|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pelene propustaju!!!
1.2.2011 8:51:26   
Diabla
Otvorila sam temu, jer nema slicne, a u temi pelene mi se ne uklapa. Jer ovo je kod nas bas postao problemuser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Diabla

Ja cu da poludim zbog pelena!!!! D. se vec 10 dana budi upisan do grla. Moram ovako da se izrazim, jer rijeci mokar i upiskan su preblage. Ali bukvalno je mokar do grla. Isprobala sam nekoliko pelena: Klasicne pamper 6, Sleep and play, Violeta 6, i nista ne pomaze. Jadno dijete ne pije tecnosti posle 7, mlijeko smo mu smanjili na 150 ml, a obozava ga i uvijek pred spavanje pije 250 ml. I uvijek se budi prije 7, sav mokar, krevetic natopljen. Skroz je i ritam spavanja poremetio. Prije toga je spavao do 8.30-9, sad se budi prije 7, cak i u 6, a NIKADA se nije tako rano budio. Desavalo mi se i ranije da pusti pelena, ali to traje 2-3 dana, i prodje. Huggies 6 nema nigdje u gradu, kazu da nisu ni odavno dobijali.
Ostalo mi je jos LUMPI slovenacke da isprobam, i onda cu da se vjesam.

Svjesna sam da je on djecak, ali opet mislim da da bi pelene trebale da upiju , jer budu skoro suve.



< Poruku je uredio Diabla -- 1.2.2011 8:52:56 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 8:57:21   
Didy
Ne znam šta bi moglo biti. Mi smo u poslednje vreme eksperimentisali sa raznim pelenama, ali smo se opet vratili na pampers. Čini mi se da najbolje upijaju zbog onih granulica koje imaju, pa i sad kad imamo tri vrste pelena, za noć mu obavezno stavim pampers. Bude baš teška i natopljena nekad, jako, jako retko procuri- kad se naliva vodom ili sokom celo posle podne, a ja zaboravim da ga presvučem, inače ne. Probaj jedno veče skroz da mu izbaciš mleko, pa da vidiš. A noću ne pije, nego samo pre spavanja?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:02:33   
Lu
Jadno dijete ne pije tecnosti posle 7, mlijeko smo mu smanjili na 150 ml, a obozava ga i uvijek pred spavanje pije 250 ml. I uvijek se budi prije 7, sav mokar, krevetic natopljen.
 
Ne mogu da odredim, kad popije mlijeko u 7h ili pred spavanje(ili tad ide spavati),  i kolikouser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:07:15   
Diabla
Mlijeko prije kad treba da zaspi, u krevetac. A do 7 mu dajem vodu, sok, posle toga ne, samo mlijeko.

Pelene su nekada bile krcate, pola kg teske, i nikada nisu prosputale. Sad su skoro i suve, i opet puste.
Jutros smo se probudili u 6.45. Pelena je bila suva, nije pustila. D. sam sjela da gleda crtane i posle 20 min je bio mokar. A sjedio je, nije pio tecnosti, i opet je gore bio mokar. mozda nisu pelene, ne znaaaam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:08:40   
Didy

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Jadno dijete ne pije tecnosti posle 7, mlijeko smo mu smanjili na 150 ml, a obozava ga i uvijek pred spavanje pije 250 ml. I uvijek se budi prije 7, sav mokar, krevetic natopljen.
 
Ne mogu da odredim, kad popije mlijeko u 7h ili pred spavanje(ili tad ide spavati),  i kolikouser posted image



Ja sam shvatila da posle 7h ne pije ništa do spavanja i tad popije 150ml mleka. Sad su smanjili na 150, a ranije je pio 250ml. Je lć Tako, Diabla?


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:13:25   
Didy

IZVORNA PORUKA: Diabla


Jutros smo se probudili u 6.45. Pelena je bila suva, nije pustila. D. sam sjela da gleda crtane i posle 20 min je bio mokar. A sjedio je, nije pio tecnosti, i opet je gore bio mokar. mozda nisu pelene, ne znaaaam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa skidaj odmah pelenu čim se probudi. Stefan se baš jako ispiški kad se probudi, ali sad već zna da čeka da sedne na nošu ujutro i bude puna noša. Pravo iz kreveta na nošu. A ja bih ga odvikavala od mleka pre spavanja. Prvo zbog zubića, jer koja ti je svrha da mu opereš zube, a odmah posle mu daš mleko, drugo da mu ne stvaraš naviku za uspavljivanje, a treće kad budete skidali noćnu pelenu, nećete nikako uspeti dok se ne odviknete od mleka pre spavanja.
Daj mu mleko u 7h ili posle večere, pa noša, pa kupanje i onda tek suva pelena i neće toliko biti mokra noću.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:14:00   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Diabla

