|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:46:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino
Pa na slikama izgledas superuser posted image


hvala! jedina dobra stvar kod mene jeste sto se to salce rasporedjuje svuda, a i godinama (doduse, sa prekidima)  sam vezbala, bilo u kucnoj varijanti bilo ovako kao sto sam poslednjih meseci isla na pilates i aerobik, tako da imam ja i dosta misica, samo se oni dobro kriju. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1726
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:48:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

IZVORNA PORUKA: ksena

Inace, visoka sam 163 tako da ni sa 56 nisam bas mrsava.

ksena ti isto ko ja user posted image


da, ali ti si se spustila na 54 user posted image  ja sam samo jednom (u svom odraslom zivotu) imala 52 i iskreno, nisam se sebi nesto preterano svidjala tako mrsava. kao sto rekoh, najbolje se osecam sa 56-57. samo se nadam da za par meseci necu imati 96-97 user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 1727
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:49:29   
indy_25

IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: madre

indy, jesi li dostigla kilazu koju si zelela?


Nisam Madre jos ja bi voljela da imam 52 kg a jutros na vagi 54,800. Meni svi govore da mi je super da ne valja ako jos smrsam pa mi se vise ni ne zuri jedem malo vise nego na pocetku pa polako do cilja najvaznije mi je da skinem ovo salce sa srednjeg stomaka . ,postavicu slike u dijetalni meni veceras a one su od ponedeljka.

toooo, motivacijo nasauser posted image mada sam videla slike na fbuser posted image



ove nisi ove su najnovije user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:51:34   
indy_25

IZVORNA PORUKA: ksena

IZVORNA PORUKA: indy_25

IZVORNA PORUKA: ksena

Inace, visoka sam 163 tako da ni sa 56 nisam bas mrsava.

ksena ti isto ko ja user posted image


da, ali ti si se spustila na 54 user posted image  ja sam samo jednom (u svom odraslom zivotu) imala 52 i iskreno, nisam se sebi nesto preterano svidjala tako mrsava. kao sto rekoh, najbolje se osecam sa 56-57. samo se nadam da za par meseci necu imati 96-97 user posted image user posted image

Kseno i ja sam jednom u zivotu od tinejdzerskih dana imala 52 kg znaci samo jedan taj period ali ja sam i tada imala obline i guzove i sike samo sto su mi stomak i noge biuli perfektni. A imala sam i 88 kg na kraju trudnoce user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:57:47   
Anoniman
meni se indy cini da ti i sad imas perfektnu liniju! na slikama koje si stavljala izgledas super!
joj, ne zelim da razmisljam kakva cu biti na kraju trudnoce user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 1730
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 12:10:20   
Shishica
Vidim da je dijeta sa narandzama..Sta ako nema pomorandzi??????

Sta moze umesto njih????

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: BOLNICKA DIJETA
29.5.2011 11:32:30   
Anoniman
Mnogo me tesko naterati da odustanem user posted image
Pojela sam nekoliko kajsija sa cerkom juce i prekinula ovu dijetu , vecerala sam onaj nesrecni dvopek sa cajem . Idem u drugu temu , negde cu da se zadrzim user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 1732
   RE: BOLNICKA DIJETA
4.6.2011 22:37:52   
Tviti100
Meni je danas kraj 5tog dana ove dijete ... uh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: BOLNICKA DIJETA
29.6.2011 11:25:39   
moja ciklama
Žene, evo da Vam kažem za moje rezultate sa ovom dijetom.
Držala sam je pre ravno 2 godine, znači maj,jun 2009.
Smršala sam 10kg relativno brzo, i vidljivo 10kg.
Ali sam se nakon nje , još više i brže gojila. A prisstojno hraneći!
Delotvorna, da jeste! Ali Kratkoročna, da sigurno!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Tviti100)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: BOLNICKA DIJETA
29.6.2011 11:27:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Delotvorna, da jeste! Ali Kratkoročna, da sigurno!

