morali da smanjimo apetite. On se ipak snasao, medjutim, od tada on zvanicno ne radi (bio na birou) pa je radio na osnovu ugovora o delu, pa sada radi sa drugarom... Poenta price je da su jako stradali ljudi iznad 40 god. Njih vise niko ne zeli, jednostavno, pregazilo ih je vreme....




Zato sam i dodala ono što sam sada zacrvenila u mom postu!

Tačno tako, naši roditelji su najviše nadrljali!



IZVORNA PORUKA: minavb

U ovoj zemlji svaka generacija zbog necega nadrlja.


IZVORNA PORUKA: LillyT

Konkretno, moji roditelji nisu toliko stradali jer sam ja ipak dete malo starijih roditelja (mama 59, tata 63), ali znam ljude koji su sa 45 izgubili posao. A nisu bili losi radnici, jednostavno, nisu bili podobni. Ovo je prica iz drzavne uprave, gde su sutnuti oni koji nisu imali zastitu (jaku zastitu), a bili su nadasve dobri radnici. Starasno je to, ali ipak je izgleda neminovno. Zalosni su kritreijumi po kojima se to radi, ovo je kapitalizam na srpski nacin.


IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: LillyT

Poenta price je da su jako stradali ljudi iznad 40 god. Njih vise niko ne zeli, jednostavno, pregazilo ih je vreme....


Ja se ne slazem,mislim da mi mladji imamo veci problem jer niko nece da zaposljava nas bez iskustva,kao svi traze mladje sa iskustvom,pa Boze dragi kako da imam iskustva kad niko nece da nas primi i nauci! A sad je u pitanju samo politika,svako zapoljava one iz svoje stranke a druge otpusta!


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: minavb

U ovoj zemlji svaka generacija zbog necega nadrlja.


Hm, ovaj put mislim da nije samo naša zemlja u pitanju.

Bila sam u Pešti prošli vikend.

Tamo sam zavrišla gimnaziju 2000te. Tada se znalo: kurve, dileri i ostali ološ je bio u VIII kvartu. Znalo se da se tamo ne ide kada padne mrak, ako ideš, taxista sačeka da uđeš u ulaz (a ne tražiš to od njega).
U "mom" kvartu, XIII, najzgodnije mi je bilo da se krećem podzemnim prolazima gde su i ulazi u Metro, i tamo je uvek bilo beskućnika, spavali su u kartonskim kutijama po zavučenim hodnicima. Sada ih ima svuda! Sve smrdi na mokraću, odvratno je. A taj podhodnik, u XIII kvartu je pun kurvi i dilera... znači kriza se širi...

Mogla bih otvoriti temu o ovome.

Ček da kopiram postove pa tamo nastavimo.





  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:06:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Samo kad se setim devedesetih-casovi skraceni zbog hladnoce, grejanja naravno nema, restrikcije po 12 sati, moja sestra na inekcijama zbog teske upale jajnika, mama radi privatno posle posla, tata umesto plate dobije zejtin...Mislim da smo se bas namucili, nista ne moze da se poredi sa tim da radis ceo mesec za veknu hleba!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:07:26   
minavb
Mislim da smo pregurali mnogo teze devedesete, i da je ova kriza sada mala maca za ono sto smo mi prosli tih godina.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:08:29   
Anoniman
Meni je krivo sto neki ljudi koji danas imaju posao ne ume da cene to i samo kukaju!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:09:05   
Anoniman
Ah, pa tada se nije kupovao hleb, to je bilo skupo. Nego ga umesiš od sastojaka koji dobiješ umesto plate.

Naziv teme možda nije adekvatan, da menjam?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:09:43   
minavb
Na jedno uvo udje, na drugo izadje. Ne obracaj paznju na njihovu kuknjavu.user posted image

Tasho, i ja mislim da se naziv malo ne uklapa, ali opet, kako je nazvati? "Kriza u Srbiji kroz generacije"user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 18.12.2009 11:10:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:10:16   
Anoniman
pa sto da menjas sve to spada u ovu krizu!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:10:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Na jedno uvo udje, na drugo izadje. Ne obracaj paznju na njihovu kuknjavu.user posted image

Pa obracam paznju jer ima ljudi koji bi radili i cenili to!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:11:58   
anajid
Joj ne podsecajte na devedesete!Kad se samo setim svega sad mi dodje da placem,a ne treba mi puno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:13:25   
LillyT
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: LillyT

Poenta price je da su jako stradali ljudi iznad 40 god. Njih vise niko ne zeli, jednostavno, pregazilo ih je vreme....


