|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoca u 43 godini da ili ne?
25.2.2017 12:38:23   
Majamajam
Da li se mozemo ostvariti kao majke nakon 40 godine?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
25.2.2017 12:39:35   
Majamajam
user posted image user posted image

(odgovor članu Majamajam)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
25.2.2017 18:31:55   
krin 40
Evo da se upišem😃.41 puna,čekam treće dete.Porodiću se u maju i u avgustu napuniti 42😎

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Majamajam)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
25.2.2017 19:21:27   
Duškić
Svaka cast...Ja imam dve sestre i brata. Nista lepse od toga ne postoji!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
25.2.2017 20:00:19   
krin 40
Hvala.I ja se slažem.Trudnoća posle 40-te nosi sa sobom izvesne rizike.Ali kada se to prebrodi donosi i mnogo dobrih strana.Moja deca su odrasla.Nova beba mi neće dozvoliti da "ostarim".Umesto da se bavim iscrpljujućim temama koje život u odredjenom dobu donosi ja ću po treći put u prvi razred😃 .Šalu na stranu..ja glasam uvek ZA

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 0:01:57   
Skockica
Uh iskreno meni je i mojih 33 puno. Nisam imala priliku da rodim drugo ranije zato je to tek sad doslo na red. U mom slucaju bolje bi bilo da sam mogla to do 30. zavrsiti.
Ali naravno ne mora tako biti kod svake zene. Evo npr. krin nam ima snage i energije kao devojcica ali ne moze to svako.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 3:36:23   
Dragce86
Nikad nije kasno ako je zena zdrava i ako ima veliku zelju za potomstvom, samo se mora vise kontrolisati kod ginekologa i vise paziti na sebe u tom periodu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 8:22:30   
nata11
Da da da user posted image
Ne zivimo u 19 veku

_____________________________





(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 9:15:27   
vocicana
Naravno da sam za, narocito ako se nije ostvariula kao majka ili u slucaj Krin, da zaista zeli da po treci put bude mama ili ako je vec mama, pa je rastavljena, naisla na novu ljubav i zeli da je krunise bebicom( prvom drugom ili...).
Skockice, ja sam isto kao ti, sa 33 rodila ali se slazem da treba iskoristiti do 30-te, zbog svega i svacega, ne zalim se, naravno ne,jer nisam pozelela ni sa kim do mm da rodim, ali milion stvari se preplice. Opet sve govorim ako je zena zdrava i generativno sposobna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 9:34:22   
krin 40
Sve ste u pravu.Mi smo prvo dobili neplanirano,prerano u dvadesetim.Drugo svesno sa velikom razlikom u tridesetim.Izmedju zavrsavali skolu,posao.stanmbeno pitanje.Ovo treće je,što je što kaže Voći,plod velike želje.Godine nisu granica.Granice u životu postavljamo sami prema onome kako se osećamo i kakve su nam mogućnosti.Naravno i genetika igra ulogu pored zdravlja.U mojoj familiji žene ostaju trudne dok
kažeš keks.Baka je rodila peto dete u 45 punih.



_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 12:48:56   
Mariya
Naravno!
Ne mogu da kažem nijedan razlog protiv, ali imam hiljadu razloga za.nebitno je, ukoliko rađa prvo posle 40.te zašto ga nije rodila ranije. Bitno je da žena rodi sebi barem jedno dete, a u kojim će ga godinama roditi je nevažno.
Mm i ja smo sve po redu, završili škole,zaposlili se, zabavljali,putovali,skućili se i onda pravili decu. Rekla sam da ću do 35.god.rađati, pa koliko ih bude. Imam 34 i 3 dece. Toliko od mene.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 15:21:25   
Majamajam
Imam 42 i 4 dece planiram jos jedno.

(odgovor članu Majamajam)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 15:24:12   
Majamajam
Zena moze da radja i u ozbiljnijim godinama ukoliko je ginekoloski zdrava.Na vestacku oplodnju idu mnogo mladje zene ja sam 4 rodila od 36 do 42 tako da zene mozeeeee sve moze.Optimizam ljubav i vera u Boga pomazu u svemu sto je dobro.

