|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:36:22   
gina
EU je danas donela odluku o ukidanju viza građanima Srbije.
Odluka stupa na snagu 19.12.2009.

user posted image user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:37:24   
Anoniman
Preduhitrila si me, ja htela da stavim temu u Izleti i godišnji odmori user posted image  kada vidim pored da si otvorila.

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:37:35   
gina
Izvor B92

KLIK

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:38:07   
Minanina
E bas sad, kad ne mogu nigde da mrdnemuser posted image sto nisu cekali sledecu godinu ;)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:39:01   
gina
He, he.... Tasho prebaci je gde treba user posted image user posted image

Jeeejjjj.... ponovo smo normalni gradjani Evrope user posted image user posted image user posted image .... Odoh ja u svet user posted image

< Poruku je uredio gina -- 30.11.2009 13:41:37 >

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:42:39   
Rina
user posted image
Pa ...haj'te na kaficu onda user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:46:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gina

He, he.... Tasho prebaci je gde treba user posted image user posted image



Ma jok bre, ja sam tim odabirom podforuma htela da se našalim. user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:49:02   
SUPER MAMA
SUPEEEEER e sada mogu da setam i da nerazmislja za vizu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bas me obradovala ova informacija

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:49:43   
Lu
Baš mi je drago zbog vasuser posted image
Sigurno je bilo gadno čekati vizu svaki put za izlazak iz zemljeuser posted image
Čestitamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:52:27   
gina
A sad svi kod Guppy na kafu!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:53:03   
Tara
Superiska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad su se setili kada su mi italijani napokon dali vizu na godinu danauser posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 13:54:22   
lence
Cestitam vam! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 14:34:26   
Verus
Jupiuser posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 14:38:18   
engimengi
E sad mogu da planiram 10.godisnjicu braka i Pariz...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 14:41:36   
Delijagirl
A sta je sad naprim sa vizom koji je mm dobio za godinu dana a nema tu ogranicenje da sme biti samo 3 mesece u periodu od 6 meseci?

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 14:57:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gina

A sad svi kod Guppy na kafu!!! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako nema ograničenje? A koliko ograničenje ima? Jer, mi recimo imamo vize... vidiš nemam pojma koliko smo dobili ove godine, ali recimo prošle godine smo imali 45 dana za pola godine.

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:13:55   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: gina

A sad svi kod Guppy na kafu!!! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako nema ograničenje? A koliko ograničenje ima? Jer, mi recimo imamo vize... vidiš nemam pojma koliko smo dobili ove godine, ali recimo prošle godine smo imali 45 dana za pola godine.


Marku pise da ima sengen vizu za godinu dana neogranicen broj ulazka i ja sam na ambasadi pitala dali to znaci da ima neki period u kojem sme da bude posto znam da mi kum ima neznam 6 meseci od toga sme da bude 3 mesece u sengen zoni i ona kaze meni tamo da ne da on moze da bude u sengen zoni do 90 dana kad to istekne odemo jedno popodne na kafu do zagreba vratimo se i nastavi sledecih 3 mesece boravak u sengen zoni...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:20:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Marku pise da ima sengen vizu za godinu dana neogranicen broj ulazka i ja sam na ambasadi pitala dali to znaci da ima neki period u kojem sme da bude posto znam da mi kum ima neznam 6 meseci od toga sme da bude 3 mesece u sengen zoni i ona kaze meni tamo da ne da on moze da bude u sengen zoni do 90 dana kad to istekne odemo jedno popodne na kafu do zagreba vratimo se i nastavi sledecih 3 mesece boravak u sengen zoni...



Znači ima MULTI vizu (više ulazaka) na godinu dana sa 90 dana boravka.

Tako piše jel?

Ja sam u Mađarskoj ambasadi pitala šta to znači, jer sam ja to shvatala kao 90 dana za godinu dana, a nije.

To znači da u narednih godinu dana može da ulazi neograničen broj puta na teritoriju Šengena, i da za pola godine može max 90 dana provesti tamo. Da li će vezano ili da iscepka, njegova volja.

No, sve to mislim više nije bitno, jer nema više viza od 19og.

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:26:54   
oliveradj
Jupi idemo u Grčku kolima nećemo se mučiti sa sređivanjem papira user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:29:07   
buhla
Odoh ja u Trs' na kafu! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:31:12   
gagana83
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Jupi idemo u Grčku kolima nećemo se mučiti sa sređivanjem papira user posted image .

Potpisujemuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:33:06   
mihi
Joj super da ne gledam više one naduser posted image ne službenike po ambasadam koji samo što ti ne uzmu uzorak za DNK analizu. Ovo važi samo za zemlje EU? Za USA ne važi ja mislim?

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:35:03   
LillyT
IZVORNA PORUKA: mihi

Joj super da ne gledam više one naduser posted image ne službenike po ambasadam koji samo što ti ne uzmu uzorak za DNK analizu. Ovo važi samo za zemlje EU? Za USA ne važi ja mislim?


Ne vazi samo za VB i Irsku, za sve ostale da (cak i za Svajcarsku). Za USA nema olaksica.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:36:23   
gina
Važi samo za zemlje potpisnice Šengenskog sporazuma EU bez Irske i Engleske. Ne važi za USA i ostale države. Čak ne važi ni za Rumuniju i Bugarsku. Oni će, verovatno, naknadno ukinuti vize jer nisu potpisnici Šengena.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ukinute vize za građane Srbije
30.11.2009 15:36:40   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: gina

A sad svi kod Guppy na kafu!!! user posted image user posted image user posted image


Pa ja se nadam da je guppy spremila kolace i kafu jer ja dolazim vec januara user posted image

Tasho pa neznam zaista idem iovako na ambasadu cim stigne plata da menjam pasos vala red mi je user posted image pa cu izmedju ostalog i to da pitam da ne cimam sad onu jadnu zenu tamo


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here