. mozda nisu pelene, ne znaaaam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image sorry što se smijem tvojoj muci  al sam i ja ne samo za pelene nego za masu stvari kao u prevodu sebe krivila i smatrala nesposobnom upravo uz ovu tvoju rečenicu, "možda nije to nego ...."

meni je samo pampers kod sina propuštao, a DM -ove pelene su mi ekstra

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:14:06   
Lu
Ne znam, možda pije puno tečnosti i po dani kako je veći a i to pred spavanje mora izaći, znači mora piškiti po noći.
Tebe to ne brine nego zašto propuštaju, nemam pojma moj je nosio pelene do 2, 8 godina i nisu mu nikad propuštale ,najveće je nosio pampers 5user posted image
Ja mislim da bi moglo biti zbog količine tečnosti a opet ne tvrdim, ti najbolje znaš da li sada pije više nego prijeuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.2.2011 9:15:01 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:17:02   
Lu
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Diabla


Jutros smo se probudili u 6.45. Pelena je bila suva, nije pustila. D. sam sjela da gleda crtane i posle 20 min je bio mokar. A sjedio je, nije pio tecnosti, i opet je gore bio mokar. mozda nisu pelene, ne znaaaam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



A ja bih ga odvikavala od mleka pre spavanja. Prvo zbog zubića, jer koja ti je svrha da mu opereš zube, a odmah posle mu daš mleko, drugo da mu ne stvaraš naviku za uspavljivanje, a treće kad budete skidali noćnu pelenu, nećete nikako uspeti dok se ne odviknete od mleka pre spavanja.
Daj mu mleko u 7h ili posle večere, pa noša, pa kupanje i onda tek suva pelena i neće toliko biti mokra noću.




Slažem se sa Didy!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:17:25   
Didy

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Diabla

. mozda nisu pelene, ne znaaaam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image sorry što se smijem tvojoj muci  al sam i ja ne samo za pelene nego za masu stvari kao u prevodu sebe krivila i smatrala nesposobnom upravo uz ovu tvoju rečenicu, "možda nije to nego ...."

meni je samo pampers kod sina propuštao, a DM -ove pelene su mi ekstra


A vidiš, ja kupila dm-ove prošle nedelje kad sam čula kako ih svi hvalite i pustila da vidim koliko mogu da izdrže i bolje su mi pampers. Ne znam... Ja sam stvarno svašta probala bez predrasuda, ali sam se nekako uvek vratila pampersu. Dm-ove mi se sviđaju jer deluju prirodnije, ali u pampers sam sigurnija, pa ih stavljam noću i kad negde idemo.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:17:59   
Diabla
Didy hvala. Bas sam htjela da pitam do kada da se djetetu daje mlijeko prije spavanja. Jer vec je veliki, a popodne zaspi bez icega, tako da moze i uvece. Obicno ide oko 9.30 na spavanje,. jer dugo spava popodne. Tako da cu mu od sada davati mlijeko oko 8, posle vecere.

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Diabla


Jutros smo se probudili u 6.45. Pelena je bila suva, nije pustila. D. sam sjela da gleda crtane i posle 20 min je bio mokar. A sjedio je, nije pio tecnosti, i opet je gore bio mokar. mozda nisu pelene, ne znaaaam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa skidaj odmah pelenu čim se probudi. Stefan se baš jako ispiški kad se probudi, ali sad već zna da čeka da sedne na nošu ujutro i bude puna noša. Pravo iz kreveta na nošu. A ja bih ga odvikavala od mleka pre spavanja. Prvo zbog zubića, jer koja ti je svrha da mu opereš zube, a odmah posle mu daš mleko, drugo da mu ne stvaraš naviku za uspavljivanje, a treće kad budete skidali noćnu pelenu, nećete nikako uspeti dok se ne odviknete od mleka pre spavanja.
Daj mu mleko u 7h ili posle večere, pa noša, pa kupanje i onda tek suva pelena i neće toliko biti mokra noću.



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:22:54   
Diabla
Da ne citiram svakoga ponaosob, pisacu redom.