...kao i sve dijete!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: BOLNICKA DIJETA
31.7.2011 11:11:52   
Anoniman
NAPOKON! Krećem na ovu Indy dijetu!!!

od danas... čka mi materina debela... ne mogu više!

stvarno nije red da ovako lepa žena kao ja ima toliko kg viškauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 1736
   RE: BOLNICKA DIJETA
3.8.2011 8:18:58   
MaDi
ja sam bila na ovoj dijeti... jako je teska bila i smucila mi se..a za 15 dana sam skinula 1kg...koji sam opet nakon 3 dana vratila...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: BOLNICKA DIJETA
5.8.2011 16:21:34   
Bozzi
î ja sam pocela sa ovom dijetom, danas mi je 5 dan. inace sam nova ovde i tako sam se ozarila kad sam otkrila ovu temu user posted image
pocela sam da je citam od pocetka ali kad sam stigla do 30 strane pocela je da me boli glava od tolikog buljenja u ekran,  pa dodjoh ovde,na poslednju, ali zivo me interesuje kako je ona ekipa sa pocetka (indy i ostale) zavrsila dijetu. zene, toliko ste mi ulepsale dan, totalno ste opiceneuser posted image
moracu sutra da nastavim sa iscitavanjem vasih postova...
inace, ima li jos nekoga na ovoj dijeti? bilo bi mi lakse da imam sapatnike user posted image user posted image

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: BOLNICKA DIJETA
5.10.2011 3:07:47   
LunaLu
Dijeta je odlicna, ja sam za tri nedelje izgubila 5 kg.
Jako olaksava sto se za vikend ne drzi dijeta, vec se normalno hranis. Ja nisam dobila ni gram tokom tih vikenda.
Toplo je preporucujem.


(odgovor članu Bozzi)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.3.2012 9:56:45   
Alexis33
Drage mame, evo i da se prikljucim ovoj dijeti. Ostalo mi posle trudnoce 12kg viska i moram da ih se resim ili ostadoh bez krpica:)))
Danas mi je prvi dan, ali ja imam VMA dijetu gde pise u koliko sati sta se jede i koliko. Nadam se da je jos neko koristio:))

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: BOLNICKA DIJETA
9.3.2012 10:45:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

EVo sta sam ja nasla:

BOLNIČKA  DIJETA

1 dan
doručak                                                           
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 1 NARANČA
- 1 JAJE KUHANO
- 1 VRHNJA
večera
- 2 PARADAJZA
- 2 JAJA
- 1/2 GLAVICA SALATE

2 dan
doručak
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 1 NARANČA
- 1 JAJE KUHANO
- 1 VRHNJA
- 2 DVOPEKA
večera
- 12, 5 dkg MLJEV. MESA
- 1 PARADAJZ
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.

3 dan
doručak
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 1 NARANČA
- 1 JAJE KUHANO
- 1 VRHNJA
- 1 GLAVICA SALATE
večera
- 12, 5 dkg MLJEV. MESA
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.

4 dan
doručak
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 12, 5 dkg SVJEŽEG SIRA
- 1 PARADAJZ
- 1 DVOPEK
večera
- 12, 5 dkg MLJEV. MESA
- 2 PARADAJZA
- 1 JABUKA
- 1 DVOPEK

5 dan
doručak
- 1 NARANČA
- 1 DVOPEK
- ČAJ ILI KAVA S NATREN.
ručak
- 20 dkg KUHANOG MESA
- 1 PARADAJZ
- 1 DVOPEK
večera
- 1/2 kg KUHANOG POVRČA
- 1 JAJE KUHANO
- 1 PARADAJZ


IZVORNA PORUKA: indy_25


Ja vam je od srca toplo preporucujem ali samo  morate izdrzati tih 15 dana.


Kad ispucam ovih 5 dana, opet sve iz početka?

Ja ne bih za sebe, ja bih nekako mužu da skinem 10ak kg, što brže, što jednostavnije. user posted image

IZVORNA PORUKA: indy_25

Nado ja sam izgubila 8 kg i nisam pravila pauze za vikend.



