|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ukočen vrat
11.4.2011 21:19:52   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]

< Poruku je uredio jole82 RR -- 14.11.2013 22:28:13 >
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
11.4.2011 21:26:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ukocen vrat
11.4.2011 22:17:34   
lanajelena
Bas znas kad da otvoris temu i meni se ukocio vrat ali ne mogu ti pomoci ni sebi ne znam lek,sem one smrdljive rakije sto moja sveki maze

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ukocen vrat
12.4.2011 1:58:19   
liliana
A "Diklofenak"?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
13.4.2011 11:00:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ukocen vrat
13.4.2011 11:02:32   
MarijaBg
Meni pomogne diklofen duo user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ukocen vrat
13.4.2011 11:03:12   
Alexis79
Evo ja mogu da te izmasiram ,ali si dalekooo

Ja sam mazala tj. utljavala mm-u onu konjsku mast .
I on kaze da mu je pomogla ,sad da li je od nje ili od mog magicnog dodira ne znam user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ukocen vrat
13.4.2011 11:05:08   
marija32
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Meni pomogne diklofen duo user posted image


To i ja pijem kada se ukocim.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ukocen vrat
13.4.2011 11:08:21   
minavb
Meni se jednom ukocio vrat. Primala sam inekcije diklofena i bensedina, i stavljala tople suve obloge na vrat. Proslo je za 10 dana a bolelo u pm.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ukocen vrat
13.4.2011 11:09:43   
Anoniman
Masaža i neki od gelova( konjski balzam, biofriz ili fastum gel). Preko gela stavi najlon i ostavi tako neko vreme. 

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ukocen vrat
13.4.2011 11:11:10   
MarijaBg
Diklofen duo je diklofen + nesto za opustanje, slicno kao taj koktel inekcija, i ja sam ih jednom primala, samo slabije. Probaj, neces se pokajati

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ukocen vrat
14.4.2011 0:59:07   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: snek

Masaža i neki od gelova( konjski balzam, biofriz ili fastum gel). Preko gela stavi najlon i ostavi tako neko vreme. 

Slazem se sa ovim


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ukocen vrat
14.11.2013 22:26:29   
New Mom
Ja sam od jutros ponovo ukocena. To mi se desava ko zna koji put.
Van trudnoca to rese oni Ruski flasteri.
Al sad ne smem.
Diprilif i slicne kreme otpadaju isto.
U prethodnim trudnocama sam preko sveki (koja je fizijatar) nabavljala uzorke kreme bas za trudnice, al tu kremu nikad nisam nasla u apotekama a i sveki je sad u penziji.
Ima li neko savet oko kreme koja moze u trudnoci?

P.S. Moderatori, dodajte ime teme u prvi post, pliz. :)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ukocen vrat
14.11.2013 22:29:00   
Didy
Ja sve to rešavam masažom, tj. preduhitrim. Čim osetim da me nešto bolucka, pravac kod maserke. Nisam nikad ničim mazala, ne mogu ti tu pomoći.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ukocen vrat
14.11.2013 22:30:47   
Torbica
NM, meni se u trudnoci ukocilo rame i Antibol me je spasao, potpuno prirodan, od nekog zimzelenog bilja i kapsaicin od papricice, spaaaas! Kao neka baba sam... user posted image Uzas, valjda sam se cimnula kad sam Djoleta podizala iju kad se setim, za dva dana sam bila nova! Oko 1200 din sam je platila u Jankovicu!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ukocen vrat
14.11.2013 22:34:38   
jole82
NM jedino šta možeš eto večeras sem blage masaže..ne znam kako te tačno boli, jer ima da kažem više vrsta bolova...
Al ovako...u šerpi zagrej so..pa je sipaj u neku vću kesu, ako imaš u stvari dužu neku za zamrzivač (da bi mogla otpozadi oko vrata da staviš) pa to stavi u dgačku pamučnu čarapu dokolenicu i kao što rekoh stavi na vrat, a možeš tako i da legneš pa oblikuj kako ti odgovara..Naravno pazi da ne pregreješ, da se ne opečeš...
A so nije zbog nekog specijalnog efekta nego je sličan pesku a vrši isti posao...
Ovo sve pod uslovom da podnosiš toplo s obzirom da si trudna...
Al mogu ti reći da možeš ako je vrat u pitanju i da namažešneki od tih krema, kao npr biofreeze..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ukocen vrat
14.11.2013 22:45:14   
New Mom
Ne mogu vrat da savijem ni u jednom pravcu, a bol se siri duz kicme i ka lopaticama.
Manje vise sve kreme su na bazi diklofenaka ili brufena i obicno imaju kamfor, a to sve ne sme.
Ja sam mislila posto deluju lokalno i nije kod stomaka da moze, al i sveki i 2 ortopeda su mi jos ranije kategoricki rekli "ne".

