|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada sam gubila nevinost
24.2.2009 18:04:21   
Ana RR
Moram da se pohvalim da imam prelepo iskustvo sto se tice prvog puta!
Pre nego sto se to desilo, mucili smo se cela 3 meseca! I nikako nije islo.

Te veceri, uopste nismo ni pomislili da bi moglo nesto da se desi, jer smo bili kod njega sa drustvom, ali odjednom drugari odose, mi ostali sami, totalno spontano, nezno i uzbudljivo, ni malo me nije bolelo, dozivela sam orgazam ( iako sam cula da se prvi put to ne desi,ne znam), mislim da nikad necu zaboraviti!
Kad sam se vracala kuci, sretnem drugaricu, i ona me samo pogledala i rekla ooo,jel to nesto bilo veceras? Kao da mi je na celu pisalo user posted image

Imala sam 19 godina, i kada sam upoznala tadasnjeg momka znala sam da zelim da spavam sa njim i da ce on biti prvi, a pre toga nisam ni razmisljala o tome. Tada sam bila spremna.
Za 5 godina te veze spoznala sam blagodeti vodjenja ljubavi sa starijim muskarcem! Eh, sta me sve naucio user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada sam gubila nevinost
24.2.2009 18:11:12   
Lu
Ja sam se poslije tog prvog puta osjećala kao da sam napravila nešto važno u životu,osjećala sam ponos,kao nema mi sad niko ravan i baš smo se poslije tog čina vratili na žurku,sjećam se ko sad...pogledi naši,osmjesi ma mislim da su svi primijetili.
Uh i sad osjetim jedan mali leptirićuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada sam gubila nevinost
26.2.2009 1:03:55   
Anoniman
Bitno mi je sto se nikad nisam pokajala i sto se desio sa nekim kog volim i ko me voli i s kojim sam jos u vezi i sada sve planiram s njim!
Pre njega nisam ni sa jednim razmisljala da spavam jer sam znala da to necu da uradim iz radoznalosti vec iz ljubavi,tako je i bilo!

Bese to na zadnjem sedistu njegovog auta,bolelo jeste malo ali sto neko na pocetku teme rece ne secam se vise koliko i kako je bolelo!
On je bi nezan i strpljiv i mnogo mi je pomogla njegova prica koja me je opustila!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada sam gubila nevinost
26.2.2009 11:01:53   
Anoniman
2 mjeseca prije 18 rodjendana, sa bivsim deckom (onim nosatim i kuser posted image  user posted image ), zabavljali smo se od moje 15 godine, bio je dosta stariji od mene i nakon skoro 3 godine zabavljanja sam polegla kao pšenica (sto bi djole rekao)... elem sjećam se da me  bolilo, krvarila sam puno, i to cak dva tri puta poslije toga... razisli smo se kad sam imala 20 godina... 5 godina bili skupa sve ukupno, bio nam je odlican sex i znam da smo se jako voljeli, a onda je meni nesto puklo i ostavim ga ...jbg... al ne kajem se
"puce lopta razjuser posted image se drustvo"...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
7.3.2009 17:20:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada sam gubila nevinost
13.6.2009 23:17:34   
maki83
ja sam za 20god,sa sadasnjim deckom i bilo me je sramota kad bi dosli do toga.ali posle 8 meseci tolko je bio strpljiv pala sam za slobodu(tako smo je mi zvali) malo je bolelo ali zato to smo ujutro ponovili sve to i bilo je super.a pre njega sam stalno govorila drugaricama kako cu ja da izgubim nevinost sa 18 god al sam malo produzilauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada sam gubila nevinost
14.6.2009 10:41:53   
marince1
Ja sam imala jednog momka 2 godine i on je talno insistirao da dobije ''taj dokaz ljubavi'',.kako je on to zvao,al se nije dalo,jer ja nisam osecala da treba.
Tipa, budemo kod njega,mazimo se,skinemo se i ja onda kazem NE MOGU!!!Ja sam osecala kao da je to obaveza i da moram da uradim prvi put,makar na silu.I ostavio me posle 2 godine zbog toga.
E posle njega sam se smuvala sa mm i ''pala'' posle mesec i po ,tek tasko,spontano,mmmmmm user posted image
A,da,sa 19 godina user posted image