(odgovor članu Majamajam)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
26.2.2017 17:15:49   
emicaa
moj prijateljica ima 40 godina i u aprilu ce roditi trecu bebu.Nije planirala,on off veza bila i eto,desilo se user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Majamajam)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
29.3.2017 21:50:39   
leptir 40
Nisam primjetila da postoji ova tema, nemam pojma a stalno nešto čačkam.
Baš divno za podršku ženama poslije 40-te.
Uvijek postoji razlog zbog čega se neke stvari dešavaju u životu pa tako i vezano za trudnoću.
Najgore mi je od svega kada dođem u situaciju kada me ljudi pitaju šta čekaš hajde na drugo dijete, rađaj.
Ja sam se borila pet punih godina za svoje zlato.Rodila je u 38 godini . Poslije CR nisam smjela dvije godine zatrudniti ai onda sam imala ponovnu borbu. četiri godine. Imala dva spontana. Sad će mi 45 niko mi ne bi dao toliko ali tijelo zna da je toliko.
Ako je sa ženom sve OK. zašto da ne proba pa ako uspije. Ja bih i ove godine ako se SLUČAJNO desi bila presretna. Veliki je to rizik ali sam spremna.Pa šta Bog da. Uvijek sam željela da imam dvoje djece i nikad nisam mislila da ću imati problem ali eto tako sudbina odredila.
Hvala Bogu i na mojoj djevojčici i neka svima da ko želi da se ostvari kao majka jer je to nešto najvrednije u životu sve ostalo je manje važno.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
29.3.2017 22:09:20   
nata11
Srecno leptir user posted image Zelim ti puno srece i da krajem godine docekas bebuuser posted image

_____________________________





(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
29.3.2017 22:38:57   
leptir 40
Hvala nata11 na podršci
Ja sam svjesna što kaže Krin da je to lutrija u našim godinama ali kad bi mi Bog dao bila bih presrećna .
Prošle godine sam u junu imala spontani. porazgovarala sa svojim gin i rekao mi je da mogu još malo probati ali da bi morala injekcije primati.Ako se desi trudnoća odmah da mu dođem da bi uključio terapiju.
Ja svake godine imam ljekarski pregled kompletan to nam priušti naša organizacija i do sada nisam hvala Bogu imala nikakvih zdravstvenih problema, eh sad... biološki sat otkucava pa šta Bog da.

Svim ženama na ovoj temi želim ispunjenje želje user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
30.3.2017 0:01:51   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Majamajam

Zena moze da radja i u ozbiljnijim godinama ukoliko je ginekoloski zdrava.Na vestacku oplodnju idu mnogo mladje zene ja sam 4 rodila od 36 do 42 tako da zene mozeeeee sve moze.Optimizam ljubav i vera u Boga pomazu u svemu sto je dobro.



Ovo je za jedan ozbiljni user posted image od mene.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.3.2017 0:02:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Majamajam)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
16.6.2017 16:57:29   
Dora89
Verujem da može! Da se ne lažemo, te godine nisu baš najidealnije za rađanje, ali ko može da kaže šta je ispravno? Ako ste Vi psihički, fizički i matterijalno spremni, a želite dete, onda zašto da ne? A za priče da ćete biti baba svom detetu - to zavisi od Vas i Vašeg stava prema detetu. Svakako je gore kad psihički nezrela osoba, takoreći dete, rađa dete.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
16.6.2017 17:15:35   
krin 40
Godima imaš onoliko koliko imaš zivotne energije.Evo ja ću u avgustu 42.Divno sam se porodila(treći put❤) za 4 h..celu trudnoću bila aktivna.Patronažna,doktor..svi me hvale jer sam 4 ti dan posle porodjaja bila
kao "da se poradjala nisam"..Ma ja sam sebi devojčicauser posted image user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 16.6.2017 17:17:07 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
16.6.2017 18:14:44   
IvanaSK RR
Ja sam dete koje je rodilo dete i super nam je bilo, i meni i sinuuser posted image
Krin, ti imas 22 :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
16.6.2017 18:48:00   
krin 40
Jupiii❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
16.6.2017 20:57:10   
vikiveki
I ja sam mišljenja da se i u 43 godini može biti trudan bez problema...e sad ne znam kako prolaze oni koji su prvi put trudne sa 43 godine?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
16.6.2017 21:00:07   
Mariya
Pa kao i svaka žena koja je prvi put trudna - sve je super i sve je lakouser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnoca u 43 godini da ili ne?
16.6.2017 21:18:10   
vikiveki
A ima li neko ko se prvi put porodio u 43 god. ovde? Danas sve veći broj žena kasnije ostaje u drugom stanju.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here