|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 14:36:58   
MicinaMama
Ja takodje nemam tih programa tako da me domaci i ne mogu nervirati,a i pre sam gledala samo RTL i NOVU tv....jer u Bosni,u svim gradovima pored save tj blizu hrvatske to je omiljena TV tako da ni grandovce nikada ne gledam hehehe...samo sto se tice muzike palila sam DM sat.Ali ovako me posebno nervira Paris Hilton,uh kako je sva ljigava misli da je kraljica a ruzna je za medalju...lepsi je onaj njen keric (pas) od nje...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 19:52:34   
vukosava

IZVORNA PORUKA: viking RR

Kako može Novak Đoković da vas nervira, to stvarno ne razumem. Ja ne pratim tenis, ne gledam ga ali dečko je sportista svetske klase, sasvim je na mestu, deluje kao normalna osoba... Ima mnogo u medijima ali samo zato što postiže mnogo uspeha, narod ga voli i sasvim zasluženo.
Ovo mi liči na ono "sve se oprašta sem uspeha".


I na "Niko nije prorok u svome selu".

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 19:53:49   
vukosava

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Ja takodje nemam tih programa tako da me domaci i ne mogu nervirati,a i pre sam gledala samo RTL i NOVU tv....jer u Bosni,u svim gradovima pored save tj blizu hrvatske to je omiljena TV tako da ni grandovce nikada ne gledam hehehe...samo sto se tice muzike palila sam DM sat.Ali ovako me posebno nervira Paris Hilton,uh kako je sva ljigava misli da je kraljica a ruzna je za medalju...lepsi je onaj njen keric (pas) od nje...


Ako cemo od stranskih, mene Kim Kardasijan, ne mogu TV da upalim a da nje negde nema. I Bred Pit, Andjelina Dzoli i Dzordz Kluni. Nema televizije bez njih.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 19:58:29   
dunja RR


IZVORNA PORUKA: viking RR

Kako može Novak Đoković da vas nervira, to stvarno ne razumem. Ja ne pratim tenis, ne gledam ga ali dečko je sportista svetske klase, sasvim je na mestu, deluje kao normalna osoba... Ima mnogo u medijima ali samo zato što postiže mnogo uspeha, narod ga voli i sasvim zasluženo.
Ovo mi liči na ono "sve se oprašta sem uspeha".




E vala neka si rekla, ni meni ovo nije jasno, pisala sam već user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2012 19:59:03 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 22:22:57   
mama kukunka
Nije u pitanju Novak, on decko igra najbolji tenis na planeti, igra ga za sebe, koliko moze promovise Srbiju , i to je normalno, potpuno ok..
Problem je cela fama koja se digla oko njega..SVi politicki dupeuvlakaci koji se trude da mu se sto vise priblize, ministar, sto jedam politicar rece ''manji od reketa'', ugurao se da bude predsednik teniskog saveza, koji je na svim mecevima , navija za Noleta po belosvetskim metropolama za ne znam cije pare, a sutra place za Kosovom..I problem je to sto ova drzava nije prepoznala njegov kvalitet pre nego sto je postao slavan, nego su se ljudi mucili i zaduzivali da bi sinu omogucili sve sto mu je trebalo ( mada me i ponasanje Noletovog tate prilicno iritira.. to nejgovo ubiranje lovorika)..
I nerviraju me nove mame i tate , kojima je prestiz da im deca treniraju tenis od 4. godine, silno placanje trenera, terena i opreme, decije hvalisanje...Cak bi i moje dete volelo da trenira tenis, i 100 puta me pitala moze li..ja okolisam, a intimno mislim''neces, dok sam ti ja majka''
iako sam spremna za razna odricanja zarad decijih aktivnosti, vozim, odvozim, placam, zaista ima full prigram..al od tog teniskog fenseraju mi se povraca

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 16:49:14   
boba 11
Olja beckovic
Krmeljusa
Bokica 13.
Maca
ima ih puno al ovi mi prvi padose na pametuser posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 16:58:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mama kukunka

