|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:23:51   
madre
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: ribizla

Dajte malo podrske samo me grdite user posted image

Pa maco, ako imas par kilograma viska, izbaci slatko (sem meda i voca), sokove i smanji hleb i za 6 meseci ima da budes tip-top...

a da nije malo hladno na moru u decembruuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:25:08   
Anoniman
E, jbgauser posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1702
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:25:14   
Anoniman
Imam 15 kg viska user posted image Vise sam ris iz te porodice user posted image nemam toliko vremena a ni meru u jelu , moram da uradim nesto ovog tipa da bih smanjila apetit user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1703
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:25:49   
Anoniman
Madre ne daj me user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1704
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:26:00   
madre
salu na stranu, ribizla, ja sam izbacila slatkise (sto sam mislila da je nemoguuuuce), pojedem pez boboniceuser posted image kad je bas kriza. izbacila i hleb i sad cekamuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:27:58   
Anoniman
Ma covece , to sve tako lako zvuci ali ja  krenem i stanem kad se suocim sa telecim glavama u maramici , uvek izgubim user posted image Kad prodjem ovaj krug kapiram da ce mi se i apetit smanjiti i onda cu mozda moci da iskuliram 2-3 parceta torte i po 2 pice u kli kliu user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1706
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:28:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ribizla

Madre ne daj me user posted image

user posted image user posted image user posted image
Pazi ovako-100% sam sigurna da se sa izbacivanjem sokova i slatkisa gubi oko 4 kg mesecno...Ja dva puta utvrdila...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1707
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:29:17   
indy_25

IZVORNA PORUKA: ribizla

A taman sam kupila dvopek da krenem danas sa dijetom i sad ne znam sta da radim , moram da se oslobodim ovog fotelja look-a user posted image



Bezi Ribizlo iz ove teme ti nemas puno viska da skines. Jedi onako kako je Mina pizala jedi i taj dvopek koji si kupila ali jedni sve normalno u manjim kolicinama i nek mrsas po kilu sedmicno super je. Ja vise nisam nikako gladna jedem na 2-3 sata po malo i svega i super mi je jos kad ukljucis vjezbe u sve to ne moze izostati rezultat user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:31:05   
indy_25

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: ribizla

Madre ne daj me user posted image

user posted image user posted image user posted image
Pazi ovako-100% sam sigurna da se sa izbacivanjem sokova i slatkisa gubi oko 4 kg mesecno...Ja dva puta utvrdila...


verolino ali potpuno imas pravo ja od kako ne jedem slatko i sokove ne pijem i hljeb samo ujutro konzumiram po nekad i za rucak osjetim da gubim na kilazi evo za tri sedmice 2,5 kg sam izgubila sto je za mene sada super. Jos se nedeljom pocastim nekom cokoladicom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:32:19   
Anoniman
Ma kako vi postizete to , kako postavite granicu , ja ne mogu , jednostavno uvek popustim i kazem ma sta ako pojedem jos ovo i ono sutra necu i tako u nedogled user posted image Deblja sam sad nego kad sam se tek porodila , nisam uopste karakter za to smanjivanje hrane , ovo mi je lakse imam spisak i idem redom , a ako krenem sa nekom `laganom` hranom obavezno se poremetim  

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 1710
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:32:50   
madre
indy, jesi li dostigla kilazu koju si zelela?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:34:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: ribizla

Madre ne daj me user posted image

user posted image user posted image user posted image
Pazi ovako-100% sam sigurna da se sa izbacivanjem sokova i slatkisa gubi oko 4 kg mesecno...Ja dva puta utvrdila...


verolino ali potpuno imas pravo ja od kako ne jedem slatko i sokove ne pijem i hljeb samo ujutro konzumiram po nekad i za rucak osjetim da gubim na kilazi evo za tri sedmice 2,5 kg sam izgubila sto je za mene sada super. Jos se nedeljom pocastim nekom cokoladicom user posted image

A sto je najbolje-ni sokovi ni slatkisi ti nisu potrebni do kraja zivota...samo kvare zube, nadimaju i stvaraju bubuljice...
A ako krenes da ih konzumias postajes ovisnik-pogotovo o koka-koli...Jbte, sto je vise pijes, sve ti se vise pijeuser posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 1712
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:35:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ribizla

Ma kako vi postizete to , kako postavite granicu , ja ne mogu , jednostavno uvek popustim i kazem ma sta ako pojedem jos ovo i ono sutra necu i tako u nedogled user posted image Deblja sam sad nego kad sam se tek porodila , nisam uopste karakter za to smanjivanje hrane , ovo mi je lakse imam spisak i idem redom , a ako krenem sa nekom `laganom` hranom obavezno se poremetim  

Prve nedelje bezim od slatkog....Znaci, ako mm jede, ja odem u drugu sobu gledam tv...I nalivam se vodom...Kad god mi se nesto prijede, ja krnem casu vode...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1713
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:35:41   
madre
IZVORNA PORUKA: ribizla