DM pelena nema kod nasuser posted image Ako podjem u Trebinje ove sedmice, kupicu ih. Ali treba da potrosim jos tri paketauser posted image user posted image user posted image

Uvijek je pio tecnosti dosta, trazi, place. Iako mu je pelena bila krcata nikada nije pustala. Kad kazem krcata mislim od pocetka do kraja pelene je bila natopljena. Sad je samo ispunjen gornji dio pelene, i to ne mnogo. Zato kontam da mozda i nije zbog tecnosti. E sad razmisljam da nije to povezano sa tim sto je djecak? Znate na sta mislim, na jutarnju erekciju? I da li je imaju tako mali djecaci, jer kao beba je imaouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:24:27   
Olga75
Zvercica se cesto probudi skrozz mokra a koristimo samo pampes , doduse ona nocu popije oko 20 ml vode ali mislim da je to isuvise malo da bi bila toliko upisana ujutru user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:24:45   
Didy
Da, sad mi pade na pamet nešto... Da li tvoje dete još uvek pije na flašicu? Mi smo letos bili u situaciji da se nalivao iz flašice stalno i bez kontrole. Ja mu naspem 250ml vode, on pije iz flašice dok ne popije sve i traži još.user posted image Pelena po danu izdrži jedva 2 sata, osećala sam se kao neki kreten. A probali smo da skidamo pelenu, on piškao na svakih 10-15 minuta. user posted image I tu poludim i ukinem mu skroz flašicu, naviknem ga da pije mleko iz čaše na slamku i sad zna tako da popije i 200 ml, a vodu iz čaše bez slamke. Prestale su naše muke...
Ne znam, valjda mu je flašica došla kao neka uteha ili je počeo tako da se ekstra zabavlja, ni danas ne znam šta je bilo, ali smo sasekli u korenu.user posted image Čak nije ni bilo tako strašno, par puta se malo pobunio u toku jednog dana, bilo mi je žao što mu i ranije nisam ukinula flašicu. Tad je bio uzrasta kao tvoje dete sad, pa ti zato govorim. Možda se naliva predveče vodom i nakupi se do uveče, pa još mleko pre spavanja...
Moj savet-rešite se flašice ako je i dalje koristite.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:27:16   
zoća
a zašto ne bi probala uz večeru da mu daš mleko da se navikava da mu je to ceo obrok,pošto oni shvataju mleko kao dezert,
IZVORNA PORUKA: Diabla

Didy hvala. Bas sam htjela da pitam do kada da se djetetu daje mlijeko prije spavanja. Jer vec je veliki, a popodne zaspi bez icega, tako da moze i uvece. Obicno ide oko 9.30 na spavanje,. jer dugo spava popodne. Tako da cu mu od sada davati mlijeko oko 8, posle vecere.

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Diabla


Jutros smo se probudili u 6.45. Pelena je bila suva, nije pustila. D. sam sjela da gleda crtane i posle 20 min je bio mokar. A sjedio je, nije pio tecnosti, i opet je gore bio mokar. mozda nisu pelene, ne znaaaam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa skidaj odmah pelenu čim se probudi. Stefan se baš jako ispiški kad se probudi, ali sad već zna da čeka da sedne na nošu ujutro i bude puna noša. Pravo iz kreveta na nošu. A ja bih ga odvikavala od mleka pre spavanja. Prvo zbog zubića, jer koja ti je svrha da mu opereš zube, a odmah posle mu daš mleko, drugo da mu ne stvaraš naviku za uspavljivanje, a treće kad budete skidali noćnu pelenu, nećete nikako uspeti dok se ne odviknete od mleka pre spavanja.
Daj mu mleko u 7h ili posle večere, pa noša, pa kupanje i onda tek suva pelena i neće toliko biti mokra noću.




(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:31:31   
Didy

IZVORNA PORUKA: Diabla

Da ne citiram svakoga ponaosob, pisacu redom.

DM pelena nema kod nasuser posted image Ako podjem u Trebinje ove sedmice, kupicu ih. Ali treba da potrosim jos tri paketauser posted image user posted image user posted image

Uvijek je pio tecnosti dosta, trazi, place. Iako mu je pelena bila krcata nikada nije pustala. Kad kazem krcata mislim od pocetka do kraja pelene je bila natopljena. Sad je samo ispunjen gornji dio pelene, i to ne mnogo. Zato kontam da mozda i nije zbog tecnosti. E sad razmisljam da nije to povezano sa tim sto je djecak? Znate na sta mislim, na jutarnju erekciju? I da li je imaju tako mali djecaci, jer kao beba je imaouser posted image user posted image user posted image



A kako nameštaš pišu u peleni? Na gore ili na dole? Ja sam u početku na gore i kad se par puta upiškio zbog toga, počela sam na dole (već sa nekih mesec dana). Patranožna nam je rekla da se piša stvalja na gore samo iz higijenskih razloga - kad se dete ukaki, da ne uđu bakterije u mokraćne kanale.
Da, moje dete često ima erekcije, pogotovo ujutro. Baš jutros sedi na noši i žali se da ga boli piša, ali ne verujem da se zbog toga budi mokar. Ako stavljaš pišu na gore, onda može. Ili ako ne zategneš dobro pelenu u struku, a on leži na stomaku... Pretpostavljam... Nama se nije dešavalo da propusti gore...




