|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   TAPETE
1.4.2009 14:46:13   
Anoniman
radnja je u Doboju ja milsim ... evo pa pogledajte

TAPETE


< Poruku je uredio Nada RR -- 3.5.2016 10:26:40 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 14:53:59   
eugenija
Uuuuuu, fenomenalno!!!! Stvarno super tapete!!! 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 14:55:49   
Anoniman
imaju neke djecije na fazon bojanke crno bijeli likovi da klinci mogu bojiti 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 14:56:20   
Modessty

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

imaju neke djecije na fazon bojanke crno bijeli likovi da klinci mogu bojiti 


e to mi se svidja!user posted image za mene!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 14:57:49   
Anoniman
4KIDS

steta sto se ne moze povecati slika user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 14:57:50   
eugenija
Joj nekad su bile one stare foto tapete sa palmama i plažom, imala sam jednu u svojoj sobi, kako je to sada meni ruuuužno, heheheeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 14:58:57   
Anoniman
ja sam kad sam bila mala imala jedan zid sa nekakvim ružama ili nako drugo cvijece ... gadile mi seuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 15:01:03   
eugenija
 user posted image   user posted image   user posted image

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 15:03:07   
Anoniman
samo sto nisu cvjetale... ja ko trnoružica user posted image u toj sobi ... puna soba ruza sa trnjem user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 15:03:41   
Sneža
Ja kad čujem reč tapete,digne mi se kosa na glavi.Kada smo prošle godine došli da živimo ovde u stanu mm-ovih roditelja,pa počeli renovirati,muke žive sa zidovima,oni su ladno na svakih par godina samo lepili tapete na tapete,i tako stalno!Ne možete zamisliti kakav je to užas bio odlepiti,dan noć smo žuljali i jeba*** se sa tim.Kada smo sve konačno sredili,rekla sam tapete NIKAD!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 1.4.2009 15:05:54 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 15:04:52   
Anoniman
Meni se najviše sviđa onaj bambi TV na tapetama... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 15:05:37   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Sneža

oni su ladno na svakih par godina samo lepili tapete na tapete,i tako stalno!


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 15:05:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 15:09:21   
Sneža
Tasho,nisam ni primetila da sam opsovala,ma dan mi je katastrofa,ne zameriteuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 15:13:14   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja kad čujem reč tapete,digne mi se kosa na glavi.Kada smo prošle godine došli da živimo ovde u stanu mm-ovih roditelja,pa počeli renovirati,muke žive sa zidovima,oni su ladno na svakih par godina samo lepili tapete na tapete,i tako stalno!Ne možete zamisliti kakav je to užas bio odlepiti,dan noć smo žuljali i jeba*** se sa tim.Kada smo sve konačno sredili,rekla sam tapete NIKAD!



i mi smo imali istu situaciju kad smo renovirali nas sprat! psovala sam ih sve i sad se jezim na tapete!
lepe su te moderne tapete i fino izgleda samo kao detalj na jednom zidu ali jos uvek se ne bih usudila user posted image

< Poruku je uredio Ana80 -- 1.4.2009 15:14:54 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
1.4.2009 18:18:47   
Verus
ne volim tapeteuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
15.2.2011 22:10:21   
moja ciklama
ja volim tapete.
I nikako se ne lepe jedne na druge. Gospode!
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
15.2.2011 22:36:00   
magnetic
I ja bih stavila tapete samo kao detalj na jedan zid ili na deo zida.Tesko ih je stavljati i naravno nikad to ne bude kao na slici.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: TAPETE DA SE RAZBOLITE
16.2.2011 12:32:49   
Vučko.ba.
ja sam u sred oktobra krečila i fino turila na jedan zid tapetu ...i baš mi je lijepouser posted image



_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: TAPETE
3.5.2016 10:25:53   
NadaR
user posted image

user posted image


Razmatramo da turimo tapetu na jedan zid . Ja se ne mogu odluciti . Svasta mi se dopada user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 3.5.2016 10:27:00 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: TAPETE
3.5.2016 11:11:10   
Ana RR
Nado, ja obožavam zid od cigle unutra, ali od prave cigle. Nekada daaaavno smo imali u stanu tu tapetu kao cigla ali to se baš vidi da je tapeta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: TAPETE
3.5.2016 11:13:47   
Anck Su Nmaun
Vidim da je sad u modi i one tapete sa plocicama, malim ciglicama, sto se postavljaju iza tv- a i sl. neznam kako se zovu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: TAPETE
3.5.2016 11:41:24   
Ana RR
Jeste, ali ja ne bi stavila tapetu već pravi zid od toga. To onda izgleda svetski.

Npr klik

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: TAPETE
3.5.2016 22:05:12   
branki*
Meni se ne svidja tapeta kao zid od cigle.ja imam jedan deo u boravku stvarno od ciglica,to se u stvari radi od gipsa,slaze i farba,izgleda super,a tapete mi se dopadaju da bude na jednom zidu,ali ne taj print kao kameni zid.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: TAPETE
11.6.2017 15:52:41   
IvanaSK RR
Joj,i ja nisam volela one stare tapete,bas su mi bile bljak,fuj :)
Sada stvarno ima mnogo lepih i tapeta i stikera.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here