|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
1.3.2018 14:19:27   
vocicana
Malo samo par dana dok se materica ne vrati u svoj prirodni oblik. Ne bi trebalo mnogo.
Sarka, pa kiretaza obavezna posle 5 godina nosenja, vrlo malo, jer jse naprave priraslice , to je strano telo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
1.3.2018 14:20:12   
Sarav
Ima logike🤔

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
3.3.2018 10:21:48   
Dora89

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

A sto bi uopste stavljala ? Cuvajte se...


Joj, a meni mrsko da do daljneg računam plodne dane da bih znala kad mora kondom. Baš tražim neko rešenje da što manje razmišljam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.2.2020 12:45:03   
vocicana
Evo mene u ovoj tema, na zalost ne sa bas pohvalnim vestima.
Pocetkom nedelje, a bila sam u ciklusu, pre polaska u trecu smenu, redovna toaleta, na ulosku sam videla plasticni krak, identican kao od moje spirale. Desila se lepa koincidencija da bas moj ginekolog dezura, isla sam na uz, neverovatno, ali slomila se i krak je ispao, spirala je sisla u istmicni deo uterusa i sta sada? Vadjenje.
Juce sam isla na odeljenje na extrakciju, bilo je bezbolno, skinula je, nismo svi zajedno mogli da se nacudimo sta se dogodilo, veoma je dobra plastika od koje je sacinjena. Tako da sam sada na coitus interuptusu user posted image , ali pitana sam da li cu da se obratim proizvodjacu, naravno, i te kako! Poslat je mail,dobila odgovor, poslala jos jedan i ocekujem apsolutnu reakciju. Nisam je nosila 5 godina kako je receno da treba, vec samo tri. Videcemo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.2.2020 19:58:55   
vonavoj
A sta sam kao mogla i da se zalim?!i meni je ispala,mirena,posle 5 meseci!! 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.2.2020 19:59:39   
vonavoj
Ja sam posle vadjenja,imala uzasan odliv,bas ne volim da cujem to lose iskustvo..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
6.2.2020 20:26:57   
Filadendronka
Moram i ja da krenem da mislim o kontracepciji. Mada jos uvek mi nije krenuo ciklus nakon porodjaja, pa sam ubedjena i da nemam ovulaciju. To je naravno netacno, mada pazimo svaki put.  

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
17.6.2020 7:28:16   
Sanjalicaaa
Voci koja je to spirala bila? Jesi li nakon ovoga sto ti se desilo stavila drugu? 


Ja stavljam sl. mesec. Dr. Mi je preporucio da uzmem Mona Lizu. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
17.6.2020 7:31:24   
gagane
Pa javite iskustva, sa tom mona lizom<

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
18.6.2020 8:54:49   
bikicaV
Nemam iskustva, ali bih rado procitala i mozda u blizoj buducnosti isprobam.

(odgovor članu gagane)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
14.7.2020 12:49:48   
Sanjalicaaa
Juce sam stavila spiralu. Jako me je bolelo, i jedva je stavio zbog zavaljenje materice. Sve sam zvezde videla. Potset_ilo me je malo i na porodjaj.


Toliko sam osamucena sisla sa omog stola, da sam zaboravila da pitam koliko nakon stavljanja spirale su dozvoljeni odnosi.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
14.7.2020 13:31:13   
Mirko Svirko
Nemam iskustva sa spiralom. 

Znaci to stavljanje jako boli?Jel se to menja nekada ili ?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
14.7.2020 13:38:53   
Sanjalicaaa
Ne bi trebalo da boli. Ja sam ocigledno specifican slicaj. Sada kao da osecam neko blago probadanje u grlicu. 


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
14.7.2020 17:52:53   
mama Jo
Sanjalice, bas mi zao sto si se tsko namucila.
Evo dizem temu da vidi neko ko zna da ti napise.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
14.7.2020 18:01:33   
vonavoj
Mene nije bolelo stavljanje spirale..jesi je stavljala dok si imala ciklus?

Joj,ne secam se od kad mogu odnosi,trebalo bi da moze odmah..to je mehanicka..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
14.7.2020 20:13:41   
Sanjalicaaa
Predzadnji dan ciklusa. 


Nisam ni ja cula da je nekoga bolelo. Meni je zavaljena materica i morao je da je ispravi da bi mogao da plasira spiralu. Osecam sada tu i tamo probadanje. Nadam se da se nece nesto iskomplikovati. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
17.7.2020 13:17:18   
Sanjalicaaa
Spirala je isprobana user posted image
Videcemo za mesec dana da li radi user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Bakarna (nehormonska) spirala
18.7.2020 23:05:44   
vocicana
anjalice, ja tek sada usla u temu. Nisam stavila novu, ganjam se trenutno sa proizvodjacem, ali smo zbog usrane korone prekinuli komunikaciju dok malo ne usahne ovo user posted image
Nisam zadovoljna, u pitanju je spirala spanskog prioizvodjaca, nehormonska je bila, Ancora 375, n euzimajte, bolje ta Mona Lisa ili kako se vec zove, mene su osujetili potpuno po pitanju kontracepcije, bas stvarno, ezapamcena katastrofa, koju sam hladno mogla da ne primetim, da ostanem bez materice, ali neka, proslo je.
Plasiranje spirale ne boli, osim kao kodzavaljene materice, zbog namestanja, ne boli, a ako se skine pre predvidjenog roka nosenja, nista takodje, samo se izvuce u jednom aktu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 318
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here