|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 8:57:39   
Anoniman
- 100% zaštita od infekcija, pogotovo nakon abortusa i porođaja, sterilnost, sigurnost, odsutnost hemijskih aditiva, netoksičnost. Ulošci nemaju nezeljeni efekat, ne opterećuju kardiovaskularni i gastrointestinalni sistem, nemaju nikakvih ograničenja za vrijeme trudnoće, menstruacije i menopauze.
- Blago fizičko djelovanje
Korisćenje uložaka «Love Moon» poboljšava metabolizam i unutrasnje lučenje, pojačava imunitet, regulise pritisak, uništava bakterije, smanjuje upalu, uklanja neugodne mirise i oslobadja od umora.
- Ulošci «Love Moon» imaju osam(8) ljekovitih svojstava:

• antibakterijski efekat
• poboljšanje unutrasnjeg izlučivanja
• uklanjanje neugodnog mirisa
• antiupalno dejstvo
• poboljšavanje metabolizma
• normalizacija pritiska
• jačanje imuniteta
• povlačenje umora
Detaljnije: KLIK

Videh ovo na flajeru u frizerskom salonu, ne znam da li pomaže... Navodno, žena je stavila uložak i izlečila kataraktu user posted image user posted image , a ove devojke sa kojima sam pričala o tome, kažu da su ogromni ulošci, kao pelene, nisu ih isprobavale, već su samo otvorile da vide kako izgleda.

Jeste čule za ovo?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:41:13   
Anoniman
na ovom portalu nema cijene Tasho... znas li slucajno kolko su para i da li ih ima u slobodnoj prodaji posto sam ja ljencuga bilo sta da narucujem????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:43:04   
Anoniman
Ne znam zaista. Ja sam to pročitala, ja u to ustvari ne verujem... nisam se udubljivala, zapisala sam, našla na google, prenela vam svoje saznanje i tu se završava moje mišljenje o njima. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:43:43   
Anoniman
a i moje ocigledno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:44:23   
Ana RR
i tako...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:45:01   
Anoniman
jah ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:46:42   
Ana RR
Navodno, žena je stavila uložak i izlečila kataraktu



user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:46:52   
Anoniman
Šta su uopšte ti anionimi?

To je kao neki veliki uložak, koji u sredini ima neku zelenu traku (kao Pampers onaj gel), i onda se to valjda očupa i to se stavi, i recimo kada dobiješ onda ceo dan (tj. 24h) isti uložak, ne treba da se menja... user posted image user posted image user posted image  Tako mi pričaju žene u salonu da je njima pričala ta neka ženska.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:48:03   
Anoniman
čuj to ...pa to stvarno neki uhljupi ... povraća mi se ... cijeli dan user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:48:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Navodno, žena je stavila uložak i izlečila kataraktu



user posted image



user posted image  Nastavak priče "Došla sam kod dr, i on je konstatovao da je prošlo, da ne treba da se operišem, pitao me šta sam radila, mene bilo sramota da kažem da sam stavila uložak (samo jedno veče)"

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:48:23   
Ana RR
 user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:49:18   
Ana RR
Mojoj baki su danas operisali kataraktu.. što mi ne reče ranije Tasho user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:50:29   
Anoniman
Da joj udeneš uložak na 24h... user posted image

Vrištim od smeha tvojim smajlijima! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:50:34   
Anoniman
jel lijeci i hemoroide user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:51:48   
Ana RR
Kad bi me baka videla da joj prilazim sa tim uloškom...  user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:52:01   
Anoniman
Ja mislim da da. Mislim da je pisalo na flajeru. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:53:07   
Anoniman
e to je bitno Tasho... taman da dadnem dajidži...žali mi se čovjek godinama na hemoroide pa da mu preporucim uloške user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:53:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Kad bi me baka videla da joj prilazim sa tim uloškom...  user posted image  


user posted image  Ma mogle smo isprobati.

Možda posle 40-te treba da ih nosimo svaki dan pa ćemo sa 80god biti opet novorođenče.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:54:39   
Ana RR
Onda moramo svuda po sebi da ih izlepimo, kad već sve leče user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:54:42   
Sneža
I probleme sa tvrdom stolicom??user posted image
Salu na stranu,prvi put cujem za ovo,bas me zivo zanima istinitost lekovitih dejstavauser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:55:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

e to je bitno Tasho... taman da dadnem dajidži...žali mi se čovjek godinama na hemoroide pa da mu preporucim uloške user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ALI BEZ ŠALE, jao zaboravila sam da vam napiešm, pisalo je na flajeru: ULOŽAK ZA CELU PORODICU! MOGU GA NOSITI I ŽENE I MUŠKARCI I DECA!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:55:33   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

e to je bitno Tasho... taman da dadnem dajidži...žali mi se čovjek godinama na hemoroide pa da mu preporucim uloške user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Potpisujem ovo!!


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:56:26   
Ana RR
ALI BEZ ŠALE, jao zaboravila sam da vam napiešm, pisalo je na flajeru: ULOŽAK ZA CELU PORODICU! MOGU GA NOSITI I ŽENE I MUŠKARCI I DECA!



user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:56:40   
Anoniman
jbg sNEŽO, MOGLE SMO ISPROBATI NA aNINOJ BAKI JUČE, ALI KASNO! DANAS JE OPERISAŠE.

UPS, caps lock

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Terapeutski ulošci LOVE MOON sa anionima
4.6.2009 14:57:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

e to je bitno Tasho... taman da dadnem dajidži...žali mi se čovjek godinama na hemoroide pa da mu preporucim uloške user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ALI BEZ ŠALE, jao zaboravila sam da vam napiešm, pisalo je na flajeru: ULOŽAK ZA CELU PORODICU! MOGU GA NOSITI I ŽENE I MUŠKARCI I DECA!


ja mislim da bi me covjek upuco u desno koljeno kad bi mu rekla da  malo zaljepi ulozak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here