|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Volim...
18.3.2011 13:57:04   
Anoniman
...eurokrem, kisu i da neprestano slusam muziku. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Volim...
18.3.2011 13:57:52   
eni26

IZVORNA PORUKA: magiNS

...eurokrem, kisu i da neprestano slusam muziku. user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Volim...
18.3.2011 14:01:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: eni26


IZVORNA PORUKA: magiNS

...eurokrem, kisu i da neprestano slusam muziku. user posted image

user posted image

user posted image posebno kad leti udari oluja i pljusak,a ja pod strehom i nigde ne zurim pa gledam i cekam da prodje user posted image user posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Volim...
18.3.2011 22:04:53   
bokicans
volim sve sto vole mladi!!!user posted image user posted image user posted image

volim miris proleca i pokošene trave,volim rana letnja jutra,volim jutro na selu,volim jezera i mora,volim da spavam kada napolju pada kiša,volim da slušam kako pucketaju drva u šporetu......al tebe volem i to je fakat!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Volim...
18.3.2011 22:14:05   
Anoniman
Herceg Novi , more , miris soli , plažu u sumrak , proleće , sunce , selo , pesmu , priču , lepu reč , pismenost , umerenost , iskrenost , vedrinu , ljudskost , druženje , humor , smeh , ludovanje , opuštenost , pivo user posted image , ljubav , sex (al' da je dooobar) , uspomene , putovanja , normalne ljude , ČOKOLADU , SEBE user posted image .

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Volim...
18.3.2011 22:25:06   
Trcosava
more i more i more, more, more, more, jel sam rekla da volim more?
sunce, vedro nebo, peščane plaže, toplu vodu, volim mog muža, najviše na svetu volim moje dete, volim sebe

rekla sam vam da volim more? nisam? volim more user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Volim...
18.3.2011 23:06:29   
Brana
VOLIM:
moje dete,muza,porodicu(mamu,tatu,sestru...),da svaki slobodan trenutak provedem sa mm i sinom,kupanje sa mm,volim muziku,pevanje,sviranje,sarmuuuuser posted image ,igrice(misterije,avanture,logicke),leto,more,druzenje,pozitivne,pametne i dobre ljude,zivotinje,iskrenost,iznenadjenja,nacitanost,umerenost,obrazovanost, da se sminkam,da lepo izgledam,crnu,plavu,sivu i belu boju,knjige,sexxx,strast,romanticnost,mazenje,smesne klipove,filmove,serije,igranje,plivanje,smeh,nes caffu,spavanje,dojenje,decu od mojih sestara,da kupujem poklone,da delim savete,da pomazem ljudima,cistocu,masazu,cvece,tudju srecu,zivotinje,putovanja,takmicenja,scenu,...ma volim zivoot!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 18.3.2011 23:11:41 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Volim...
19.3.2011 2:19:50   
liliana
MOJE DETE!!!!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Volim...
19.3.2011 11:40:47   
Anoniman
Toliko toga !
Moju porodicu  user posted image knjige , muziku , koncerte ,zurke ,festivale,  Beograd , sunce  , sex , nes , brzu hranu , pivo , vino , duhovite ljude , jutro , setnje , tusiranje,  dugu kosu , sredjene nokte , RR , cvece , putovanja , motor , zuta svetla na auto putevima , zvake , novine , radio , jutarnji program uz dragana i goricu user posted image pisma i razglednice , istoriju , masline , haljine , pamucni ves , japanke , patike , novac , kupovinu , cvrcke , vodu , plivanje , jogu ,  more , boje , ljute paprike ...

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Volim...
19.3.2011 11:47:44   
Anoniman
Volim Dunav, Frušku goru i sva njena sela, pljesku sa lukom, mršavost, paradajz, ulice u NS u kojima se krošnje drveća sa jedne i druge strane puta spajaju, pa u proleće izgledaju kao neki zeleni tunel (recimo Save Kovačevića), kuvanje, visoke potpetice, "Visoke potpetice", Smithse i sladoled od čokolade.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Volim...
19.3.2011 14:09:25   
NadaR
  .... svoju porodicu,  rijeku , sunce, jutro , kupovinu, cipele, filmove,muziku , knjige,
eurokrem , coca-colu ,lazanje , paradajz , poljupce ... 


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Volim...
19.3.2011 15:01:23   
Mishica 77
Da spavam(naročito dok napolju pljušti kiša i grmi), da se mazim, da jedem, da se vozim autom, da se ogledam, ka kupujem, da gledam kroz prozor, da se smejem, selo, životinje, da gledam TV, da preglasno slušam miziku, da se šetam, letnja predvečerja....
Naravno, dete i porodica su na prvom mestu.... to  se valjda podrazumeva.

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 19.3.2011 15:02:00 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Volim...
19.3.2011 15:53:37   
Anoniman
Upravo sam probala Somersby apple cider...mogu slobodno da kažem da ga voooolim i da ću voleti da postanem alkos zbog njegauser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Volim...
19.3.2011 15:58:18   
Olga75
Volim : Robrta , Mariju , kratku kosu , patike , farmerke , subotu popodne , toplu kupku , moju mamu , brata , jasmin kad procveta , narcise ,mandarine , jagode , cokoladu , crno vine , Viribus , Petrovaradin , 18 - ti vek , bulke u sred zita , reno peticu , ma volim svastaaa


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Volim...
20.3.2011 13:18:54   
New Mom
... moju dušicu i pikić, da se ušuškam u hladan jorgan, da napunim kadu sa kupkom od jasmina, da slušam glasno muziku, da pijem kolu (staaalno), da jedem kislo i slano, dugu kosu, potpetice na cipelama, haljine, more, da čitam knjige, da sortiram i organizujem, da pričam telefonom (i da pričam), bezalkoholno pivo, picu i kineze, putovanja, istoriju.. i još svašta, svašta, svašta...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Volim...
20.3.2011 13:26:52   
jovicaa
volim da se ceskam, da slusam muziku, mog malog prasca najvise i volim da ga gnjavim, mazim, volim kada sisa, kada ga  kupam, kada setamo, ma sve volim sa njim! najvise volim kada vidim da je srecan!, mog muza, volim to sto me voli!, moreeeee naravno, dobar provod... svoje prijatelje, jos mnogoooo mnoogooo toga... i crno-bele oblatneuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Volim...
25.3.2011 20:49:26   
nencydrew
Kad mi moja Ljubičica padne u zagrljaj, i kaže:"Mama, ja te volim".I kad me nacrta kao kraljicu sa krunomuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Volim...
27.3.2011 19:30:45   
Anoniman
Volm zivot,svog sina,muza,roditelje!

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Volim...
28.3.2011 11:43:14   
Ana RR
Volim kad me mm nazove samo da mi kaže da me ljubi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Volim...
28.3.2011 11:44:05   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Volim kad me mm nazove samo da mi kaže da me ljubi user posted image


Njaaaaaaaa user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Volim...
28.3.2011 15:22:12   
Lu
Proljećeeee, priroduuuuuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Volim...
28.3.2011 15:47:20   
Anoniman
Cindy! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Volim...
28.3.2011 15:48:10   
Anoniman
Cindy tebe obozava! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Volim...
28.3.2011 15:48:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Cindarella

Cindy tebe obozava! user posted image

Ne ne ne, ja sam se prva setila, dakle ja tebe vise volim! user posted image Bleeeso jedna , kako me samo nasmejes!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Volim...
28.3.2011 16:04:23   
Anoniman
Opanku moj gumeni!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here