_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:33:53   
Diabla
Pije iz flasice i iz case. Ali kazem vam, pelena je polu suva ujutro, a ipak mu pusti. Zato mislim da je do pelena. A sad kad vrtim film po glavi, shvatim da popije oko 750 ml tecnosti od jutra do 7 uvece.

Danas cu bas probam da sakrijem flasicu i na casu da pije tecnost. I ja mislim da mu je vrijeme da se odrekne flasice, i nema mi nista gore kad vidim veliku djecu da vuku flasicu sa sobom. Mala od moje zaove ima 3,5 god i pred spavanje jos uvijek pije mlijeko iz flasiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nego je ona posebna prica.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:36:01   
Olga75
Diabla ako ga ne presvuces odmah a on sedne verovatno iscedi pelenu guzom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:37:42   
Diabla
Pisa je uvijek dolje, od prvog dana. Ali vidis sad kad si spomenula spavanje na stomaku...

Do skoro je spavao na ledjima, i bas kad se probudi ujutro nadjem ga na stomaku. I zaista, otkada je poceo na stomaku da se budi, on je mokar. A i ne zatezem pelenu previse, strah me je da ga ne steze oko struka. Mozda je to problem....



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:40:05   
Lu
Oni imaju erekciju, čini mi se od kad se rodeuser posted image
Ja kako god sam namještala pišu ona padne u svoj prirodni položaj, zako da sam odustala.
Diabla imamo teme koje će ti možda pomoći;

DEČIJE EREKCIJA
FLAŠICA
KOLIKO TEČNOSTI PIJE DETE

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:42:58   
Diabla
lu, hvala puno, sad cu pogledati teme, pogotovo ovu zadnju. Mislila sam se otvoriti slicnu, pogotovo zbog mlijeka, koliko je doboljno za njegov uzrast. Sretna sam sto obozava mlijeko, ali mislim da mu je dovoljno 250 ml na dan za njegovu dob.

.
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Oni imaju erekciju, čini mi se od kad se rodeuser posted image
Ja kako god sam namještala pišu ona padne u svoj prirodni položaj, zako da sam odustala.
Diabla imamo teme koje će ti možda pomoći;

DEČIJE EREKCIJA
FLAŠICA
KOLIKO TEČNOSTI PIJE DETE


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:44:14   
Didy
IZVORNA PORUKA: Diabla

Pisa je uvijek dolje, od prvog dana. Ali vidis sad kad si spomenula spavanje na stomaku...

Do skoro je spavao na ledjima, i bas kad se probudi ujutro nadjem ga na stomaku. I zaista, otkada je poceo na stomaku da se budi, on je mokar. A i ne zatezem pelenu previse, strah me je da ga ne steze oko struka. Mozda je to problem....




Kad zalepiš čičak, treba da ima mesta da uvučeš jedan prst, nemoj labavije. Većina pelena ima sad one rastegljive tračice oko struka i neće da ga steže.

Stefan spava na stomaku skoro stalno u poslednje vreme, nikad se ne budi mokar.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:47:04   
Didy

IZVORNA PORUKA: Diabla

mislim da mu je dovoljno 250 ml na dan za njegovu dob.




500-600 ml. Ako pije jogurt ili unosi određenu količinu ostalih mlečnih namirnica, onda i to nekako "saberi". Ako pije samo mleko, 500-600 ml.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:51:30   
Diabla
Jedan prst naprijed ili nazad?user posted image Jao bas sam dosadna. Jer mi se nazad uvijek cini labavije, pa ne znam na koju stranu.

Pa sad citam onu temu sto je lu postavila, koliko tecnosti pije dijete... pa sve ukupno, sa mlijekom ne popije vise od litre dnevno.

Nocas cu da probam sve... zatezanje, tecnost iz case, pa se javljam. Sad odoh da se spremam za posao.
Hvala svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pelene propustaju!!!
1.2.2011 9:53:55   
Didy
Napred, Diabla.user posted image Da ima mesta napred da ubaciš jedan prst kad zategneš tračice.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here