|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:15:49   
Anoniman
Ana Karenjina je spakovala kofere i, umesto da se baci pod voz, sela u njega i otputovala. Madam Bovari je uradila nešto slično, prolazeći u svojoj ljubavnoj kočiji kroz predele nekog novog, manje strasnog romana u kojem se smrt, carstvo stvarnog erotizma, zamenjuje tavorenjem i dosadom.

Nekadašnje književne ljubavnice dobro shvataju da je smrt istinska kazna izneverene strasti, ali i spasavanje ljubavi, kad ona dosegne svoje granice, od najgoreg što može da joj se desi, od ravnodušnosti. Onaj koji nas ostavlja mora biti dovoljno pametan da nas uvredi, ponizi i žestoko povredi kako ga ne bismo prepustili bezosećajnom zaboravu.
Detaljnije: blic.rs

Da li je ljubav, kao iz romana, moguća? Da li ste je doživeli?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:20:22   
mihi
Mislim da jeste ali sa 20 godina što smo starije to smo zrelije, racionalnije i nema tih iluzija i leptirića u stomaku ne znam možda me neko demantujeuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:23:50   
Anoniman
Da li to ima veze sa moralnim shvatanjem braka?

Ne znam d li me razumeš - ne bih sebi dozvolila da prevarim muža, u skladu sa tim, ni na koga ni ne gledam kao na nekoga ko bi me privlačio... jednostavno sam tu opciju isključila. Ili se takve stvari ne mogu kontrolisati?

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:24:33   
Lu
Ma takva ljubav mora biti povezana sa mladošću,dok smo još uvijek bez tereta života,onako mladi ludi,hormoni divljaju a zaljubljenost i ljubav nam je sve u životu,eh ti leptirići sjećam ih se s nostalgijom...
a sjećam se i kakve sam sve ludosti bila spremna učinitiuser posted image
Nije da mi se više nikad ne javljaju leptirići ali vrlo rijetko,valjda su ostarili,umorili se...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:32:43   
mihi
Ne znam mislim da kada se to desi da ti na to ne možeš da utičeš, mada sam te ja razumela da li se to nekada desilo bilo kada a ti si mislila konkretno na Anu Karenjimu itd... Sory umorna sam i boli me glava pa mi je promaklo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:34:32   
mihi
user posted image Evo i Lu je to prokomentarisala slično kao jauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:35:18   
Anoniman
user posted image Nisam mislila na Anu Karenjinu... samo mi se dopao odlomak iz Blica.
Mislila sam na naše živote.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:37:12   
Lu
Tasha sigurna sam da ćeš znati ako ti se desiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:38:58   
Anoniman
Vidi sad, ispade da sam se zaljubila. user posted image

Bezveze. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:42:51   
mihi
Tasha super ako to može tako na klik, šalim se ne znam ali mislim da to može uvek da se desi..........

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:43:42   
Anoniman
user posted image Ne znam... sada je već kasno, pa ne mogu da moždikam. Možda ujutru.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:44:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Vidi sad, ispade da sam se zaljubila. user posted image

Bezveze. user posted image



Nisam rekla to nego AKO-ZNAT ĆEŠuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Voleti kao u romanima?
26.4.2009 22:44:40   
mihi
To je poslednje što sam pomislila, skroz simpa tema motivisana tekstom iz Blica koji sam i ja videla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Voleti kao u romanima?
27.4.2009 0:02:14   
Jeca*
Pa ja se tako udadoh user posted image  ali stvarno. Kao iz romana. Radila sam sa mm godinu i po dana u istoj firmi, jedno vreme i u istoj kancelariji i nije mi palo na pamet da budem sa njim...nikada! A mnogo sam ga zavolela kao čoveka. Kada sam raskinula 5-ogodišnju vezu iz potpuno sad nebitnih razloga za ovu temu, jednog dana sam krenula kući i sretnem mog sadašnjeg muža i skontamo da idemo u istom smeru. Hodali smo i ćaskali, ništa drugačije nego ranijih dana na poslu, ali smo sutradan već svesno krenuli zajedno kući i tako mic po mic...par dana kasnije okrenuo se ka meni i pitao me da se udam za njega, a da se nismo ni poljubili...bukvalno! Nasmejala sam se, rekla naravno i nastavili smo šetnju user posted image  Onda smo se smuvali, ali ne odmah, nego par dana kasnije, nekako spontano i...ti dani su bili kao bajka. I kasnije, način na koji me je istinski zaprosio....ma ja i dan danas gledam u njega, dve godine kasnije i pitam se je li sve to bilo stvarno? Veliki je romantik.
Naravno da mi ne možemo živeti kao u romanima, današnje vreme je brzo, ludo...radimo 200 na sat, jurimo novac da prezivimo, poslove koje volimo ili moramo da radimo...bla bla...ali ima dana kada se ususkam pored njega i zaista osetim da ga volim onako...kao u romanu user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Voleti kao u romanima?
27.4.2009 0:07:08   
Jacaca
Taso ja ne bih da ponavljam pricu, negde sam pisala kako sam se upoznala sa sadasnjim muze, ono dosao mi je kuci..........ako to nije roman ne znam sta jeste, ni film takav nisam gledala, volim ga beskrajno i on meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Voleti kao u romanima?
27.4.2009 11:34:51   
eugenija
Priznaću vam nešto.. Ali nemojte nikome reći : Pssssssssst!

