|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Terasa
10.5.2009 8:13:14   
Anoniman
Gledam onu temu o vrtu, hajde mi što živimo u stanovima da dočaramo kako izgledaju naše terase... Cveće - da ili ne? i sl.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Terasa
10.5.2009 8:19:37   
Anoniman
Evo, ja ću da počnem. Malo je prljav zidić na kome stoji cveće, baš sam juče rekla mužu da ću da kupim farbu da ga premažem, a on priča o pločicama koje želi da stavi na taj zid i na pod... a ja ne bih, jer volim to nešto što je na podu, ne klizi i lako se održava.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Terasa
10.5.2009 11:33:43   
afrodita
Kad se malo razbudim i kada dodje sunce na
drugu stranu uslikacu moju terasu na koju se topi
katran sa krova na kojoj je cvece uvenulo i plocu
na kojoj mogu da se ispeku jaja u sred leta kada
upece sunce user posted image

Tasha, lepa ti je terasa, u hladovini,  zatvorena,
cvetici, tepih...kao pravi kafic user posted image


< Poruku je uredio afrodita -- 10.5.2009 11:36:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Terasa
10.5.2009 15:52:27   
afrodita

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Terasa
10.5.2009 17:00:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita



Tasha, lepa ti je terasa, u hladovini,  zatvorena,
cvetici, tepih...kao pravi kafic user posted image



user posted image U hladovini je u 8 ujutru kada sam je slikala. Već oko 11h je sunce, i juče smo baš sedeli na njoj, bilo je sunce do 19.30h.

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Terasa
10.5.2009 17:01:27   
afrodita
Ma pogledaj moju ko goli otok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Terasa
10.5.2009 17:04:56   
Anoniman
Ma slatka ti je terasa. Izbaci koju plastičnu stolicu sa prekrivačima u šarenoj boji i doradi one opekotine... user posted image (joj preletela sam temu kafice gde je neko postavio sliku kako je izgoreo, sorry ako sam te pomešala sa nekim). 

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Terasa
10.5.2009 17:08:02   
afrodita
Ako stavim stolice ne mogu siriti ves,
mnogo je uska. Smeskica je izgorela
ali moze doci da popravi straftu ako misli
da joj fali jos kojauser posted image i onako smo blizuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Terasa
10.5.2009 17:08:22   
Zoka81
Ja nema mtako lepu terasu kao vi i tako veliku...Moja je mala i ne mogu da se suncam na njoj jer kada je lepo vreme ceo komsiluk se nasadi napolje pa mozemo da gledamo jedni drugima u tanjir...eto tako je kod mene

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Terasa
10.5.2009 17:11:10   
Anoniman
hehehehhe...ja sam ta zagorela....oops....htela sam retji izgorela....
Ja nemam terasu...nego dvorishte....al tu me ne hvata sunce...user posted image user posted image user posted image user posted image Moram negde na pesak ili vodu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Terasa
10.5.2009 17:11:38   
Anoniman
Ma i mene vide, ali me zabole! user posted image
Izbacim detetu bazenče tu gde je sada njegova stoličica, njega posednem da zaliva komšije po glavi, ja umočim noge i sunčam dekolte. user posted image

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Terasa
10.5.2009 17:20:04   
afrodita
Nema nista bolje nego kad ja legnem na moj goli otok od
13-15h kada nema senke od resetki. Zadnji sprat kao na
pozornici, vide me samo iz zgrada preko puta ako uzmu
dvogled, ali ja se ne obazirem i ne pomeram tih 2 sata.
A od gore curi katran kao ledenice u pecini posto nema
krova samo ploca. Pokazacu vam to za mesec dana.
Nije ni cudo sto mi se cvece osusilo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Terasa
10.5.2009 17:26:44   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma i mene vide, ali me zabole! user posted image
Izbacim detetu bazenče tu gde je sada njegova stoličica, njega posednem da zaliva komšije po glavi, ja umočim noge i sunčam dekolte. user posted image


Pa da sam pametna i ja bi ali nekako mi bude neugodno sve srariji parovi a kod nas je sve otvoreno ama bas sve se vidi, ti imas malo zaklona sa strane i cvece a kod mene levo komsije, desno komsije ispred balkona druga zgrada i balkoni od drugih komsija....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Terasa
10.5.2009 21:47:54   
MERYEN
Ja imam isto saksije na ogradi sa spoljne strane,i sobno cvece koje leti iznosim sa unutrasnje strane,sve je to super ,i zadovoljna sam terasom,nego poceli su slepi misevi i vec ospe user posted image dobijam kad pada mrak,moram da kupim od bambusa roletnice da stavim

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Terasa
11.5.2009 7:28:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MERYEN

