|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 18:50:37   
Anoniman
Nama je ortoped iz Tirsove ( dr. Brdar - ako si u toj struci onda znas ko je ) rekao NE cipelama za prohodavanje nego tek nakon , a otisli smo kod njega kada je Petra prvi put stala na noge sa 6 meseci ..
Covek danas ne moze ni sebi vise da veruje , takvo je stanje user posted image

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:02:02   
ishler
Znam odlicno ko je, vazi za strucnjaka ali od mog devera je malu za malo upropastio.user posted image
Od njegovih saveta bezimuser posted image


< Poruku je uredio ishler -- 7.3.2012 19:03:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:06:15   
Anoniman
Bezveze , ja znam njih nekoliko koje je spasio , a i poznajem mu porodicu pa mu valjda vise verujem .. Kazem , covek danas ne zna na koju stranu da krene a najgore je sto nam se o deci radi . Jedino da svi budemo doktori i naucnici , ovako nam nema spasa

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:12:16   
Ana RR
Skoro je naša fiziot. (Snežana MIlanović) pričala o tome ali izgleda da nisam bila baš pažljiva pa nisam zapamtila. Baš ću je pitati u utorak na vežbama šta preporučuje. Naravno slušam nju, ovi iz Tiršove me apsolutno ne zanimaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:17:02   
Anoniman
Zatvara se Baby Chic. Pošto ćemo mi bosi da šapeljamo po kući, zna li neko gde još ako igde u Srbiji mogu da nađem Pediped cipelice? Oni će i dalje raditi ali samo online prodaju a nekako ne mogu da kupim cipele dok ne proba...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:17:43   
Anoniman
Pa ne znam ona radnja u Bulevaru kako se zvala , tamo ih je bilo , jel to ta koja se zatvara ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:23:01   
Anoniman
Jeste user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:23:52   
Anoniman
Posalji im mail i vidi da li jos neko nabavlja njihove cipelice i javi nam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:30:22   
ishler
Bas tako,na kraju sami donosimo konacnu odluku,pa svako zeli najbolje za svoje dete.
A nije na odmet cuti razlicita iskustva,moze biti koristi.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 19:45:52   
Anoniman
Sve je ovo ista fora kao sa ovođenjem čvrste hrane. Iščitaš, saslušaš i odlučiš.

Poslah pitanje, čim mi odgovore javljam.

< Poruku je uredio gae_gr -- 7.3.2012 19:47:56 >

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 20:55:53   
Ana RR
Gae, jesi li gledala ove cipelice KLIK?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 20:58:02   
nela79
Mi smo Vanji kod njih kupili ortopedske cipele.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 21:11:01   
Anoniman
mnogo me nervira sto svi pricaju drugacije, nikako da se bar oko jedne stvari dogovore! grrrr

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 21:25:41   
Anoniman
Anči, hoću skroz mekane, kao Pediped da imam uslova ne bih je ni obuvala u bilo šta ali za napolje mota da ima nešto.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.3.2012 21:33:41   
vukosava
Moje dete je za sada videlo samo pedijatra. Nije ni snimalo kukove. Pici samo po kuci, boso...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:03:42   
Anoniman
Evo odgovora koji sam dobila:

Draga Tijana, mi smo bili jedini uvoznici. Ako saznamo da neko drugi uvozi Pediped, javicemo Vam. Do tada mozete u naredna 2 meseca doci do nas cisto da vidite cipelice, da ih eventualno probate zbog kalupa, a postoji sansa da Pediped i dalje bude u ponudi preko nase FB stranice ukoliko uspemo da troskove priblizimo onome sto ce kupcima biti prihvatljivo jer je trenutno uvoz Pedpeda postao preskup! Srdacan pozdrav!

I šta sad? Prve i da kupim sad dok ne zatvore, a šta ću dalje? Zna li neko ima li još kojih mekanih cipelica kod nas sem Pediped?

< Poruku je uredio gae_gr -- 8.3.2012 14:04:08 >

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:17:33   
*Alexx*
Chicco ima mekane cipelice, tj. patofne (cipele nikad nisam kupovala kod njih). Nisam skontala - hoćeš li da joj kupiš sad, dok ne hoda, ili kad prohoda?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:20:29   
Anoniman
Za prohodavanje. Pošto već kreće u akciju po kući bosa, treba mi nešto za napolje kad malo otopli, tek toliko da joj nije hladno nogama, prljavo i da ne nagazi na nešto, a da je što mekše da je "kao bosa" koliko je to moguće.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:26:32   
*Alexx*
Znaš kako - postavlja se pitanje koliko će ona stvarno biti napolju. Ako će biti dva-tri sata, onda ti i nije toliko bitno. Naravno da joj nećeš kupiti neznamnijakakve krš cipele. Ja sam veliki fan Bambi obuće, mada sam retko kad nalazila odgovarajući model, a i skuplji su. Oni su mekši od Cicibana, ali opet ne premekani, a imaju anatomski uložak. Dok je bio mali, kupovala sam mu ili Bambi ili Ciciban. Kad je već dobrano prohodao, prešli smo na Geox, oni uvek imaju neka sniženja pa se patike mogu kupiti po nekim smešnim cenama.
Elem, po mom mišljenju su mnogo bitnije patofne od samih cipela, jer patofne koristi najviše.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:28:58   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Anči, hoću skroz mekane, kao Pediped da imam uslova ne bih je ni obuvala u bilo šta ali za napolje mota da ima nešto.


Pitaću fiziot. šta preporučuje pa ću ti javiti.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:30:53   
*Alexx*
Jedni fizioterapeuti će ti reći obavezno što dublje cipele sa anatomskim uloškom, a drugi da ide boso. A teći će ti reći i jedno i drugo user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:31:41   
Ivanka 75
Mi smo Ivi prve cipele kupili sa skoro 11 punih meseci, do tada je išla bosa, bilo je leto. Ali dolazio je septembar pa su joj trebale cipele. Kupili smo Pavle i zadovoljna sam njima, cena je OK, nisu skupe kao Ciciban, imaju uložak i sa njima je lepo prohodala sama u roku od 2 meseca.
Sad nameravamo da joj kupimo nešto za proleće pa razgledamo opet Pavle.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:36:53   
Anoniman
Bili smo danas i kod fizijatra , mogu vam reci da su oni mahom svi idotski nastrojeni , puni sujete i frustracija . Odlucila sam da slusam samo jednog pa sta bude .
Puno gluposti se mi kao roditelji naslusamo , previse

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:37:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Jedni fizioterapeuti će ti reći obavezno što dublje cipele sa anatomskim uloškom, a drugi da ide boso. A teći će ti reći i jedno i drugo user posted image

Ovo sam htela da kazem al mi se omaklo user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:37:43   
Anoniman
Ja neću sa uloškom. Znam komplikovana sam ali šta da se radi. Odlučili smo se za bosonogo prohodavanje bez čvrstih pipela i anatomskih uložaka. Pediped nam je bio savršeno rešenje i sad kad se Baby Chic zatvara ne znam šta ću...

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here