|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Za kreativnu decicu! Zanimljivo i NOVO!
16.12.2014 16:42:37   
Milica_D
Dragi roditelji, ja sam student FON-a i radim jedno istrazivanje iz marketinga. U pitanju je potpuno nov proizvod na nasem trzistu za dekoraciju decijih soba. Ovaj trend je vec odavno zaziveo sirom sveta, pa nas zanima vase misljenje o njemu. Molim vas da popunite ovu kratku anketu. Hvalaaa! :) :) :)

https://docs.google.com/...U/viewform?usp=send_form
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Za kreativnu decicu! Zanimljivo i NOVO!
16.12.2014 16:59:12   
cetvrtko
rado bi ti pomogla ali nece da se otvori . izlazi eror user posted image

(odgovor članu Milica_D)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Za kreativnu decicu! Zanimljivo i NOVO!
16.12.2014 17:33:41   
Olga75
draga Milica D , ja cu ovu temu zakljucati a Vi posaljite privatnu poruku Lesica RR ili Dunja RR pa se sa njima dogovorite oko koriscenja podataka
pozdrav Olga RR

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here