Ma kako vi postizete to , kako postavite granicu , ja ne mogu , jednostavno uvek popustim i kazem ma sta ako pojedem jos ovo i ono sutra necu i tako u nedogled user posted image Deblja sam sad nego kad sam se tek porodila , nisam uopste karakter za to smanjivanje hrane , ovo mi je lakse imam spisak i idem redom , a ako krenem sa nekom `laganom` hranom obavezno se poremetim  

moja sestra isto ovo govori... ja ne mogu da se odreknem svega, pa nema sanse! kada znam da ne smem da pojedem nesto slatko ili hleb, ja drhtim ceo dan i naravno da to prekrsim... a ovako, kada znam da sve smem, ja to ne uzmemuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:35:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

Pazi ovako-100% sam sigurna da se sa izbacivanjem sokova i slatkisa gubi oko 4 kg mesecno...Ja dva puta utvrdila...


kod mene to ne funkcionise. ja sam proslog proleca i leta bas pazila, nisam jela slatko, nisam pila sokove, nikad nisam jela vise od jednog parceta hleba dnevno, doruckovala musli, nisam vecerala a mesecno sam gubila samo 2 kg (u proseku pola kg nedeljno).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1715
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:37:02   
Anoniman
Ali ti kesno nemas vise od 5kg viska...ti poslednji kilogrami se najteze skidaju...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1716
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:39:12   
Anoniman
Sad opet ne znam sta da radim , da li da drzim ovu dijetu samo nekoliko dana a ne svih 15 i da uopste ne jedem ni slatko ni hleb ? Hocu li uspeti da skinem bar nesto do avgusta . Kako da izdrzim , vec sam isplanirala 16ti dan user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1717
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:39:43   
madre
IZVORNA PORUKA: verolino

Ali ti kesno nemas vise od 5kg viska...ti poslednji kilogrami se najteze skidaju...

to me mnoooog nervirauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:41:00   
Anoniman
heheh....imam, draga, imam user posted image  a prosle godine sam imala jos vise. kad sam pocela da pazim na ishranu imala sam 67-68 sto je najvise sto sam ikad imala. skinula sam na 62 i sad imam ponovo 65. a tezina sa kojom se najbolje osecam je 56-57. Inace, visoka sam 163 tako da ni sa 56 nisam bas mrsava.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1719
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:41:58   
Anoniman
I mene....I smatram da su za te poslednje kilograme potrebne intenzivne vezbe....Ja imam problem sa salom na kukovima...To je toliko ruzno, a ne znam kako da ga skinem...Tu nema misica i nema vezbanja koje bi ga skinulo..Grrrrrrrrrrrrruser posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1720
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:42:05   
indy_25

IZVORNA PORUKA: madre

indy, jesi li dostigla kilazu koju si zelela?


Nisam Madre jos ja bi voljela da imam 52 kg a jutros na vagi 54,800. Meni svi govore da mi je super da ne valja ako jos smrsam pa mi se vise ni ne zuri jedem malo vise nego na pocetku pa polako do cilja najvaznije mi je da skinem ovo salce sa srednjeg stomaka . ,postavicu slike u dijetalni meni veceras a one su od ponedeljka.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:43:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksena

heheh....imam, draga, imam user posted image  a prosle godine sam imala jos vise. kad sam pocela da pazim na ishranu imala sam 67-68 sto je najvise sto sam ikad imala. skinula sam na 62 i sad imam ponovo 65. a tezina sa kojom se najbolje osecam je 56-57. Inace, visoka sam 163 tako da ni sa 56 nisam bas mrsava.

Pa na slikama izgledas superuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1722
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:43:46   
madre
IZVORNA PORUKA: verolino

I mene....I smatram da su za te poslednje kilograme potrebne intenzivne vezbe....Ja imam problem sa salom na kukovima...To je toliko ruzno, a ne znam kako da ga skinem...Tu nema misica i nema vezbanja koje bi ga skinulo..Grrrrrrrrrrrrruser posted image

istouser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:44:33   
indy_25

IZVORNA PORUKA: ksena

heheh....imam, draga, imam user posted image  a prosle godine sam imala jos vise. kad sam pocela da pazim na ishranu imala sam 67-68 sto je najvise sto sam ikad imala. skinula sam na 62 i sad imam ponovo 65. a tezina sa kojom se najbolje osecam je 56-57. Inace, visoka sam 163 tako da ni sa 56 nisam bas mrsava.

ksena ti isto ko ja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: BOLNICKA DIJETA
28.5.2011 11:44:50   
madre
IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: madre

indy, jesi li dostigla kilazu koju si zelela?


Nisam Madre jos ja bi voljela da imam 52 kg a jutros na vagi 54,800. Meni svi govore da mi je super da ne valja ako jos smrsam pa mi se vise ni ne zuri jedem malo vise nego na pocetku pa polako do cilja najvaznije mi je da skinem ovo salce sa srednjeg stomaka . ,postavicu slike u dijetalni meni veceras a one su od ponedeljka.

toooo, motivacijo nasauser posted image mada sam videla slike na fbuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here