|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tuđe slađe
9.7.2009 15:25:15   
oliveradj
Ne znam da li se pričalo na ovu temu ako nije nadam se da će biti različitih komentara. Da li ste otele nekome momka ili imate prijateljicu koja je to vama uradila.
Juče sam gledala malo čuvenu seriju Beverli Hils i setila se Brende i Keli i kako joj je najbolja drugarica otela momka. I poznatih ličnosti Elizabet Tejlor i Debore Rejnolds.
Znam za slučaj da je jedna devojka tetki koja je malo starija od nje, ali slična likom, otela momka udala se za njega, rodila dete i razvela kasnije. Stara izreka kaže Oteto-Prokleto.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 15:27:46   
oliveradj
Evo i jedan tekst u vezi s ovom temom klik

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 17:27:26   
barbara
ja se pridrzavam bozije zapovesti:"ne pozeli nista sto je tudje!"jedena moja drugarica je htela da bude sa moja dva bivsa decka jedan joj je rekao meni je jos stalo do nje-tj mene,a drugi je rekao ja je jos volim!tako da je dobila korpu od obadvojiceuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 17:30:24   
barbara
sladje su mi neke sitnice kao sladoled,hamburger i sl,ali i to samo od mm i mog sestrica!a sto se tidje tudjih muzeva ne!moj mi je najsladjiuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 17:57:18   
Verus
Nisam nikada otela nekome decka ili ne daj boze muza, i nikada ne bih.  Neke granice se ne trebaju preci u zivotu.  E sad, ne kazem, da dvoje ljudi ne mogu da privuku jedno drugoga, a oboje su 'zauzeti' to se naravno desava, ali ja bih gledala da stanem i jednostavno nemam vise kontakte, znajuci da bi to samo povredilo druge ljude. 

Mislim da je oteto-prokleto...

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 18:16:33   
Brand new mama
A jel vazi ako se tvojoj prijateljici svidja tip, a vi budete na istom koncertu, ti se raspitujes sta on misli o njoj, a on ti kaze da ga ona ne zanima i poljubi teuser posted image  E, onda jesam "ukrala" decka i to cak na kraju drugog razreda srednje(veza nam je trajala citava 2 mjeseca,a i ona se to vece smuvala sa nekim trecim tipom). A mene je mm ukrao mom exuser posted image , i za sad nam dobro ide(mada,mozda i pomisli " Al' sam se zaj....")

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 21:09:52   
Lu
Može se desiti i slučajno da se zaljubiš u neku zauzetu osobu,
ali postoje osobe kojima je zaista samo tuđe slađe.
Ja poznajem jednu,vrlo mi je bliska, uvijek je birala zauzete momke.
Jeste zgodna i lijepa i nekako joj je polazilo za rukom a čim ga osvoji ostavi ga tj samo rasturi vezu i ide dalje, i tako s cvijeta na cvijet.
Ne znam zašto ju je to činilo sretnom,sad je u braku i nije sretnauser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 21:23:37   
dunja RR
ovo sve kao da sam ja pisala samo se desilo u 3-em srednje..., posle koncerta Riblje corbe....i za mm isto ka da sam ti prepisala postuser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 22:32:18   
Brand new mama
Kod mene bilo "Zabranjeno pusenje"user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 22:45:19   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nisam nikada otela nekome decka ili ne daj boze muza, i nikada ne bih.  Neke granice se ne trebaju preci u zivotu.  E sad, ne kazem, da dvoje ljudi ne mogu da privuku jedno drugoga, a oboje su 'zauzeti' to se naravno desava, ali ja bih gledala da stanem i jednostavno nemam vise kontakte, znajuci da bi to samo povredilo druge ljude. 

Mislim da je oteto-prokleto...


Potpisujemuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tuđe slađe
9.7.2009 23:19:14   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nisam nikada otela nekome decka ili ne daj boze muza, i nikada ne bih.  Neke granice se ne trebaju preci u zivotu.  E sad, ne kazem, da dvoje ljudi ne mogu da privuku jedno drugoga, a oboje su 'zauzeti' to se naravno desava, ali ja bih gledala da stanem i jednostavno nemam vise kontakte, znajuci da bi to samo povredilo druge ljude. 

Mislim da je oteto-prokleto...

