|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   The Sims
8.3.2010 13:26:11   
Anoniman
Evo teme za sve nas koji smo bili ili jesno navuceni na ovu igricu!
Da li ste ikada igrali? Koliko ste zavisni? Sta vam se najvise dopada?

user posted image
user posted image
user posted image

The Sims 3

Posle pet godina na sceni, posle osam ekspanzija, deset stuff pack-ova, pet specijalnih izdanja, nekoliko spin-off naslova i konverzija za konzole, The Sims2 je odlučio da svoju ulogu prepusti novoj igri, revolucionarnom trećem delu, u čijoj izradi prvi put nije učestvovao originalni tvorac serijala, Maxis. Razvoj igre preuzeo je EA Play i umesto izmišljanja tople vode i zalaska u MMO žanr odlučio da nadogradi, unapredi i poboljša skoro sve aspekte popularnih Simsa. Kad se uzmu u obzir kvalitet, slava i prodajni rezultati prethodnih izdanja, krajnji rezultat i nije mogao da ispadne loš.

Standardno za Simse, igru počinjete kreacijom likova, odnosno porodice, ili izborom nekih od već postojećih. Zanimljivo je da igra analizira uslove života i karakteristike likova i tako vam daje indikator težine, pa ćete sa suprotstavljenim osobinama likova i siromašnim stanjem na bankovnom računu dobiti i veći izazov kojem treba dorasti. Što se tiče kreatora likova, on je u globalu doživeo osveženje pomoću nekoliko alata, veoma korisnih i jednostavnih za upotrebu. Reč je o naprednijem izboru palete boja i jasnijim opcijama za editovanje kontura lica. Nažalost, neki delovi, kao što je izbor frizura i odela, nisu bogati koliko se to i očekivalo, a videćete da to nije slučaj samo u kreatoru likova. Ali, o tome nešto kasnije, na redu je jedna od bitnih novosti trećeg dela - karakteristike likova.

Između šezdesetak osobina koje nam se nude, Simsi mogu izabrati pet po osobi. Osobine direktno utiču na navike, planove i ponašanje vaših likova, pa ih zato treba pažljivo birati. Na izboru su pozitivne osobine, kao što je prijateljski nastrojen lik, radoholičar ili ljubitelj prirode, zatim neutralne, kao što su onaj koji voli zabave, odsutan lik ili povučeni samac, ali i one negativne, kao što su lenština, kradljivac ili jednostavno zao lik. Kao što je već pomenuto, sve osobine direktno menjaju način na koji vaš lik deluje u svetu i, u skladu s tom, kako se drugi Simsi ponašaju prema njemu. I to je prva bitna promena u gameplay koja igru The Sims 3 vodi u pozitivnom smeru.

Kada stvorite ili izaberete porodicu s kojom nameravate da počnete svoju virtuelnu životnu priču i izgradite ili kupite kuću, počinje glavna igra i ubrzo na videlo izlazi još jedna bitna promena gameplay koncepta. Pred vama su dva grada - Sunset Valley i Riverview (od kojih je ovaj drugi besplatan za naknadni download svim registrovanim kupcima igre), ali ne u klasičnom obliku dosadašnjih Simsa, već u celosti, bez ikakvog load-inga. Svet oko vas sada je dinamičan i razvija se zajedno s vama. Kako vreme prolazi, menjaju se i ljudi u gradu, njihove životne priče teku istovremeno s vašom, a prava promena je činjenica da ovaj put možete da svoje Simse odvedete u grad bez straha od toga da će im to poremetiti raspored ili bioritam.

Vidljivo je da se u ovaj aspekt igre uložilo dosta truda, jer sve izgleda fluidno i jednostavno. Od sada u realnom vremenu možete posećivati prijatelje u gradu, javne ustanove i ostale objekte (plaže, jezera, ribnjake), a svoje Simse možete pratiti i na posao. Naravno, odlazak u grad ne svodi se samo na jednu naredbu, jer većinu posećenih mesta možete videti detaljno, zajedno sa svim objektima, likovima i njihovim pojedinostima. Srećom, fokus na vašu kuću omogućava da brzim naredbama vratite svoje likove kući, čak i ako oni trenutno nisu na ekranu.

