|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vlažni toalet papir
27.11.2009 21:10:37   
viking
Da li koristite vlažni toalet papir? Ja sam ga provalila pre mesec-dva, za sada sam ga videla u DM i Mercatoru, ali ga verovatno ima i na drugim mestima. Bukvalno kao da se okupate posle odlaska u WC... Meni je super!
Izgleda ovako:
user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vlažni toalet papir
27.11.2009 21:12:37   
guppy RR
Ja uvek imam paket toga kod kuće i na poslu.
Ima u DM kod nas da se kupi od Palome, sa kamilicom. Super je.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vlažni toalet papir
27.11.2009 21:13:36   
Verus
Koristim, pogotovo na poslu kada nemam opcije da se "plahnem"!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vlažni toalet papir
27.11.2009 21:18:05   
viking
Toga nije bilo ranije kod nas, tj. bio je jedan proizvođač pre godinu - dve, više mu se ni imena ne sećam, ali je proizvod bio bzvz, ti papirići su bili skoro suvi i nisam bila zadovoljna. Ovaj Zewin je baš super, on se tek sad pojavio u Srbijici...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vlažni toalet papir
27.11.2009 22:12:16   
Dora
Ja uvek koristim vlažne maramice. Jel taj papir ima sličan efekat?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vlažni toalet papir
27.11.2009 22:51:03   
guppy RR
Ja nekako gledam da radije koristim za intimne delove ono što je predviđeno za intimne delove... Neke vlažne maramice imaju alkohol ili čak sapun... nemam pojma...



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 0:15:59   
sneza24
Ja ovo prvi put vidim.Gde ja zivim?user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 0:17:50   
gagana83
IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja ovo prvi put vidim.Gde ja zivim?user posted image

Hihihi,to sam i ja pomislilauser posted image Sto je jos gore mi se bavimo proizvodnjom toalet papira(ovog obicnog)user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 0:33:15   
sneza24
Mi kao da smo pale sa Marsa. user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 9:38:15   
Dora
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ja nekako gledam da radije koristim za intimne delove ono što je predviđeno za intimne delove... Neke vlažne maramice imaju alkohol ili čak sapun... nemam pojma...





Ja koristim maramice za bebe. Bekutan su najbolje umesto wc papirauser posted image Pa stvarno, gde ja živim??? Odem u DM i vidim ja da tamo ima svašta, ali nemam blage veze šta se za šta koristi...user posted image Pa kupujem samo ono poznato...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 10:42:27   
guppy RR
Pa tako ti je i najbolje user posted image

Ja volim da nosim to pakovanje kad putujem. Stvarno, ko da se lepo opereš, a sme da se baca u WC šolju.

E, da ... to nisam pre napisala. Ako koristite bilo kakve maramice za intimnu negu, pazite da ih NE bacate u WC šolju, ako na pakovanju stoji precrtan znak sa šoljom.... može se desiti da vam se maramice vrate nazad user posted image tako se desilo jednom kod nas na poslu.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 10:44:51   
Delijagirl
Ja koristim ove nivejine maramice za decu todies bese i pise na njima da smeju da se bacaju u solju...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 16:04:35   
Maya21
ja koristim ovaj

user posted image


(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 16:17:08   
Lu
user posted image
Vrlo rijetko koristim ali imam eto da se nađe u neprilici,kad idemo negdje dalje.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vlažni toalet papir
28.11.2009 16:25:36   
Anoniman
....... nisam ni znala da postoji! user posted image user posted image


Prešla sam na Becutan vlažne maramice, ne bih dalje da experimentišem jer mi je koža dooooooole baš osetljiva...user posted image    ali ću morati probati jednom verovatno kada se budem spremala da idem na neki put (nadam se na more sledeće godine)....user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vlažni toalet papir
1.12.2009 17:26:31   
Jele
Ja sam počela da ga koristim u trudnoći kada sam dobila hemoroide user posted image i nastavila i posle, spasio me je naročito posle porođaja... Super mi je bio onaj DM-ov Kašmir, ali sada nešto ne mogu da ga nađem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vlažni toalet papir
1.12.2009 18:38:26   
viking
Onaj Zewa je super zbog mehanizma kojim se zatvara. Ima tu plastičnu kapicu, pa se papiri ne suše - drugim rečima, duže traju :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here