Ja sam zaljubljena u osećaj zaljubljenosti... S kim god sam nešto imala, ja sam volela sebe u njemu, romantiku u njemu, ljubav u njemu, moju kreaciju veze.. Takvi ljudi poput mene, žive ceo život sa osećanjem da im nešto fali, jer su nesposobni voleti čoveka sa svim što on jeste i što predstavlja.. Mi volimo ono što želimo da volimo u osobi.  Zar to nije poražavajuće i nezrelo?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 19:33:58   
Olga75
pa ne znam
mislim kako su se zavrsile sve te velike ljubavi : otrov , voz , noz , pistolj
mozda i moze da se voli kao u romanima ali ja sam to sad vec verovatno i zaboravila user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 19:44:36   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: Lu
Nije da mi se više nikad ne javljaju leptirići ali vrlo rijetko,valjda su ostarili,umorili se...

Ja jos uvek imam leptirice ponekad kad vidim mm-a,a skoro uvek kada se ne vidimo par danauser posted image I mislim da su moguce,ali ja sam uzasno romanticna.I ne mogu da kazem da sada ne bi mogao da me privuce drugi muskarac.Kada bih sad srela decka koji je bio moja najveca ljubav(koju sam u mojoj glavi idealizovala iako znam da je to nemoguce) ne znam sta bi se desilo,mozda bas nesto kao iz ovih ljubavnih romanauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 19:48:40   
vikiveki
Ljubav između mene i mog sadašnjeg muža i način kako smo se upoznali jesta za roman,i ja zaista mislim da za svakog od nas postoji negde srodna duša tj.naša druga polovina koja će nas dopunjavati kao i mi nju....e tako je kod mene i mm,razmišljamo kao jedno a delamo kao dvojeuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 19:54:48   
pipi_coco
šta ja znam čitala sam ja raznih romana hahahahha user posted image

Ja vjerujem da sam ja sposobna da volim kao u romanima i dođem ja u faze kad se tako zanesem.........,
ali moj mm nije taj tip i ja sam se davno pomirila s tim, on je više prizemljen, praktičan tip.. Nemojte me pogrešno razumjeti voli on mene, znam ja to, ali na svoj neki tihi način koji opet ima svoje neke čari ....
dakle mi pišemo svoj roman koji bi nekome možda bio dosadan za čitati ali nama je super user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 19:58:39   
pipi_coco
uh nemojte me pogrešno razumjeti kad kažem da se zanesem ne mislim ja pod tim na varanje (vidim da je tema otišla u tom pravcu) nego pocnemm mm da gnjavim sa romantikom, na to sam mislila.
A za varanje ne znam da bi bila materijal mislim da bi crkla od griže savjesti

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 20:02:46   
isidora88
kod mene je bio roman na pocetku, kasnije je samo "obicna" ljubav user posted image
valjda je prosla zaljubljenost, pa sam malo sisla na zemlju.
mada i sad zna da me uhvate oni leptirici kad se dopisujem sa mm dok je na terenu, nekako me podseca na pocetak veze.
krivo mi je sto ne moze uvek da bude kao na pocetku, mi se volimo, samo nekako penzionerski user posted image


sad vidim da su pisali da takva ljubav iz romana moze samo u mladosti da se desi, znaci matora sam user posted image user posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 7.11.2013 20:04:30 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 20:08:51   
Lu

IZVORNA PORUKA: Figaro88


IZVORNA PORUKA: Lu
Nije da mi se više nikad ne javljaju leptirići ali vrlo rijetko,valjda su ostarili,umorili se...

Ja jos uvek imam leptirice ponekad kad vidim mm-a,

Ja sam ovo napisala prije pet godina i tačno znam kako sam se tad osjećala, evo sad mi se u trenu sve vratilouser posted image
To mi je bio težak period, ja sa malim djetetom, on nije kod kuće, umor, stres, optužbe.user posted image
Prevazišla sam to i s godinama ljubav je sve veća ali zahtijevalo je to neke promjene kod meneuser posted image
Sada s radošću mogu reći da su se gusjenice izlegle i leptiri su ponovo tuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 20:12:26   
Lu
A da se nadovežemuser posted image
I sad je takva situacija, ja sa malo većim djetetom sama, ima i umora i stresa ali nema optužbi na njegov račun, nego sam naučila da sama sebe usrećim, jedino tako mogu biti sretna i sa njim, dozvoliti ljubavi da me dodirne...ahhhuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 20:18:28   
NadaR
Paa , Luuu user posted image

Ja mislim da se svaki put nekako iznova zaljubljujem . Pogotovo kada bude odsutan neko vrijeme pa treba doci a ja ko klinka gledam na telefon ima li kovertice , da javlja da je krenuo
a leptiriciii .. I tako , inace imam 29 godina i 10 smo zajedno. user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 7.11.2013 20:20:16 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here