Izlazak u grad s vremenom će postati neophodna stvar. Naime, Simsi su društvena bića i kao takvi za skoro sve svoje planove moraju da čuvaju harmoniju u životu. Ako žele da napreduju na poslu i zarade više novca, moraju da stvaraju nova prijateljstva i paze na raspoloženje, koje je ovaj put određeno takozvanim moodlet-ima. Dotični otkrivaju u kolikoj meri i na koji način pojedine životne situacije utiču na likove - da li osećaju bol, umor, stid i gađenje, ili opet, s druge strane, radost zbog novih prijateljstava, naučenih veština i slično. Sistem moodlet-a takođe je odrađen na zavidnom nivou i dobrodošao je u opštom pojednostavljivanju igre.

by Dragomir Vlajsević

Izvor Krstarica
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: The Sims
8.3.2010 13:39:00   
Anoniman
Evo par mojih slikica iz The Sims 3

user posted image

Evo cuvenih trojki koje sam spominjala na temi Video igrice, koliko ste zavisni:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Oti, Lily, Gagana, nemojte da vas slicice navuku, da opet pocnete da igrate! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: The Sims
8.3.2010 13:44:17   
Suncicabg
Jedno vreme sam ustajala ranije da bih se poigrala. Bila sam veeeoma navucena, i bas mi je draga ta igrica, mozda pocnem ponovo da igramuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: The Sims
8.3.2010 13:50:24   
Anoniman
ja mislim da sam ja najgora..
jednom sam folirala bolovanje tri dana da bih igrala sims...
Prestala sam odavno i nisam dalje se navlacila..ne zato sto sam karakter nego zato sto sam od tada uvek imala slabiji komp koji je kocio kad igram pa mi se smucilo...agonija..

a onda sam se udala pa preselila pa tako dalje...

Ali da ovaj moj sugavi lap top to moze da podrzi,ne biste me vidjale...user posted image user posted image
super igrica...

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: The Sims
8.3.2010 13:52:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: OTI

ja mislim da sam ja najgora..
jednom sam folirala bolovanje tri dana da bih igrala sims...
Prestala sam odavno i nisam dalje se navlacila..ne zato sto sam karakter nego zato sto sam od tada uvek imala slabiji komp koji je kocio kad igram pa mi se smucilo...agonija..

a onda sam se udala pa preselila pa tako dalje...

Ali da ovaj moj sugavi lap top to moze da podrzi,ne biste me vidjale...user posted image user posted image
super igrica...



Bilo bi, Teodora, duso, sacekaj jos koji dan .... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: The Sims
8.3.2010 13:52:12   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: OTI

jednom sam folirala bolovanje tri dana da bih igrala sims...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: The Sims
8.3.2010 13:52:30   
LillyT
Ne verujem da cu da predjem na trojku, jos ni dvojku nisam prostudirala celu, samo onaj osnovni paket.

Ja sam jedinicu igrala do iznemoglosti, mada mi onaj deo sa magijom bas i nije isao. Secam se da sam stalno placala kaznu jer je komsijama smrdelo zbog moje laboratorije, a gnomi i ona sva bica nisu htela da mi sredjuju bastu. Sto se tice superstara, tu sam volela da preterujem, znam da mi je brat stalno govorio da sam olicenje kica, imala sam sve one uzase od stvari, belog medveda, krzna i sve te zasu gluposti, a simsi nikad srecniji (to je donosilo poene za okruzenje). Doduse, u jedinici mi je najvise likova poumiralo, neki ne znam od cega, par njih mi je izgorelo, a za jednu divnu simsicu me dusa boli. Sjajno je napredovala, bila je odlicna u svemu i bukvalno sam je dogurala do samog kraja. Onda sam pocela da se igram sa nekom drugom i trebao mi je prostor za kucu, pa sam ovu savrsenu pokusala da udam. Ona je porsila svoj nesudjenog, prosila i prosila i na kraju je samo ustala i uvatila se tu oko grudi i umrla user posted image user posted image user posted image Takodje, deca mi nikada nisu uspevala, stalno mi ih je oduzimala soc. sluzba, a i ja cim se iznerviram, izbacim dete napolje.