(odgovor članu maki83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:24:10   
pahulja76
hmm... ja sam izgleda jedina izgubila nevinost kasno... nedelju dana pre svog 30.-og rodjendana... i bilo je jako lose... i bolelo je (sto rece Tasha, bezala sam po krevetuuser posted image )... nisam odmah krvarila (posle1h je bilo samo malo krvi) tako da mi tek tada nije poverovao da sam jos uvek nevina narocito jer sam vec imala toliko godina ... i bili smo jos ned. dana zajedno, spavali jos jednom... i onda me je ostavio... mislila sam da cu poludeti... i jednostavno sam bila besna na ceo muski rod... a onda sam posle god. dana upoznala  mog dragog.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:27:26   
Sneža
Pahulja,tek u tridesetoj???Nekoliko puta sam citala cifru da vidim jesam li dobro procitala sta piseuser posted image
Izvini,ali moram da te pitam,KAKO TAKO KASNO?????Mislim nisi imala nekog pravog za tu radnju,ili...?


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:35:03   
pahulja76
pa, eto... user posted image kasno... znam da je mnogima tesko da poveruju al' tako... nije bilo prilike... nisam dugo imala decka... pre ovoga sam imala jednog... pokusali smo al' nikako nisam mogla da se opustim... i posle sam naisla na ovog kretena...kada me je ostavio osecala sam se kao naivna klinka i glupaca... i onda sam se pitala sta sam kog' djavola pa cekala toliko kad sam opet  tako lose prosla... njegov izgovor za nas raskid je bio (a da se pre toga nedelju dana nije uopste javljao dok mu ja nisam poslala poruku) ja sam se zaljubila a on nije i da je bolje tako iako zna da je ispao gad (ovo gad su bile njegove reci).

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:37:29   
Ana RR
Snežo, jedna moja drugarica koja je jako lepa, pametna, normalna devojka..još uvek nije imala ni jednog momka.. Sve joj ide od ruke, ali to nikako.. user posted image A ima 30 godina..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:38:57   
božana
Ej pahuljice, nemoj da te nervira što si to tako kasno uradila.I ja sam u 27 pa šta.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:39:34   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Ana80

Snežo, jedna moja drugarica koja je jako lepa, pametna, normalna devojka..još uvek nije imala ni jednog momka.. Sve joj ide od ruke, ali to nikako.. user posted image A ima 30 godina..


i moja drugarica sa faxa ove god. puni 29 i jos  je nevina.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:39:58   
Anoniman
Joj...ja kad se setim smeshno mi je...

Moj prvi put je bio u NS-u..u mom stanu....doshao decko kod mene....dugo smo se poznavali...i dugo smo bili zajedno...ali nikad o tome nije bilo rechi....bilo je spontano...ali ja nishta nisam osetila user posted image posle sam shvatila da mu je mali user posted image user posted image user posted image naravno nisam ni krvarila....eto...prvi put mi ostaje u komichnom setjanju...jer sam i ja njemu bila prva....iako je meni bilo 19 a njemu 24 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:42:36   
božana
Smeshice ćuti, budi zadovoljna da mu je bio mali.Šta misliš da si tako nevina naletela na nekog crnca, kuku.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:42:51   
prolece
mesec dana pre svog 18. rodjendana, sa dečkom sa kojim sam bila od 16. bolelo jeste,  krvi nije bilo prvog, već drugog i trećeg puta, tako da je dokaz dobio, ako ga je uopšte tražio. posle toga smo se vukli, svadjali se i mirili, ustvari više bili drugari, nego ljubavnici. nismo jedno drugom odgovarali u sexu. imali smo veza oboje i vraćali se jedno drugom, kao rame za plakanje. a onda sam upoznala mm i sve se promenilo.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:42:57   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: božana