Isto mislimuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 0:37:37   
Anoniman
Meni je samo bilo sladje da jedem u tudjini dok sam bila manja,tad mi se jelo sve sto inace nisam volela! user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 0:47:01   
Ptičica
Jedna Jelena Simonović mi je maznula dečka sa kojim sam izgubila nevinost!!! To je bilo pre 14 godina! Ako se prepozna - neka skoči u Dunav! Mamu joj...
user posted image

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 7:44:24   
NadaR
 Jaooo Pticice nasauser posted image
Ne bih se nikad umijesala... kao stto rece Verus... oteto prokleto
Nikad tu sreceuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 8:06:31   
Brand new mama
Jojj,sve ste dobriceuser posted image  Pa zar se nije nikad desilo da se decko vase drugarice zaljubi u vas, pa recimo, ostavi nju i vama izjavi ljubav? A vi ni luk jele ni luk mirisale, pa opet ispadnete krive? Pa sa mnom kad sam se smuvala sa jednim tipom, bar 10 cura nije pricalo. One su kao bile sve zaljubljene u njega, a posto sam ja bila hodac po oblacima( p.p. nisam nikad imala pojma sta se desava oko mene) bila sam mu zanimljiva jer se ne lomim oko njega...Ali OK, to su sve klinacke zezancije

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 8:34:01   
Lu
BNM,tako gledano nisam dobrica,meni su ljubav izjavljivali i oženjeni muškarciuser posted image
ne sad masovnouser posted image
Ali ja to ne smatram bitnim niti se osjećam krivom zbog toga!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 8:35:34   
Brand new mama
Salim se, Luuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 8:38:39   
Lu
Ma znam ja da ti samo hoćeš da čuješ hot storyuser posted image
Sad kad me napadnu cureuser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 8:40:26   
oliveradj
Oženjeni su posebna priča, naročito muškarci. Imam neku rođaku koja je život upropastila sa nekim koji se na kraju okrenuo ženi, a ona je čekala i dočekala samoću strašno kad neko tako prođe!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 8:40:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Može se desiti i slučajno da se zaljubiš u neku zauzetu osobu,



Uostalom, ja sam napisala odakle mm i ja zajedno...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 8:46:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Oženjeni su posebna priča, naročito muškarci. Imam neku rođaku koja je život upropastila sa nekim koji se na kraju okrenuo ženi, a ona je čekala i dočekala samoću strašno kad neko tako prođe!

Olivera,pa imamo mi zanimljivu temu "život ljubavnice".
Napiši nam tamo ako ti se dauser posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 8:47:03   
Brand new mama
Pa i ja sam napomenula da sam "oteta". Bila sam u dosta dugoj vezi kada sam srela mm,ali je bila izmedu nas od starta neka neobjasnjiva hemija koja je mene dosta i iznenadila jer nisam imala u planu da raskidam sa tadasnjim deckom.Ovaj se samo pojavio i zaljuljao mi svijetuser posted image  

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tuđe slađe
10.7.2009 14:05:55   
Anoniman
a kad kakva curica otme mog sina ... i kakav dečko moju ćerku ...jel se i to računa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tuđe slađe
18.8.2009 11:24:16   
božana
Nisam nikom otela momka.Ne bih to volela.E sad, možda prolupam pod stare dane pa to i uradimuser posted image .Znate kako kažu ko nije iscepao opanke u mladosti, mora u starosti.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tuđe slađe
18.8.2009 11:49:10   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Pa i ja sam napomenula da sam "oteta". Bila sam u dosta dugoj vezi kada sam srela mm,ali je bila izmedu nas od starta neka neobjasnjiva hemija koja je mene dosta i iznenadila jer nisam imala u planu da raskidam sa tadasnjim deckom.Ovaj se samo pojavio i zaljuljao mi svijetuser posted image


Ista stvar ja sam bila 7 godina u vezi kada sam upoznala mog sadasnjeg partnera. Prekinula sam tu vezu od 7 godina jer se vec razlacila i nicemu nije vodila i pocela vezu sa mojim sadasnjim partnerom nakon sest meseci sam ostala trudna sa njim i evo sad imamo bebu od 7 meseci, eto kazem sudbina......A i sa covekom sa kojim sam bila u vezi 7 godina sam ostala prijatelj.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here