Nije u pitanju Novak, on decko igra najbolji tenis na planeti, igra ga za sebe, koliko moze promovise Srbiju , i to je normalno, potpuno ok..
Problem je cela fama koja se digla oko njega..SVi politicki dupeuvlakaci koji se trude da mu se sto vise priblize, ministar, sto jedam politicar rece ''''manji od reketa'''', ugurao se da bude predsednik teniskog saveza, koji je na svim mecevima , navija za Noleta po belosvetskim metropolama za ne znam cije pare, a sutra place za Kosovom..I problem je to sto ova drzava nije prepoznala njegov kvalitet pre nego sto je postao slavan, nego su se ljudi mucili i zaduzivali da bi sinu omogucili sve sto mu je trebalo ( mada me i ponasanje Noletovog tate prilicno iritira.. to nejgovo ubiranje lovorika)..
I nerviraju me nove mame i tate , kojima je prestiz da im deca treniraju tenis od 4. godine, silno placanje trenera, terena i opreme, decije hvalisanje...Cak bi i moje dete volelo da trenira tenis, i 100 puta me pitala moze li..ja okolisam, a intimno mislim''''neces, dok sam ti ja majka''''
iako sam spremna za razna odricanja zarad decijih aktivnosti, vozim, odvozim, placam, zaista ima full prigram..al od tog teniskog fenseraju mi se povraca


Ja samo mislim da kada se prepozna poseban talenat deteta za nešto, šta god to bilo, treba srce, pare i ostalo uložiti u to nešto, bar ja bi tako. Verujem da su Noletovi roditelji prepoznali to kod njega, i to mi je OK.
Dešava se deca prosto ne ističu u nečem posebnom, takva sam recimo ja bila. Odličan đak, sve ok, ali prosto nisam imala ideju, pravac ... sve me zanimalo, ali ništa ono, da kažem TO JE TO. Moj brat je imao to, moji su u početku pratili njegov ritam ali su odustali kasnije, to im zameram. Nije mogao sam a znam da je mogao mnogo...

P.S. nije tenis u pitanju:)


< Poruku je uredio dunja RR -- 8.3.2012 16:59:05 >

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:01:43   
Anoniman
Ja često kažem da me nervira Novak, ali me uopšte ne nervira konkretno on, niti mediji koji prate njega. Nerviraju me priče o njegovom kučetu, članci o njegovoj devojci, tračevi o njegovoj porodici...rećićete, to ide uz uspeh i toliku medijsku pažnju, tako je sa svim poznatim ličnostima...i ostale poznate ličnosti me jednako nerviraju - tj priče o njihovim kučićima, mačićima i ljubavnicima.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 583
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:09:51   
liliana
Meni je Nole fenomenalan!!! Zapitajmo se ko bi još od nas , da ima toliko slave i love kao on, bio toliko normalan kao taj dečko. Sasvim opušten, , dosledan, prizeman, jednostavno NORMALAN!
Mene nervira konstantno kukumakanje njegove mame kak oni, i dan danas, žive kao podstanari. E, to me nervira. U stvari, više mi je tragikomično takvo kmečanje po novinama.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:16:47   
Anoniman
Noletu svaka čast, pa i da nije ostao normalan i prizeman, opet bih rekla-svaka mu čast.
Ja tenis ne volim, kao što ne volim i ne pratim nijedan sport, ali on je legenda i nešto čime zaista možemo da se ponosimo.

Pre neki dan videh status na twitteru : "ŠOKANTNO: Ivana Žigon uhapšena dok je ušmrkivala mošti cara Lazara" i "Ceca: "Koliko se sve promenilo dok sam bila zatvorena u kući... Evo, recimo, šta je ovo?" "Knjiga."
Valjala sam se od smeha.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 585
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:19:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ja često kažem da me nervira Novak, ali me uopšte ne nervira konkretno on, niti mediji koji prate njega. Nerviraju me priče o njegovom kučetu, članci o njegovoj devojci, tračevi o njegovoj porodici...rećićete, to ide uz uspeh i toliku medijsku pažnju, tako je sa svim poznatim ličnostima...i ostale poznate ličnosti me jednako nerviraju - tj priče o njihovim kučićima, mačićima i ljubavnicima.


Kod mene je ovako, ja te članke i emisije, šta god, ali stvarno, najiskrenije uopšte nigde ne vidim. Puno radim, nemam vremena da gledam TV, ne čitam štampu, Internet vesti pratim selektivno samo ono što mi treba za posao ili ono što me privatno interesuje pa znam gde da tražim.
O Noletu ne pročitah ništa skoro osim što pratim njegovo pisanje na FB, i to kada naletim.

Primetila sam da uopšte nisam u toku sa vestima o nekim ljudima o kojima mnogi pričaju, ali nije mi žao. Toliko informacija mi se trenutno mota u glavi oko posla, i hvala Bogu da je tako, jer od toga živim ali zato sam sve ostalo što mi oduzima vreme a zaista ne utiče na kvalitet mog života isključila iz svog planera. Žudim za odmorom ali potražiću ga negde drugde.

Sa druge strane svaki Noletov meč gledam, volim to, i to mi je filter. Ceo život pratim tenis iako ga nikada nisam igrala.