Ja imam isto saksije na ogradi sa spoljne strane,i sobno cvece koje leti iznosim sa unutrasnje strane,sve je to super ,i zadovoljna sam terasom,nego poceli su slepi misevi i vec ospe user posted image dobijam kad pada mrak,moram da kupim od bambusa roletnice da stavim


Ne spominji mi slepe miševe, ja sam imala šou prošle god sa njima. user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Terasa
11.5.2009 8:08:40   
mihi
E znate da su oni zakonom zaštićeni i ne smete da ih ubijate, ako ih neko ubija a prijave Vas ekološkoj inspekciji kazna užas ili zatvoruser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Terasa
11.5.2009 8:13:54   
mihi
E takva je bila i moja dok je nisam zatvorila a to prljavo je voda koja se cedi od žardinjera kad zalivaš muškatle Tasha? E meni se to smučilo sada  je tu degažman, plakar, tu se pegla itd..... A i onako kad radim nikad na njoj ne sedimo, E sad kad se preselimo u novi stan on će imati dve terase od kojih je jedna baš velika ali čini mi se da gleda na ulicu gde je Novi Merkator u Bgd-u i opt nećemo tu sedeti zbog buke i saobraćajauser posted image . Imamo divne terase u vikendici i kuću sa cvećem pa ćemo tamo da nadoknadimo sve to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Terasa
11.5.2009 8:19:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

E znate da su oni zakonom zaštićeni i ne smete da ih ubijate, ako ih neko ubija a prijave Vas ekološkoj inspekciji kazna užas ili zatvoruser posted image .


Znam mihi, nađi moju temu o slepim miševima u kućnim ljubimcima... user posted image

IZVORNA PORUKA: mihi

a to prljavo je voda koja se cedi od žardinjera kad zalivaš muškatle Tasha?


Nisu muškatle, nego Dragoljub. user posted image  No, nebitno. Nije mila, to se uprljalo preko zime. Verovatno prašina, pa kiša, sneg... user posted image

I ja sam razmišljala da je zastaklim, ali sam odustala. Ipak nađem vremena da posedim napolju, ako ne odemo leti na štrand, onda ipak imamo Luka i ja malo sunca i mesta za kupanjac posle 17h (kada dođem sa posla). Ali MORAM tendu da nabacim ove godine.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Terasa
11.5.2009 8:20:39   
mihi
Pa kako si se rešila betmena (slepih miševa)?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Terasa
11.5.2009 8:33:49   
Anoniman
Ma uvukli se bili iza ugradnog ormana u dečijoj sobi... haos... ništa, kako koji izađe, mi ga izbacimo (jer Bože moj ne smeju da se ubiju - mamicu im njihovu - onima koji su to propisali, neka ih vode kući ako misle da su bitni). Onda u jednom momentu se vreme pogoršalo, postalo je hladnije i njih više nije bilo. Sada čekamo da vidimo da li će da izađu sa toplim vremenom u duplom broju. Ako se to desi, moraću da vadim ugradni plakar... user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Terasa
11.5.2009 8:36:29   
mihi
Pitaću koleginicu koja se time bavi da li ima nešto što ih odbija neka UZ zujalica ili tako nešto pa ti pišem pp.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Terasa
11.5.2009 8:43:48   
Anoniman
moram vam slikati da vam docaram .... imam dvije ogromne terase i sreca pa je sunce samo ujutru inace bi ljeti poludjeli od vrucine .... na jednoj stoji bazen ....stolice stol.... a na drugoj samo garnitura za sjedenje i  strik za ves 

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Terasa
11.5.2009 8:44:10   
Anoniman
Ustvari mislim da su se oni uvukli u stan dok smo mi bili na moru, pošto moja baka živi stan naspram našeg, žena je ostavila da se luftira, kao i svake druge godine, jer, zašto i ne bi, ako krene nevreme ona je tu za sekund da sve zatvori. A prošle godine su renovirali krov poljoprivrednog instituta koji je zgrada do nas, i oni su se zbunili i razleteli. Kako nismo bili kod kuće, bio je mrak i tišina-odgovaralo im je.

Hvala, mihi, nadam se nekom čudu... I usput pravim komarnike...

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Terasa
11.5.2009 9:05:21   
bebać

user posted image evo mog omiljenog kutka,i ponosna sam na njega....to sam ja zamislila a m sve odradio tako svojim rukamauser posted image


user posted image a ovo je sruga polovina balkona,Sergeju za igru!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Terasa
11.5.2009 9:09:54   
Anoniman
Ne baca igračke kroz rešetke? Ja sam morala da kupim sitnu baštovanski mrežicu i da zatvorim te rešetke (ne vidi se na slici, nije gadno, zeleno je pa ne smeta), inače sam stalno bila u liftu donoseći igračke. user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here