|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 17:30:42   
jovicaa
bravo adrianauser posted image super ste, dopala mi se cela prica, a devojcice su naravno predivne!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 17:37:47   
bulka
Adriana divna emisija! user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 19:11:48   
NadaR
Ja sam gledala zadnjih desetak minuta . Adrianna ,svaka cast zeno ! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 20:56:07   
Adriana83
Evo ako je neko propustio a zeli da pogleda CORDASI DEBITUJU!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 20:58:51   
anajid
Adriana gledala sam emisija je predivna!Super ste,a tebi svaka cast!user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 21:00:53   
Silvi TD
Pogledala sam snimak, user posted image Svaka cast

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 21:01:26   
Silvi TD
inace volim ovu emisiju ali ne stignem uvek da je pogledam ...a nisam imala hrabrosti da se prijavim.user posted image

(odgovor članu Silvi TD)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 21:01:56   
Adriana83
Bas mi je drago da vam se svidelo user posted image Moram priznati da sam imala veliku tremu,ali dobro je proslo.Jance ti si sledeca,jedva cekam da vidimo i vas!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Vreme je za bebe
4.3.2012 22:47:26   
Anck Su Nmaun
Sad sam upravo gledala...supeeeeer ste stvaaarno!

cetiri curicee user posted image user posted image user posted image nista lepse!!!

A za 4 god cetvoro dece...svaka cast!!!! Mm je imao tu zelju..al ce sacekati user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 8:23:26   
Mama 78
Znaci Andiana Vi ste jedna divna,hrabra,velika porodica,zelim Vam u zivotu samo lepe stvari da Vam se desavaju!Poljubac za 4 user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 8:32:30   
Anoniman
znaci, to ste ipak vi!! vrabac je hteo da spava pa je zvuk bio utisan i mogla sam samo da nagadjam sta se prica ... cim sam videla plavu kosu, dve devojcice i dve bliznakinje bilo mi "sumnjivo", pa kad je u scenu uletela i betanija ...

(odgovor članu Mama 78)
  Direktna veza do poruke: 336
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 9:30:18   
Adriana83
BB koliko vidim ti i ja smo se porodile sa dva dana razmaka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 9:45:33   
Lilla
Adriana, predivno user posted image Rasplakali ste me vise puta, prvo kad si rekla da tvoja djeca mozda nemaju sve sto pozele, ali imaju sve sto im je potrebno, a onda sam se ucehnula kad si izlazila iz bolnice i ljubila svoje curice, pa kad sam jos vidjela bebe, onako jednu do druge... A i smijala sam se kad se tm hladno ogledao u onoj slici sa konjem user posted image Bilo je bas slatko kad kaze da je bez tebe nesposoban, ma super ste! Jos jednom, neka vam je sa srecom Cordasi user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 10:53:35   
jance

IZVORNA PORUKA: Adriana83

Evo ako je neko propustio a zeli da pogleda CORDASI DEBITUJU!!!



kako si ovo pronasla?
ako ce tako i nasa emisija biri onda super! taman da i moja sestra u slovackoj moze da vidi.
inace da znas, mobilizovala sam pola SU da gledaju , da bi i ja mogla da gledam. kad su pustali otpust plakala sam ko kisa! user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 11:00:16   
slavica.
Jance,ja koliko vidim ona sama je postavila taj link,ali svakako ces imati svoju epizodu na netu,na RTSovom sajtu,pa ce moci da vide i svi oni koji nisu u mogucnosti onda kada se prikazuje u redovnom terminu na TVu.
Odoh ja sad malo da zvirnem u Adrijaninu emisiju,posto moram da zurim,a kasnije cu da je lepo pogledam user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 12:40:15   
anaili
Adrijana gledala sam emisiju, odusevljena sam! Cerkice su ti prelijepe, neka su zive i zdrave! Cestitke tebi i muzu!
Pozdrav iz Banja Luke!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 13:26:47   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Lilla

Adriana, predivno user posted image Rasplakali ste me vise puta, prvo kad si rekla da tvoja djeca mozda nemaju sve sto pozele, ali imaju sve sto im je potrebno, a onda sam se ucehnula kad si izlazila iz bolnice i ljubila svoje curice, pa kad sam jos vidjela bebe, onako jednu do druge... A i smijala sam se kad se tm hladno ogledao u onoj slici sa konjem user posted image Bilo je bas slatko kad kaze da je bez tebe nesposoban, ma super ste! Jos jednom, neka vam je sa srecom Cordasi user posted image


Potpisacu te lillo jer sam i ja plakala na ove scene a smijala se na onu u kojoj se njen muz ogledao u sliku od konja. I jos mi je bilo simpaticno kad je udario sakom od sto i rekao zeno pocni da mi naredjujes hehe. Wooow adriana imas divnu porodicu da ste srecni i veseli cijeloga zivota. Muz ti je bas duhovit i super. Djevojcice s u preslatke a ti si jedna mlada i hrabra zena i majka.

< Poruku je uredio indy_25 -- 5.3.2012 13:28:40 >

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Vreme je za bebe
5.3.2012 13:36:27   
maslackic
adrijana preslatki ste...
mm je celu emisiju vikao Jjoooj, joj,cetiri cerke user posted image a inace je hteo da imamo tri cerke user posted image

user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Vreme je za bebe
6.3.2012 17:13:01   
jance
Evo najave i za nasu emisiju user posted image

Veselinovici - Vreme je za bebe

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Vreme je za bebe
8.3.2012 22:02:36   
Anoniman
E super, da gledam user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 345
   RE: Vreme je za bebe
8.3.2012 22:06:11   
anajid
Gledacemo jance!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Vreme je za bebe
9.3.2012 7:40:03   
Anck Su Nmaun
cekamo nedeljuuu :)

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Vreme je za bebe
11.3.2012 9:04:14   
jance
evo i ovde da napisem, da me ne zaboravite danas, u 14:15 na RTS1

Vreme je za bebe by Veselinovici

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Vreme je za bebe
11.3.2012 9:45:44   
Adriana83
Jance,obavezno gledamo!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Vreme je za bebe
11.3.2012 10:18:54   
New Mom
Nećemo zaboraviti!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here