Jaooo, sorry za off, ponelo me :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:23:48   
liliana
E, da , podsetime da me nervira Ivana Žigon.user posted image
A Ceca... Mislim da me ne nervira samo kad peva pat nekih pesama. U asvim drugim situacijama mi je totalni frik!!!Jbt. muka mi je od gađanja padežima (OK-i ja frljam sa nekim rečima, ali godinama sam žiovela u SLO, pa neke stvari pređu u naviku), a o njenom fudbalskom ekspertizmu da ne govorim. A tek o poštenju... Ljudi moji, žena smanu milione euro ladnije od leda i dobi 8 meseci kučnog pritvora, a neki tamo klinac marne paklu cigara na trafici, pa ga oleše kao čoveka da je ubio...
No, dobro, ovo je Srbija...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:38:44   
anuksunamun
Snezana Dakic,isfolirana vrana...Andjelina Dzoli potrosena narkomanka,onaj debeli bosanac Maca ili kako se vec zove,seljacina nevidjena,i Jelena Karleusa kad pocne da koristi svoj mozak negde,tj tu kashu od sive mozdane mase,pa se izbljuje gluposti ,ono je nemoguce svariti...ZarkoKorac ,pijani komentator,neartikulisani, kada prenosi odbojkaske utakmice,em nema pojma o odbojci,em nema pojma gde se nalazi...kad mu cujem glas podivljam..

< Poruku je uredio anuksunamun -- 8.3.2012 17:41:30 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:43:05   
vukosava
Jao, Ivana Zigon, Karleusa i Ceca. Kako se samo odmaram bez njih...
Zamalo da sam se preselila za Sevilju pre godinu i po, i kad pomislim da je Karleusa u tom gradu, lakse mi je sto nisam.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:45:47   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ZarkoKorac ,pijani komentator,neartikulisani, kada prenosi odbojkaske utakmice,em nema pojma o odbojci,em nema pojma gde se nalazi...kad mu cujem glas podivljam..


Misliš Duško? Žarko je onaj derpe političar.


< Poruku je uredio dunja RR -- 8.3.2012 17:46:32 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
8.3.2012 17:51:17   
anuksunamun
Daaaaaaa...ja ga zovem Zarko...ne znam zasto....ali vidis sada si mi pojasnila...covek me izvodi iz takta,a ja bas pratim odbojku,tj pratila sam....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
25.5.2012 23:43:17   
jovicaa
evo malo da podignem temu
uzasno me nervira grupa zaz, znaci ako jos jednom cujem glas one iritantne nesimpaticne pevacice, bacicu ili peglu ili tv kroz prozor!
u pocetku su mi bili simpaticni, ali s vremenom su poceli zesce da me smaraju, TURUTUTUURURUUTU mars!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.5.2012 10:52:03   
Figaro88
Maca,Ceca,Jecauser posted image Sanja Marinkovic,onaj Miki,Marijana i Ana,poduzi je spisak.Zato tv gledam max 1h dnevno,i tu stanu i vestiuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.5.2012 12:03:53   
Silvi TD
Politicari! nagledala sam ih se za ceo zivot user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.5.2012 12:42:26   
tvoja.greska
Nemamneku posebnu licnost, al me nerviraju raskezeni voditelji granda i sve to

(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.5.2012 12:45:06   
pandina
Natasa Miljkovic sa jutarnjeg. Ne zna recenicu da sastavi, a da ne pogresi.
I ona Rada sa BG hronike user posted image

(odgovor članu tvoja.greska)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
26.5.2012 13:50:21   
pepeljuga
Natasa Miljkovic sa jutarnjeg.



Joj, i mene, kao neka baba je, imam utisak da ne podnosi da radi taj jutarnji program, totalno je smorena

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.10.2012 0:31:40   
bice devojcica
Jovana Joksimovic i njen dragi muzic,onda ona sto je vodila Farmu,Aleksandra bese i njeno vecito prenemaganje kao i Marijana Micic i onaj dr Feelgood.. Jao,uzasuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.10.2012 10:44:22   
pandina

IZVORNA PORUKA: bice devojcica

Jovana Joksimovic i njen dragi muzic,onda ona sto je vodila Farmu,Aleksandra bese i njeno vecito prenemaganje kao i Marijana Micic i onaj dr Feelgood.. Jao,uzasuser posted image


Kao da sam ja pisala.

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.10.2012 11:06:46   
Lilla
Ona voditeljica kakobjese Lecic, kad je vidim a tek cujem njene izjave, dobijem ospice. Karamela. Zvijezde Granda.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here