|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igračke za kupanje
21.1.2009 23:46:10   
Anoniman
Koje igračke koristi vaša beba u kadi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Igračke za kupanje
22.1.2009 2:26:29   
stella
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Igračke za kupanje
22.1.2009 15:46:19   
Anoniman
user posted image  stella! Super si napisala. Moj Luka je isto tako počeo, sada već polako imamo više igračaka pored kade nego u sobi! user posted image  Baš sam danas kupila kao gajbicu, veličine... šta zam... 30cmx30cm osnove i dubine oko 25cm da bi sve igračke stale unutra. user posted image  user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Igračke za kupanje
23.1.2009 18:34:17   
Lu
Dok smo se kupali u kadici imao je patkice raznih veličina dok nije jednu manju strpao u usta i počeo se gušiti a i ja snjim zajednouser posted image
Ali to i nije bila tako mala patka i neznam kao je uspio da ju strpa u usta ja sam ju jedva izvadila,od tada samo  velikeuser posted image
A sada se igra s tušem, pere pločice i šprica mamuuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Igračke za kupanje
24.1.2009 15:19:30   
Anoniman
Ja sam zabranila igranje sa tušem jer ga je počeo omotavati oko vrata! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Igračke za kupanje
24.1.2009 15:25:38   
Lu
A moj otvori usta i kaže "tuširam zubiće"user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Igračke za kupanje
24.1.2009 15:35:19   
Anoniman
Moj pije iz kade u koju je piškio čim je seo u nju... user posted image  Nikako da se objasnimo oko toga.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Igračke za kupanje
25.1.2009 16:43:54   
Koka Loka
Neki dan su dobili nove sunđere da bi ih odvikla od igračaka ali nisam uspela user posted image

Una - sunđer, četkica za zube i neka čašica.

Andrej - sunđer, čašica, 3 čovečuljka, 2 prazne boce od šampona, 2 kutije za  sapun, lopta od Naruto bombona - ima još nešto ali ne mogu da se setim. U kupatilu ima kutiju za igračke za kupanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Igračke za kupanje
25.1.2009 16:49:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Koka Loka

U kupatilu ima kutiju za igračke za kupanje user posted image


Kažem, ja sam pre koji dan kupila veću... ove male su postale premale... user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Igračke za kupanje
25.1.2009 16:53:19   
Koka Loka
A tek od kinder jaja onih gluposti, leleee, svako malo bacam, kao da ne primete user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Igračke za kupanje
25.1.2009 16:55:06   
Anoniman
Ja kinder jaja više ne otvaram. Pa šta će sa tim pobogu? Glupih li igračkica... u naše vreme su bile lepše.

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Najlepše ime
Bambisa

Juče smo saznali da će beba biti devojčica. Pored svog uzbuđenja postoji i ono oko imena. Voleli bismo da čujemo i Vaše mišljenje.

Valentina (18%)

Nina (43%)

Helena (39%)


Ukupan broj glasova: 208

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here