Ovo je uglavnom moja prica za Simse 1, za dvojku cu kasnije da pisem


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: The Sims
8.3.2010 13:54:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri


IZVORNA PORUKA: OTI

ja mislim da sam ja najgora..
jednom sam folirala bolovanje tri dana da bih igrala sims...
Prestala sam odavno i nisam dalje se navlacila..ne zato sto sam karakter nego zato sto sam od tada uvek imala slabiji komp koji je kocio kad igram pa mi se smucilo...agonija..

a onda sam se udala pa preselila pa tako dalje...

Ali da ovaj moj sugavi lap top to moze da podrzi,ne biste me vidjale...user posted image user posted image
super igrica...



Bilo bi, Teodora, duso, sacekaj jos koji dan .... user posted image


Ne, bilo bi jos gore:
kad bi me neko pitao koja sam nedelja
ja bih rekla:
Pojma nemam ali sam u SIMSima stigla do toga da sam napravila i dete i biznis...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: The Sims
8.3.2010 13:55:51   
LillyT
OTI, ti si moj covek, ja da sam ti sef, dobila bi slobodne dane za Simse user posted image

Nejtiri, koja mi ljuta guja treba za Simse 3? Koji je optimum?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: The Sims
8.3.2010 13:58:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

OTI, ti si moj covek, ja da sam ti sef, dobila bi slobodne dane za Simse user posted image

Nejtiri, koja mi ljuta guja treba za Simse 3? Koji je optimum?


valjda moja sefica to nikad nece saznati...user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: The Sims
8.3.2010 13:58:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: LillyT

OTI, ti si moj covek, ja da sam ti sef, dobila bi slobodne dane za Simse user posted image

Nejtiri, koja mi ljuta guja treba za Simse 3? Koji je optimum?



Draga, ja sam cvilela za novim kompom, kada sam izgubila plod i ostala bez posla i mm nije mogao da mi odoli. A kupili smo ga, tako sto sam ja odstampala sa sajta THE SIMS 3, koja mi konfiguracija treba ... user posted image

Sad cu da icseprkam sta ti treba...

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: The Sims
8.3.2010 14:01:00   
Anoniman
The Sims™ 3 Minimum Hardware Requirements

FOR WINDOWS XP
2.0 GHz P4 processor or equivalent
1 GB RAM
128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
The latest version of DirectX 9.0c
Microsoft Windows XP Service Pack 2
At least 6.1 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved games

FOR WINDOWS VISTA
2.4 GHz P4 processor or equivalent
1.5 GB RAM
128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
Microsoft Windows Vista Service Pack 1
At least 6.1 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved games
For computers using built-in graphics chipsets under Windows, the game requires at least:
Intel Integrated Chipset, GMA 3-Series or above
2.6 GHz Pentium D CPU, or 1.8 GHz Core 2 Duo, or equivalent
0.5 GB additional RAM

NVIDIA GeForce series
FX 5900, FX 5950
6200, 6500, 6600, 6800
7200, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950
8400, 8500, 8600, 8800
9300, 9400, 9500, 9600, 9800
G100, GT 120, GT 130, GTS 150
GTS 250, GTX 260, GTX 280, GTX 285, GTX 295
ATI Radeon™ series
9500, 9600, 9800
X300, X600, X700, X800, X850
X1300, X1600, X1800, X1900, X1950
2400, 2600, 2900
3450, 3650, 3850, 3870
4850, 4870
Intel® Graphics Media Accelerator (GMA)
GMA 3-Series, GMA 4-Series

Laptop versions of these chipsets may work, but may run comparatively slower. Standalone cards that are installed in vanilla PCI slots (not PCIe or PCIx or AGP), such as some GeForce FX variants, will perform poorly.
Integrated chipsets such as the ATI Xpress and the NVIDIA TurboCache variants may default to settings that are higher than what would be optimal for them. Graphics settings can be lowered to improve performance.
The NVIDIA GeForce FX series is unsupported under Vista.