Odoh sad da probam sa tim oblogom. Hvala puno!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ukocen vrat
14.11.2013 22:49:21   
vikiveki
Ja sve rešavam masažom i nekim uljem na bazi bilja, večeras je mm obećao da će me izmasirati

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ukocen vrat
14.11.2013 22:53:16   
jole82
Da baš si se upalila, kako opisuješ i u najmanju ruku je jako neprijatno..
Onda će ti ovo sigurno prijati jer će se opustiti mišići ..s obzirom da ti to nije neuralgija (ono duž ruke da tup/oštar bol, trnjenje, peckanje) nego baš mialgija priključno sa ligamentima kičmenog stuba i obostrano je...pretpostavljam da najviše bole trapezi i same one kako bi ljudi rekli "žile" u vratu i sa strane i pozadi uz kičmu...
Ako je tako slobdno stavi pakovanje i na sve delove koji te bole, a i na kičmu ne bi li malo i korenovi živaca dobili toplotu i tako reagovali relaksatorno...kao kad se čvarimo na suncu, pa ono ti milina u kičmi...
Ajd drž se i naravno ne cimaj vrat (teško ali ne i neizvodljivo)..ovo pakovanje ponovi u toku dana a tek posle držanja od bar 20 30 min možeš da počneš da pomeraš ali POLAKO glavu prvo napred-nazad, pa bočno, a tek kad te to popusti u rotaciju..ALI SAMO DO GRANICE BOLA i POLAKO..i ne preteruj s pomeranjem, nego po malo..
Čuvaj se!user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ukocen vrat
5.10.2014 19:10:21   
milicicak
Vec n-ti put ove godine mi se ukocio vrat... ovaj put sam cula da je nesto kvrcnulo... boli me za sve pare a otrovah se diklfenakom i brufenom... grejanje ne pomaze nesto specijalno...
Da li neko moze da preporuci masera/fizioterapeuta u Beogradu?
Hvala user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 15:16:05   
dunja RR
Ukočen 2 dana, boli užas, i na pokret a na na dodir posebno. Jeste mi se dešavalo ranijje, retko, možda jednom ili dvaput, ali čini mi se ne ovako gadno.
Pijem paracetamol, tj jedan sam juče popila, i magnezijum. Videću večeras rakiju da stavim.
Juče su me i zgobovi šaka jako boleli, ne znam da li ima veze sa vratom, ali prema savetu dr, za zglobove ću proveriti uričnu kiselinu, videću u ponedeljak ujutru, kada budem vodila dete na vakcinu da svratim konačno do laba.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 15:16:50   
dunja RR
Mili, jel sme masaža dok bol traje ili kada prođe?

IZVORNA PORUKA: milicicak

Vec n-ti put ove godine mi se ukocio vrat... ovaj put sam cula da je nesto kvrcnulo... boli me za sve pare a otrovah se diklfenakom i brufenom... grejanje ne pomaze nesto specijalno...
Da li neko moze da preporuci masera/fizioterapeuta u Beogradu?
Hvala user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 15:17:47   
dunja RR
Mene zapravo najviše boli na dodir, kada pipnem iza uha, da ne mogu sada ni da zamislim masažu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 15:26:04   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mili, jel sme masaža dok bol traje ili kada prođe?

IZVORNA PORUKA: milicicak

Vec n-ti put ove godine mi se ukocio vrat... ovaj put sam cula da je nesto kvrcnulo... boli me za sve pare a otrovah se diklfenakom i brufenom... grejanje ne pomaze nesto specijalno...
Da li neko moze da preporuci masera/fizioterapeuta u Beogradu?
Hvala user posted image




 Nisi mene pitala, ali da ti ja odgovorim. 😉Ja sam  se proslog leta ukocila. Nisam mogla da se okrenem u krevetu, a kamoli da ustanem. Na nagovor muža sam zakazala masažu. Objasnila slucaj i rekao mi je maser da dodjem. Morala sam da obavim tri terapije. Prvi put me je blago masirao. Svaki drugi dan sam isla. I pomoglo mi je.

Edit lekovi mi nisu pomogli. Samo MASAŽA

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.4.2021 15:45:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 15:40:22   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mene zapravo najviše boli na dodir, kada pipnem iza uha, da ne mogu sada ni da zamislim masažu user posted image
A da namažeš neki gel?I ne preporučuju kod bolova masažu,barem meni tako rekoše.Za takve bolove,a imala sam ih,dr.mi prepisao gel,namažem,samo blago utrljam i popusti bol.Pitaj u apoteci šta je najbolje.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here