|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 15:58:06   
Anoniman
Ove jeseni “Egmont” i “Blic” vam predstavljaju kolekciju od 20 izabranih Diznijevih priča. Mališani, ali i njihovi roditelji, moći će da uživaju u pričama čuvenog vizionara Volta Diznija, koji je svojim delima pomerio granice ljudske mašte.
Svakog petka na kioscima će se naći nova slikovnica. Urađene u tvrdom povezu, sa prelepim ilustracijama na 64 strane ove slikovnice postaće deo brojnih porodičnih biblioteka. Prva knjiga je “Bambi”, koju možete kupiti već danas, a slede “101 dalmatinac”, “Maza i Lunja”, “Pepeljuga”...
Feliks Salten napisao je priču o lanetu Bambiju, a Volt Dizni je 1942. godine po njoj napravio nezaboravni crtani dugometražni film. Tako je ova priča postala nezaobilazna u zabavi i sazrevanju svakog deteta savremenog sveta. Iako prepričana bezbroj puta, priča o Bambiju će vas iznova ganuti i podsetiti vašu decu koliko je važno slušati roditelje.
Slikovnica “Bambi” će se prodavati po promotivnoj ceni od 199 dinara, dok će ostale koštati 349 dinara. Izdavačka kuća “Egmont” je omogućila svima koji na kioscima propuste neku od knjiga da je naruče pozivom na telefon: 011/3291-404. “Egmont” je na našem tržištu prisutan već više od pet godina, a našoj najmlađoj populaciji poznat je po časopisima “Miki Maus”, “Vini Pu”, “Princeza”...

user posted image

Izvor: Blic



Sada možete kupiti Bambija.
Moja koleginica je kupila, knjigica je super urađena. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 17:22:17   
sneza24
Ovo je super.user posted image

< Poruku je uredio sneza24 -- 2.10.2009 17:23:11 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 17:25:54   
Verus
E moracu ovo da narucim da mi se kupi!  Hocu sto pre da pocnem da citam bebiuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 17:53:44   
Lilly*
Apsolutno fantastično user posted image samo još da im je cena ok user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 18:29:16   
Anoniman
200 din. Ali sam jedva našla. Bambija jedino da jurite po nekim malim zabitim trafikicama. Razgrabilo se. user posted image Kada prođe akcija na trafikama, biće u slobodnoj prodaji za valjda 360din.

Zaista knjigice izgledaju lepo, nisu neke jeftine gadne. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 18:33:20   
Maya21
e ja sam imala u knjizari mojoj na engleskom po duplo povoljnijoj ceniuser posted image a knjizice su stvarno fantasticne, Maki ih obozava user posted image

< Poruku je uredio Maya RR -- 2.10.2009 18:34:07 >

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 18:51:06   
AtenA
da super su knjigice,ja sam bas malo pre kupila Vukasinu!i bas su povoljne i lepo uradjene!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 20:34:18   
Lilly*
user posted image user posted image znači da ih sutra neću naći user posted image Pa nije ni čudao da se za 200 din. razgrabe user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 21:28:44   
Lilly*
user posted image setih se da imam drugaricu koja radi u trafici, ako ne nahvatam Bambija (user posted image ) moraću je uposliti da mi ubuduće ostavlja knjigice user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
2.10.2009 21:44:53   
Anoniman
Hej, hocu i jaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image Za mene naravno, HOCU!!!!!!!!!! 

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
3.10.2009 12:02:36   
Lilly*
Uspeli da kupimo knjižicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 8:12:02   
Anoniman
Eeeeeeeee Tashke nije dobro razumela...

Samo Bambi je 200din, ostale knjigice su 350din.
Sad sam gledala u textu, i zaista tako piše. Malo mi je to puno, ali smo kupili i 101 dalmatinca. Trošimo i mnogo veće pare na gluposti, a ovo ipak nisu gluposti...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 9.10.2009 8:13:04 >

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 8:15:24   
Trcosava
ja moram nekog zadužim da mi kupi 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 10:21:25   
Anoniman
mi smo još prošle godine kupili većinu tih knjiga i koštale su 15 eura

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 10:24:45   
Anoniman
15eur komad? Pa šta se ja onda javljam, kao skupo mi... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 10:26:47   
Maya21
i mi smo kupili DAMLATINCE user posted image ne nije greška u kucanju... Maki ih tako zove, valjda mu još uvek teško da izgovori dalmatinac ili se samo glupira user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 10:27:46   
Anoniman
hrvatsko izdanje pa nas odrali od guzova...al kad se počela bacati pred trafikom haj joj ne kupi jbg ipak je knjiga ...nije se bacala radi igračke 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 10:36:19   
Anoniman
Moj brat ih je zvao BANDINCI! user posted image

A jeste vala, Vučkić, drastična je razlika oko čega se baca! Ja bih mom zapretila da ne da neće dobiti knjigu ako ne prekine, nego ga neću nikada naučiti da čita! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 10:39:20   
Lilly*
Ja se totalno skenj... kada sam videla da su 350 din. Pa sad su preterali! Navuku te da kupiš prvu za 200 din, i onda ti žao da prekineš user posted image Razmisliću još da li ću kupiti user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 14:14:53   
gagana83
I mi smo nabavili Dalmatinceuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 15:11:59   
branka10
Mislim da su bezobrazni sto su digli cenu, ali su stvarno kvalitetni.user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 18:02:04   
Lilly*
Znate kako, za 500 din. imamo porodično učlanjenje u gradsku biblioteku na godinu dana da svi uzimamo knjige koje hoćemo! Stalno obnavljaju i knjige za odrasle, a posebno za decu. Moj sin, inače ima dosta knjiga, ali mu sve dosade posle nekoliko dana. I onda mu fino uzmem iz biblioteke, on je pročita, i onda uzmemo drugu. Sa 350. din po knjizi su preterali!
Ništa drage moje, malo sam besna user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
9.10.2009 18:16:41   
AtenA
i mi smo kupili!ali su bezobrazni,kasicna navlakusa,mislim dajem pare na neke gluposti pa mi nije zao da dam na knjigicu nedeljno!pogotovu sto joj se on obraduje i cuva!Ali nije fer to sto su uradili za cenu!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
7.11.2009 16:58:07   
Lilly*
Jao žene, da vam ispričam šta mi se dogodilo user posted image Čitala ja sinu pre spavanja Bambija, i stignem do dela kada su mu lovci ubili mamu, i rasplačem se user posted image Odmah zamišljam mog sina bez mene (ne dao bog!) Uff! Pune oči suza, čitam ja dalje do nekog veselijeg dela da on ne primeti. Posle i za tatu umalo da se rasplačem. J.. ti Bambija! user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Diznijeve priče od danas na kioscima
11.2.2010 10:01:00   
sneza24
Kupili smo svih 20 knjiga. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here