Izvor The Sims 3

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: The Sims
8.3.2010 14:32:13   
Anoniman
De me nadje sa ovom temom... Do skoro sam svim silama pokusavala da nadjem bilo sta da skinem sa neta (prvi deo,ma bilo sta) i nisam uspela i poludela sam,a moj disk je ogreban i neceeeeeee viseeeeeeee... user posted image
I taman zaboravila i vidim temu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: The Sims
8.3.2010 15:37:46   
LillyT
Nej, kako je resen zivot u smislu godina? Da li ide po fazama (kao u drugom delu, beba, dete, teen, odrasli, penzosi)? 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: The Sims
8.3.2010 15:59:29   
Nensi*
Jel zna neka od vas gde mogu da skinem ovu igricu?
Nisam je nikad igrala,a cula sam da je extra,a vidim da ste i vi odusevljene user posted image
Da krenem za pocetak od jedinice user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: The Sims
8.3.2010 16:27:56   
*Alexx*
Ja da predupredim - ne reklamiramo pirateriju preko RR!
Ako neko hoće da pomogne Nensi, neka joj šalje pp user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: The Sims
8.3.2010 17:50:41   
Anoniman
a ako neko pomogne nensi onda bi nensi mogla meni na ppuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: The Sims
8.3.2010 18:13:01   
Anoniman
Jao moj brat je bio zavisnik Simsa. Ja sam par puta počela, i smorila se. Nemam živaca za to. Ja sam čovek za kafanu i prave ljude. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: The Sims
8.3.2010 18:15:41   
Anoniman
Meni samo zanimljivo dok si napravim kucu!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: The Sims
8.3.2010 23:21:39   
gagana83

IZVORNA PORUKA: LillyT

Doduse, u jedinici mi je najvise likova poumiralo, neki ne znam od cega, par njih mi je izgorelo, a za jednu divnu simsicu me dusa boli. Sjajno je napredovala, bila je odlicna u svemu i bukvalno sam je dogurala do samog kraja. Onda sam pocela da se igram sa nekom drugom i trebao mi je prostor za kucu, pa sam ovu savrsenu pokusala da udam. Ona je porsila svoj nesudjenog, prosila i prosila i na kraju je samo ustala i uvatila se tu oko grudi i umrla user posted image user posted image user posted image Takodje, deca mi nikada nisu uspevala, stalno mi ih je oduzimala soc. sluzba, a i ja cim se iznerviram, izbacim dete napolje.




user posted image user posted image user posted image joj kad se setim!
Ja sam igrala samo dvojku.Prvi lik koji sam kreirala je devojka koja je poludela jer se nije druzila ni sa kim.Izlazila bi u vesu na ulicu,prividjali su joj se neki zecevi i nasam nikako mogla da je izlecim jer posle toga niko nije hteo s njom da se druziuser posted image Kad sam se malo naucila bilo je bolje,ali su mi i dalje umirali likovi,uglavnom bi ih spzila struja...
Ni ja se nisam bas najbolje snalazila sa decom.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: The Sims
9.3.2010 9:33:45   
lothroniell
Igrala sam pre Sims kao poludela, mada sam reetkoo kada igrala dugo, meni je zanimljiv deo dok se pravi i uredjuje kuca a kada krene to sa ljudima smorim se... Ja sam vise za rpg igre i pucacine, bila sam navucena na "Oblivion" i smatram to najjacom igricom! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: The Sims
9.3.2010 12:07:11   
Anitaaa
ja sam to igrala dok sam bila trudna.Baš sam bila navučena na tu igricu,znala sam da je igram po nekoliko sati user posted image
Nisam je igrala odkako sam se porodila


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: The Sims
9.3.2010 12:22:20   
Suncicabg
Ja sam juce malo igrala ponovo Sims 2  user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: The Sims
9.3.2010 12:26:22   
LillyT
Ja sam pukla, instaliracu je ponovo ovih dana (dvojku), pa ako me nema par dana na RR-u, da znate gde sam (ako ikoga interesuje). Samo jos da pronadjem disk. Nisam karakter

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: The Sims
10.3.2010 22:49:38   
magde
MOJA OMILJENA SIMS obozavam

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here