Ja se ne slazem,mislim da mi mladji imamo veci problem jer niko nece da zaposljava nas bez iskustva,kao svi traze mladje sa iskustvom,pa Boze dragi kako da imam iskustva kad niko nece da nas primi i nauci! A sad je u pitanju samo politika,svako zapoljava one iz svoje stranke a druge otpusta!


Nemoj da se ljutis, ne poznajem te, pa nije licno, ali svaka prica ima dve strane. Veruj mi, ja sam bila na birou posle zavrsenog faxa, 1.5 god sam trazila posao, nisu me hteli zbog neimanja iskustva, zbog toga sto cu se udati, roditi i tako to, znas vec nebuloze. I onda sam se prihvatila posla na desku u jednoj firmi!!! Ej, ja inzenjer da radim na desku. Plata mizerija, ali ne sedim kod kuce i ne kukam. Sve sam mislila oticu cu, ali eto jos nisam. Napredovala sam dosta, naucila svasta, ali sam se savila. Poenta je da je lako kukati i da znam ljude koji jednostavno hoce posao u struci!!! Izvini, sekretarski posao je ok, bolje i to nego da sedis kukas. A po pitanju iskustva, drugar mi je vec godinu dana bez posla (ima iskustvo od par godina) i niko ga nece. Naravno da su sada podigli kriterijume i za prodavce (asistent prodaje, novi naziv) traze visu spremu user posted image Znam devojku koja je zavrsila visu (mislim medicinsku) i nece nista da radi, pa ni da konobarise, a vec 7 godina je bez posla. I opet, ne kazem da si ti takva, ali ipak maldje ljude vise hoce od starijih



< Poruku je uredio LillyT -- 18.12.2009 11:15:33 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:14:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb



Tasho, i ja mislim da se naziv malo ne uklapa, ali opet, kako je nazvati? "Kriza u Srbiji kroz generacije"user posted image


Ih, ja izađoh iz granica Srbije. user posted image Ma ebo naziv, znamo o čemu pišemu.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:15:05   
minavb
Mislim da uvek moramo da se podsecamo tih godina, nas narod ima kratko pamcenje. Narocito treba podsecati one koji nerviraju pcelicu maju.user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:17:09   
Anoniman
Ima i druga strana medalje, LillyT: "Prekvalifikovani ste za ovo mesto!"

Mislim da sada zakon nalaže da te plaćaju u skladu sa završenom školom a ne sa radnim mestom. Dakle, ako te zaposle na mesto gde treba SSS, a ti imaš VSS, moraju te plaćati po plati za VSS.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:17:22   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT

Znam devojku koja je zavrsila visu (mislim medicinsku) i nece nista da radi, pa ni da konobarise, a vec 7 godina je bez posla. I opet, ne kazem da si ti takva, ali ipak maldje ljude vise hoce od starijih



Svaki je posao za coveka! Sto bi rekao moj tata, "Za pametnog coveka i komarac je muzika". Kad bih morala, sa osmehom na licu bi i konobarisala!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:19:02   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ima i druga strana medalje, LillyT: "Prekvalifikovani ste za ovo mesto!"

Mislim da sada zakon nalaže da te plaćaju u skladu sa završenom školom a ne sa radnim mestom. Dakle, ako te zaposle na mesto gde treba SSS, a ti imaš VSS, moraju te plaćati po plati za VSS.


Ne, placaju te po mestu na kom radis i tacka. Obecavali su da ce se pozabaviti time i uvesti platne razrede, ali sipak. Znam to jer mi je nadlezno Ministarstvo za rad i soc. politiku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:19:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ima i druga strana medalje, LillyT: "Prekvalifikovani ste za ovo mesto!"

Mislim da sada zakon nalaže da te plaćaju u skladu sa završenom školom a ne sa radnim mestom. Dakle, ako te zaposle na mesto gde treba SSS, a ti imaš VSS, moraju te plaćati po plati za VSS.


