|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Toplana Novi Sad
28.12.2009 19:39:26   
Anoniman
Od kada je postalo hladno, što se desilo kada? Pre mesec-mesec i po, meni evo već 3-ći put kompletno gase grejanje zbog havarije! Dočekam veče sa hladnim (čitaj: kompletno hladnim!!!) radijatorima!
Već mi je u jednom momentu dete bilo slinavo zbog toga!
Toliko sam besna da ne možete da verujete! Evo OPET su mi radijatori ledeni, u stanu ledara! Popraviće grejanje u kasnim večernjim satima! Pa user posted image se!!!

A i kada greju, bože sakloni! Čim napolju sine sunce, oni smanje, tek tek radijatori budu mlaki! Pa jel im neko rekao da topao vazduh ne ulazi na vrata?! Ulazi samo promaja!
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Toplana Novi Sad
28.12.2009 19:44:22   
Jelena81
O draga, nemoj da se nerviras!!! NS i ZR su suprotnost... Kod nas malo- malo pa havarija :)

Ove godine nam je grejanje superiska, ali nije pocelo odmah. Do sada bejahu, ako sam dobro izbrojala 3 havarije ( zene, ispravite ako gresim).

Novembarski racun smanjise za 7 %, ali je grejanje poslupelo za 8% ! Pa ti sada vidi,... Kolika je cena po kvm kod vas? Koliko se cini, mi idalje najskuplji...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Toplana Novi Sad
28.12.2009 19:49:09   
BabyG
Stvarno je ove godine grejanje užasno! Bitno je da svaki mesec stigne račun veći makar za 100din, a svaku priliku koriste da smanje grejanje! Tek kad je počela grejna sezona, morala sam da povadim svu ćebad da se ne bi smrzavala tokom noći! Nema smisla stvarno...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Toplana Novi Sad
28.12.2009 19:49:19   
Anoniman
Iskreno, nemam pojma pošto je grejanje! Koliko god da je, platiti ga moram, ali kada ga već plćam, neka bude toplo! user posted image A ne da dodatno plaćam struju jer mi je ulljani radijator stalno uključen, a u ovakvim situacijama palim klimu jer brže zagreje. 

(odgovor članu Jelena81)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Toplana Novi Sad
28.12.2009 19:53:07   
Anoniman
Ovo je izgleda nesto po kvartovima drukcije, posto je kod mene stvarno uvek toplo, nisam nijednom osetila da je hladno, nocu se pokrijemo sa cebadima, i to je to, preko dana kada Nesa spava pokrijem ga samo carsavom jer se pod cebetom preznoji skroooz

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Toplana Novi Sad
28.12.2009 19:54:55   
Jelena81
ijaoj... sta da ti ja pricam... prozori nam na dve strane, o zida do zida... ovo nam je neko privremeno resenje, tako da za nekom adaptacijom nismo posegli... e da... kada je bilo hladno... nestade grejanje, pa smo onda kvarcnu, samo to imo... pa kao smanjenje racuna za celih 20 dinara!!! ja zvala, kaze zena: " Da, ali zaboravili ste da je poskupelo grejanje!!!"

I da, slazem se da se mora platiti, ali bre, cele godine se placa, pa nisu u stanju da srede da nema havarija! Ajd' jednom u grejnoj sezoni, ali.... Bg je ukljucen odmah 15.10. i krenula topla proba, dok je kod nas kud ikamo kasnije krenulo... Prva pomoc nam je kvarcna...

I da, sto se tice, grejanje je razlicito... Brat u centru, anravno, blizi toplani uvek je bio u kratkim rukavima, a mi na kraju grada, obavezno natrentani... ALi ove godine, i mi smo Bogme u kratkim... Nadam se da ce tako i ostati...


< Poruku je uredio Jelena81 -- 28.12.2009 19:56:47 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 11:41:42   
Anoniman
Ja nemam grejanje!!!!!!!

Napolju veje, duva, a ja nemam user posted image grejanje!

Mamu im user posted image lopovsku bezobraznu!

user posted image

<Alexx RR uredila psovke user posted image >


< Poruku je uredio Alexx RR -- 13.2.2010 12:20:52 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 11:45:13   
Ana RR
OPET??!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 11:48:29   
Anoniman
D, opet! Svako malo nemam grejanje. Isključiću se sa centralnog grejanja. Ša mi ono vredi kada se hronično dogrevam na struju, i kada god je zaista zima je havarija!?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 11:56:21   
Ana RR
Strašno! Kakva stoka!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 19:52:26   
Anoniman
Ja i dalje nemam grejanje!!!!!!!!!!!!!!! 

Popraviće do 22h.

Napolju je toplije nego u stanu!

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 19:58:13   
*Alexx*
Baš sam gledala na vestima i razmišljala o tebi.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 19:59:53   
Dora
Joj, Tašo, ti se baš mučiš sa toplanom...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:02:44   
Anoniman
Izjavio je direktor toplane, da nije toplana kriva što nemamo grejanje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne, nego je moj komšija.

Kao pa nisu oni krivi za havarije! Lopovi! Kako nisu! Što ne srede više to grejanje kako valja, popravi sve što treba, testiraj van grejne sezone...

UF UF UF KAKO SAM BESNA!

Odvela sam dete kod mame, tamo je toplo, neka se u toplom igra i okupa, pa kada zaspe, dovešću ga kući i staviti u topao krevet!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:04:27   
Anoniman
A onim idiotima na telefonu za reklamacije želim da, kada ih smene, da im grejanje svako malo ne radi, a da ne mogu da dobiju reklamacije da se poaže (jer je slušalica spuštea PORED telefona da slučajno ne zazvoni telefon), i da im se malo dete i trudna žena smrzavaju kao mi sada! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:16:21   
Ana RR
Jaoooo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:21:58   
Anoniman
Mm je toliko po***deo danas, zbog grejanja, tacnije hladjenja stana, da je rekao da ce nakon ove grejne sezone otici i, ne znam kako se to radi, ukinuti centralno i kupiti uljane radijatore. Kad smo se preracunali, to ne da se isplati, nego je duplo jeftinije, i uvek je toplouser posted image


(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:26:02   
Anoniman
Ma Nedjo, ja pored "grejanja" imam non-stop upaljen uljani radijator. Gasimo ga kada renemo na spavanje, i ujutru kada ustanem, prvo ga upalim pa tek onda piškim. Pa ebalo ih grejanje!

Jel vama došlo grejanje?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:33:08   
Anoniman
Doslo jos u 3, a mojima nije jos-oni su kod z. stanice

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:34:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Doslo jos u 3, a mojima nije jos-oni su kod z. stanice


Oni su garant prikopčani na Istok, kao mi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:34:37   
Anoniman
Skuvala sam vrelu kafu, ohladila se brzinom svetlosti, već sam je dva put podgevala u mikrorerni. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:37:09   
Anoniman
Moj tata je poslao mail toplani. U roku od 5 minuta su mu poslali poruku na MOBILNI!!!!!!!Otkud im brojuser posted image user posted image user posted image user posted image Izvinjavaju se, lizu dupeta...ma uzasni suuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:38:50   
Anoniman
Možeš da se prijaviš da ti šalju sms obaveštenja o havarijama, bez da pitaš, oni ti jave kada će da te isključe. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Toplana Novi Sad
13.2.2010 20:39:52   
Anoniman
Ali on se nije prijaviouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   [Obrisana poruka]
13.2.2010 20:40:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here