Ej pahuljice, nemoj da te nervira što si to tako kasno uradila.I ja sam u 27 pa šta.


ne nervira mene to sto sam kasno nego sto sam i tada naletela na ... ne znam kako ni da ga nazovem... i nije vise ni vredan pomena.

bila sam razocarana strasno al' sam  ipak nasla pravog i volimo se najvise na svetu user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:44:09   
božana
Pa vidiš pahuljice da ipak sve dodje na svoje mesto.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:44:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: božana

Smeshice ćuti, budi zadovoljna da mu je bio mali.Šta misliš da si tako nevina naletela na nekog crnca, kuku.user posted image


hahahha...pa od jednog "crnca" sam pobegla par meseci kasnije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:44:59   
pahulja76
naravno user posted image nekad pre a nekad kasnije... 

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 11:48:08   
Modessty
Moj prvi put je bio sa 16 god sa tadašnjim dečkom, sadašnjim mužem. Jednostavno se desilo posle jedno 2 - 3 meseca zabavljanja. user posted image
Imala sam tremu i bila sam smooootana!user posted image
Bilo je krvi dovoljno da umažemo njegovu narandžastu trenericu. Jedva smo je oprali user posted image user posted image

Sve u svemu bilo je nežno i romantično i kratko!user posted image
Trebalo mi je mnogo vremena da se opustim. Mnogo sam bila zaljubljena i bilo mi je mnogo stalo do njegovog mišljenja.

Seks nam je postao fenomenalan nakon raskida i ponovnog obnavljanja veze nakon nekoliko meseci. Ja za to vreme imala par nekih usputnih vezica i naučila šta volim a šta ne u seksu, kao i da kažem "neću to, hoću to" user posted image
Nikad nije priznao, ali znam da mu je u početku bilo krivo što nije ostao "jedini". Mislim da je posle shvatio da je dobro što je sve ispalo onako kako je ispalo. user posted image

za sada je definitivno prvi i poslednji user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 15:56:32   
barbara
mesec dana pre 17rodjendana sam spavala sa tadasnjim deckom a sadasnjim suprugom!nikada nisam imala ni sa kim zelju da spavam,ali kada sam ga videla prvi put i kada me je pogledao pogledom koji i sada upotrebi napunila sam gace!user posted image salim se,osetila sam leptirice i on mi je poslao neku poruku od koje sam se uzbudila kao nikada!zabavljali smo se 17 dana ni jednom nije spomenuo nista na tu temu ali eto desilo se nekako spontano,nezno,bolno a lepo!i dan danas kada me pogleda tim pogledom ja se sva najezim!user posted image


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 16:45:48   
afrodita
Joj kako lepa tema, imala sam 17, rado ga se
secam. user posted image Bio je jako lep a ja zaljubljena do
usiju a on nezan a ja..... ma sta da vam pricam
eeehhhhhhhhhh

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 17:03:07   
sephora
Ja sam bila staromodna pa sam govorila mom decku da necu pre braka. Ipak me je "prevario"-popustila sam. Krvarila sam jako puno i mislim da je tek tada shvatio da sam zaista bila nevina-jer sam imala 23 godine (njemu je to bilo nepojmljivo, ne znam iskreno zasto je bas toliko bilo neverovatno). Uplasila sam se da cemo se posle toga brzo rastati-ali srecom ipak nije bilo tako!!! Veza je nastavila nekim svojim normalnim tokom.
Danas smo u braku i imamo dvojeuser posted image user posted image


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kada sam gubila nevinost
15.6.2009 17:07:00   
afrodita
Uplasila sam se da cemo se posle toga brzo rastati-ali srecom ipak nije bilo tako!!! Veza je nastavila nekim svojim normalnim tokom.
Danas smo u braku i imamo dvojeuser posted image user posted image


user posted image Sephorauser posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here