Ne, placaju te po mestu na kom radis i tacka. Obecavali su da ce se pozabaviti time i uvesti platne razrede, ali sipak. Znam to jer mi je nadlezno Ministarstvo za rad i soc. politiku.


Jel??? Pa što onda odje*avaju prekvalifikovane? To im je samo izgovor?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:22:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT



Nemoj da se ljutis, ne poznajem te, pa nije licno, ali svaka prica ima dve strane. Veruj mi, ja sam bila na birou posle zavrsenog faxa, 1.5 god sam trazila posao, nisu me hteli zbog neimanja iskustva, zbog toga sto cu se udati, roditi i tako to, znas vec nebuloze. I onda sam se prihvatila posla na desku u jednoj firmi!!! Ej, ja inzenjer da radim na desku. Plata mizerija, ali ne sedim kod kuce i ne kukam. Sve sam mislila oticu cu, ali eto jos nisam. Napredovala sam dosta, naucila svasta, ali sam se savila. Poenta je da je lako kukati i da znam ljude koji jednostavno hoce posao u struci!!! Izvini, sekretarski posao je ok, bolje i to nego da sedis kukas. A po pitanju iskustva, drugar mi je vec godinu dana bez posla (ima iskustvo od par godina) i niko ga nece. Naravno da su sada podigli kriterijume i za prodavce (asistemt prodaje novi naziv) traze visu spremu user posted image Znam devojuku koja je zavrsila visu (mislim medicinsku) i nece nista da radi, pa ni da konobarise, a vec 7 godina je bez posla. I opet, ne kazem da si ti takva, ali ipak maldje ljude vise hoce od starijih


Pa dobro,naravno da sve zavisi i koliko je kome potreban posao! Evo par puta sam kukala na forumu zbog problema i sa m. momkom i sve je to zbog jednog glupog posla,pa napisacu i ovde!
Neki imaju sve kod mame i tate i to im ogovara pa mogu da biraju! Ja na pr. zavrsila srednju,nisam upisala faks jer moji ne mogu da mi priuste,zavolela coveka,hocemo da se zaposlimo i odemo privatno! Znaci on 15000 i ja 15000 mogli bi da zivimo! On zavrsio srednju,zavrsio vojsku i isto tako njegovi nisu mogli da mu priuste fax jer Boze i moj i njegov straiji brat zavrsavaju,i samim tim mi ko bednici moramo da jurimo sami kako znamo i umemo a niko nece da pomogne! Ja imam stvarno jaku vezu za posao al ni oni nece nista sada jer su zaposljavali ljude i oni ih obrukali i nisu cenili! Ja posle prehr. tehn. upisala za frizera jer je to zanat a svaki je zanat zlatan,radila bih i ko cistacica i kafe kuvarica al nema sada nista! MM je hteo na kop da vozi damper onaj ogromni,hteo u jamu,hteo ne znam gde jos al svi su obecavali i nista!

Krivo mi je sto umem da vas smorim sa mojim problemima ovde!


(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:24:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ima i druga strana medalje, LillyT: "Prekvalifikovani ste za ovo mesto!"

Mislim da sada zakon nalaže da te plaćaju u skladu sa završenom školom a ne sa radnim mestom. Dakle, ako te zaposle na mesto gde treba SSS, a ti imaš VSS, moraju te plaćati po plati za VSS.


Ja kao prehr.tehn. htela u trgovini da radim ali nece da prime jer moraju da placaju mene sa IV,a njima treba III, kao da sam ja trazila tih bednih par hiljada vise a crkavamo bez icega!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:25:25   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ima i druga strana medalje, LillyT: "Prekvalifikovani ste za ovo mesto!"

Mislim da sada zakon nalaže da te plaćaju u skladu sa završenom školom a ne sa radnim mestom. Dakle, ako te zaposle na mesto gde treba SSS, a ti imaš VSS, moraju te plaćati po plati za VSS.


Ne, placaju te po mestu na kom radis i tacka. Obecavali su da ce se pozabaviti time i uvesti platne razrede, ali sipak. Znam to jer mi je nadlezno Ministarstvo za rad i soc. politiku.


