|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Javite se trudnice!
15.9.2008 13:16:43   
Anoniman
Kaže Dorina: Pozdrav mamama i user posted image koje nose dvojke,
ja sam nova na ovom forumu i brine me što se javlja jako malo trudnica, Aleksandra je jedina (ako se nisi već porodila). Nije da ne cijenim mame user posted image koje nam velikodušno pomažu ali nekako se nadam da će se pojaviti bar jedna user posted image sa kojom ću "zajedno" pregurati još ova 4 mjeseca koliko mi je preostalouser posted image

 
Hajde trudnice, pomozite joj da otkrije ko je sve trudan...
 
ps. Citat nije ceo, možete celu poruku pogledati u temi "Blizanci"...

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Javite se trudnice!
15.9.2008 13:26:08   
Anoniman
http://www.ringeraja.rs/forum/Kako_se_ose%C4%87ate%2C_trudnice%3F/m_1196/tm.htm

Našla sam temu na kojoj ste makar delimično nabrojane... :-)

A znam i da je guppy upisivala negde trudnice sa VTP, ali to ne mogu da nađem...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Javite se trudnice!
15.9.2008 17:36:06   
MERYEN
Sve smo vecinom trudnice,samo sto neke nose jedno neke dvoje a neke troje....
Aleksandra je na odmoru sa muzicem tako nam je rekla nadam se da uzivaju,ma sigurno uzivaju.

Sve me danas boli od kako sam se probudila,svaka koscica,donji stomak,ma imam osecaj kad ustanem i stanem na noge da ce da se polome kao da su od stakla,uzas jedan,kako se vi osecate?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Javite se trudnice!
16.9.2008 9:12:13   
Anoniman
Hajde MERYEN nabroj trudnice! user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Javite se trudnice!
16.9.2008 17:11:35   
Jeca*
Da se uključim čisto da znate da sam živa user posted image
Meryen, tako sam se i ja osecala pred kraj trudnoce. Ne brini, svi bolovi će apsolutno nestati nakon porođaja. Bilo je dana kada uopšte nisam mogla da hodam koliko su me bolele prepone....grozan osećaj. Sada me muče druge brige: grčevi, nespavanje, moj višak kilograma,  imam li dovoljno mleka....user posted image  Stalno ima novih "briga"...ali sve bolove i brige bih opet proživela kad pogledam ovo maleno "čudo".
Pozdravljam vas i uživajte u trudnoći kad god se osećate dobro, a kad vas nešto boli, lezite i spavajte...znam da se san ne može akumulirati, ali dobro je biti koliko toliko odmoran pred porođaj.
Ljubim vas i čisto da znate da ja bar jednom u dan dva "prelistam" forum, da vidim šta se dešava i o čemu ćaskate, a uskoro ću se, nadam se, i opet priključiti.
Cmok od bebca i mene user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Javite se trudnice!
18.9.2008 17:30:22   
AleksandraDj
Ej drage moje evo i mene, vidim da me spominjete..user posted image
Bila sam sa mm na odmoru i bilo nam je extra ali evo kako smo se vratili opet sam upala u takvu depresiju, napala me nervoza ne mogu da je se otresem. A kako i ne bih kada znam sta me ceka, majstori koji treba da prave plakare, krece stan, menjaju radiatore, ma katastrofa.. a najsmesnije sto mi para NEMAMO!!! user posted image
I jos zivimo u zajednici sa njegovim roditeljima koji su stvarno jako dobri ali mi zadnjih par dana tako skacu po zivcima da bih ih polomila.user posted image
Nego dobro, valjda ce me proci..
Danas sam bila kod doce, i video je da nam je jedna beba devojcica, druga nije htela da se okrene, tako da me je jako obradovao.. Snimio mi je lice bebe na 4D i nemozete da verujete u kakvom sam soku bila, beba je ista mm. Mislim, nemam nsta protiv da lici na njega nego kao se to tako  vidi.. user posted image user posted image


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Javite se trudnice!
28.9.2008 13:05:22   
guppy RR
Evo evo mene sa odmora user posted image
Ovde je naš "trudnički sabor" - KLIK ZA TEMU

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Javite se trudnice!
8.12.2008 16:15:00   
kana28
Zdravo drage trudnice,
Drago mi je sto mogu da vam se pridruzim user posted image . Ja sam u 17. nedelji trudnoce. Do sada sam prosla pakao, povracanje, bolnicu, infuzije. Sada sam super i presrecna sam. Saznala sam da je devojcica.user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Javite se trudnice!
8.12.2008 19:49:06   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

Molim te javi nam se u OVOJ TEMI (KLIK) user posted image user posted image

(odgovor članu kana28)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
8.12.2008 19:56:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Javite se trudnice!
8.12.2008 22:57:47   
Anoniman
dobrodošla kana28. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Javite se trudnice!
4.1.2009 12:59:40   
Vesna 1975
Volela bih da mogu opusteno da se upustim u caskanje o trudnoci, ali ne smem.
Imala sam dva missed-a i sada sam ponovo trudna cetiri nedelje i cetiri dana, mala trudnoca.
Prvi pregled mi je zakazan tek za 13.01. daj Boze samo da cujem to malo srculence da otkucava i eto mene onda opusteno sa vama!!!
To je moj najveci problem nema srcane akcije, ali nadam se treca sreca!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Javite se trudnice!
4.1.2009 15:18:54   
guppy RR
Mislićemo na tebe... razumem tvoj strah, neću te staviti na spisak dok ne kažeš da sama želiš.
user posted image

(odgovor članu Vesna 1975)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

moj anđeo


Koje ime?

Strahoslav (16%)

Miljko (12%)

Marinko (19%)

Radomir (18%)

Slavoljub (11%)

Anđelko (23%)


Ukupan broj glasova: 73

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here