|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 100 101 [102]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
3.5.2024 23:15:00   
Ivona2509
Pozdrav cure,ima li koja iskustva s Europe IVF Prag? Nakon neuspješne oplodnje s uspješnom mtese,odlučili smo se na donaciju,pa me zanimaju iskustva onih koji su išli u Prag,za Pronatal znam,ali me zanimaju i druge klinike mada za Europe sam čula da su vrh.

(odgovor članu SSeka84.)
Direktna veza do poruke: 2526
   RE: Azoospermija
30.5.2024 10:40:22   
Jelena2905
Pozdrav svima,

Nova sam na forumu i trebala bi mi pomoc oko same procedure odlaska u Istanbul kod dr Emre - iskustva sa doktorima tamo i samim boravkom, operacijom microtese i daljim postupkom VTO. Ako možete u privatnoj poruci da razmenimo kontakt da se detaljnije informišem o svemu, planiram da pišem doktoru pa i u vezi sa tim da vidim kako je najbolje da ga kontaktiram.


(odgovor članu Jagodica**)
Direktna veza do poruke: 2527
   RE: Azoospermija
30.5.2024 11:52:41   
Cvetak24
Dobrodosla na forum.Ostavi mi svoj mail,ili kontakt,da ti se javim. Pozdrav

(odgovor članu Jelena2905)
Direktna veza do poruke: 2528
   RE: Azoospermija
30.5.2024 11:55:28   
Cvetak24
Dobrodosla .Ostavi mi svoj mail ,da mogu da te kontaktiram. Pozdrav

(odgovor članu Jelena2905)
Direktna veza do poruke: 2529
   RE: Azoospermija
30.5.2024 12:37:54   
Jelena2905
Poslala sam Vam u poruci kontakt tel

(odgovor članu Cvetak24)
Direktna veza do poruke: 2530
   RE: Azoospermija
31.5.2024 16:32:20   
Marica Zna
Pozdrav! Nova sam na forumi. Partner je prije nekoliko mjeseci dobio dijagnozu azoospermije, neopstruktivne.Obavio je pretrage, kariotip i mikrodelecije su regularne, tako da nije genetika. Hormoni su mu loši i vjerojatno uzrok. Do većine informacija smo došli preko ovog i još nekih foruma. U Zagrebu jedan doktor (dr.Hauptman) radi MicroTese na Rebru, lista cekanja je cca 6mj, on smrzne ako išta nađe i mi onda moramo u nekoj klinici po izboru raditi stimulaciju nakon što tražimo iz njihove banke uzoraka transfer, jer je njihova klinika zatvorena zbog obnove, tako nam je rekao prošli tjedan. To nam se sve čini komplicirano, i taj doktor je partneru dao jako male šanse da išta nađe. Također postoji u Splitu privatna klinika koja radi microTese i MPO ali su komentari za nju dosta suprotni (i loši i dobri).Preko foruma smo došli do imena dr.Tansela i dr.Emrea u Istanbulu. Poslali smo im informativni mail, obojici, i oni bi partneru obojica dali hormonsku terapiju,što doktor u Zg ne bi (tako je izricito rekao) i dosta vece šanse za pronalazak sperme.Zanima me je li itko ovdje išao kod nekog od ta dva doktora, koja je procedura,mora li partner prvo sam na pregled, pa tek kasnije idemo zajedno, i najviše kakvi su vam dojmovi za obojicu?Odlučili smo da idemo u Istanbul sigurno, jer ništa bliže ne postoji, ali moramo odlučiti gdje.Hvala

(odgovor članu Cvetak24)
Direktna veza do poruke: 2531
   RE: Azoospermija
7.6.2024 8:52:17   
Cvetak24
Zdravo JokaDa li bi mogla da mi ostavis svoj mail,kontakt, da ti se javim privatno? Hvala puno

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2532
   RE: Azoospermija
7.6.2024 18:23:39   
Alex1708
Pozdrav,Da li je neko trenutno u Turskoj i vraća se za Srbiju do ponedeljka? 

(odgovor članu Cvetak24)
Direktna veza do poruke: 2533
   RE: Azoospermija
14.6.2024 22:27:14   
Maki@
Pozdrav, kad kazete losi nalazi hormona na sta mislite tacno? Koji su ispod ili iznad granice? Pa da vidimo ko ima slicnu situacijuMalo je postala neaktivnija tema, ja znam informacije koje sam procitala ovde od prve do poslednje stranice tako da svi imaju reci hvale za Istanbul, pogotov za EmreaProceduru birate sami, na vama je koliko znam da li cete odmah na ceo proces ili prvo na pregled pa dalje dogovore
Ako ima neko da je skoro bio ili imaju postojeci clanovi neke nove informacije, znacilo bi nam svima da procitamo 🙂

(odgovor članu Marica Zna)
Direktna veza do poruke: 2534
   RE: Azoospermija
24.6.2024 7:14:05   
Ljubičica2
Pozdrav, mogu li i ja dobiti vas kontakt za vise detaljnih informacija?

(odgovor članu Cvetak24)
Direktna veza do poruke: 2535
   RE: Azoospermija
24.6.2024 7:16:25   
Ljubičica2
Cvetak24, ako moze kontakt?

(odgovor članu Cvetak24)
Direktna veza do poruke: 2536
   RE: Azoospermija
24.6.2024 7:50:50   
17 joka
Pisah sad u temi   sto su otvorili kad sam se porodila. Moj mejl draskicjovanks@gmail.com uvek sam tu dta god mogu pomoci.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cvetak24)
Direktna veza do poruke: 2537
   RE: Azoospermija
28.6.2024 18:36:57   
Marica Zna


IZVORNA PORUKA: Cvetak24

Dobrodosla na forum.Ostavi mi svoj mail,ili kontakt,da ti se javim. Pozdrav



Pozdrav, mogu vam se javiti vezano za postupak kod Dr.Emrea?

(odgovor članu Cvetak24)
Direktna veza do poruke: 2538
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  98 99 100 101 [102]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 100 101 [102]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Одвикавање од пелена.
пеперутка16

Шта вам највише одговара?

Click Here