Lepo sam ja rekla, kapitalizam na srp nacin. Evo, ja sam prijavljena na VSS na minimalcu, direktor (gazda) ne uplacuje nista, ima u svakom ministrastvu nekoga i svaka tuzba zavrsi ko zna gde. Platu nam daje na ruke u evrima i stalno kuka kako nista ne radimo. Klasika u Srbiji, samo ja nisam jedina, nama bar placa redovno, sta je sa gomilom drugih ljudi.
A za konobarisanje, prica koleginica (koja je svasta, ali bas svasta radila). Pare koje je zaradaila konobarisuci su joj svasta omogucile, lepo kaze Mina, covek ne treba da se stidi svog posla, ali treba da se trudi i da napreduje.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:26:35   
Anoniman
Ne smarš pčelice. Tužno je što ljudi koji se ne stide da rade bilo šta ne mogu. Nemaju mogućnosti.

Meni se kosa na glavi diže od ljudi kojima je ispod časti da rade neke stvari. Pa mjku mu, jel hoćeš da zaradiš ili nećeš? Ne mislim da ako neko prihvati da sprema stan (kao spremačica) treba time da se zadovolji i da mu to bude životni poziv, ali radiš dok ne nađeš bolje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:30:19   
LillyT
Pcelice, verujem da vam je tesko, vec sam rekla da sam prosla taj period odbijanja, samo ja nisam (budala, kreten) htela da idem prko veze, kao sama cu sve. Boze, koji sam ja pajser bila. Mada, iskreno ja ocekujem neka poboljsanja sledece godine (nadam se tome jer hocu da menjam posao), pa sam rekla da cu i dete od 6 meseci da ostavim na cuvanje, ako mi se ukaze prilika za dobar posao.
Tasho, secas se nase price o prekvalifikovanim radinicima u temi o doktoriranju? Koliko sada imamo vise ljudi sa VSS-om?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:30:35   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Jel??? Pa što onda odje*avaju prekvalifikovane? To im je samo izgovor?


Ja vam kazem za drzavne firme, za ostale ne znam kako funkcionisu ali znam ljude koji su bili prekvalifikovani da bi ih neki primili. Takvog radnika bi morali mnogo da plate pa je bolje da ga odbiju.
Inace, dok se nisam zaposlila, radila sam na organizaciji skupova i sajmova a pocela sam kao hostesa pre 10 godina. To su mi bile najsladje pare i mnogo su mi olaksale zivot tokom studija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:31:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne smarš pčelice. Tužno je što ljudi koji se ne stide da rade bilo šta ne mogu. Nemaju mogućnosti.

E pa zato i kazem da mi je krivo sto imaju posao a ne cene danas!
Meni se kosa na glavi diže od ljudi kojima je ispod časti da rade neke stvari. Pa mjku mu, jel hoćeš da zaradiš ili nećeš? Ne mislim da ako neko prihvati da sprema stan (kao spremačica) treba time da se zadovolji i da mu to bude životni poziv, ali radiš dok ne nađeš bolje.


Pa nece jer imaju neku grbacu koja im pomaze pa mogu da biraju!
Ja sam sada izmedju dve vatre,da zajebem sve sa mm jer posle svega sto smo prosli i ovolike ljubavi i planova ,sveli smo vidjanje jednom u nedelju dana na pola sata jer nemamo ni gde ni kako ma nista,ili da uzivam kuci mojima na grbaci pa koliko imaju imaju!





(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:33:17   
Anoniman
Slusam svasta po onom frizerskom salonu! Kukaju roditelji kako im deca imaju po 35+ imaju stanove,imaju pare,ovi cekaju unucice a ove boli dupe,ne zele obaveze!

Izvinite,stvarno sam pukla zbog svega a tema me pogodila!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Svetska ekonomska kriza
18.12.2009 11:33:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT


Tasho, secas se nase price o prekvalifikovanim radinicima u temi o doktoriranju? Koliko sada imamo vise ljudi sa VSS-om?



Da, da...

Ja sam radila na sajmu građevine dve godine za redom, u Budimpešti. Znam o slavinama, ventilima i radijatorima... ne biste verovatli! user posted image Najcrnje od svega je da se meni to mnogo više sviđa nego bankarstvo... zato i hoću da mućnem glavom malo i da vidim šta dalje. Takođe, to su i meni bile najslađe pare!

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here