Čekaj, dijeta traje 15 dana tako što si 5 dana na ovoj dijeti, vikend pauziraš (to kod nas znači ručak kod moje mame i moje svekrve user posted image ) i onda opet 5 dana dojete, pa vikend pauza, pa opet 5 dana? Ili 2 nedelje u kontinuitetu? user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: mihi

ali metabolizam kod žena je malo usporeniji u odnosu na muške

Da li to znači da bi muškarci izgubili više za isti period nego žene?




(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 1741
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.3.2012 21:20:39   
indy_25
Ja vam je vise ne preporucujem toplo od srca user posted image al eto da napisem odgovor Tashi. I moram da napomenem ja jesam puno sa njom smrsala ali sam imala hipertireozu koja je ubrzavala moje mrsanje ustvari pa je moguce da sam i zbog toga brzo mrsala. Mozes da je drzis 5 dana pa pauza vikend i onda jos dva puta tako. Ja nisam ja sam svih 15 dana bila na dijeti i od tada ne jedem mandarine niti narance jer mi se gade. Djeta je bas jednolicna. Poslala sam ti i pp Tasho.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: BOLNICKA DIJETA
10.3.2012 21:23:49   
indy_25
Jos nesto ja nisam vratila kile jer sam dalje nastavila da se hranim po mininim recptima. Hvala draga Mina spominjem te stalno iako te ne znam cijela Holandija zna za tebe. I plus prije sam vjezbala po dva sata dnevno sada trenutno nemam vremena pa vjezbam kako kad mogu uglavnom vjezbam redovno. Jos uvijek sam na 55 nekad 56 kg.iako sam i prestala da pusim.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.3.2012 1:36:01   
minavb
Kiss user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.3.2012 6:52:59   
Adriana83
Ovu dijetu sam ja drzala daaavvvnnnoooo,pre nekih 10 godina i sa njom za 15 dana(3*5 dana dijete,bez pauza za vikend) skinula 12 kg. Kad sam prestala sa dijetom kile su se jos brze i vise vratile.Pokusala sam ponovo(poneta brzim gubljenjem kg) posle prvog porodjaja ali tada za 12 dana koliko sam izdrzala nisam skinula ni gram...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.3.2012 8:27:04   
NadaR
Meni je ova dijeta dobro dosla da se pokrenem sa mrtve tacke .
Izgubila sam 9 kg , doslo proljece pocela da pasem (user posted image ) i hranim se po kombinaciji namirnica , da puno hodam i nista mi se nije vratilo sve do zime kada sam stvarno previse jela (Bozic,slave ,itd)
Tih 5-6 kg sam vec skinula . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: BOLNICKA DIJETA
22.5.2012 22:53:46   
Ricola
I meni je ova dijeta pomogla skinula sam 5 kg ostalo mi je jos 5 kg i to bi bila moja idealna tezina, kombinujem i anticelulit masazer sa gelom i vidim na tom polju rezultate tako da user posted image

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: BOLNICKA DIJETA
8.11.2012 0:13:48   
Anoniman
Hajde da ponovim pitanja, davno je bilo:
- ima meni za 5 dana, a sedmica sadrzi 7 dana, sta se radi preostala 2 dana?
- koliko tura ovog petodnevnog menija idem, tj, maximalno trajanje dijete?
- Da li narandzu moram da jedem u isto vreme sa jajima za rucak npr, ili postoji neki redosled? Ja bih prvo jela jaje, pa narandzu, jel to bitno?
- hocu li brzinski izgubiti 5kg na ovaj nacin?

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 1748
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2013 13:51:40   
Atomik Beti
Pozdrav svima!
Evo i ja da se javim po pitanju ove dijete, tj samo istog naziva.
Drzala sam dijetu, jos uvek sam na tom rezimu zbog zdravstvenih razloga i smrsala sam 23kg.
Princip je zdrave i dijetalne ishrane kao recimo kod dijabeticara.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: BOLNICKA DIJETA
11.1.2013 13:56:07   
branki*
e,pa,super za tebe.dosta si smrsala...za koje vreme?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Atomik Beti)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here