|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 11:10:08   
MASHKA
ja sam završila sa rađanjem, dvoje je dosta od mene!user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 11:15:57   
MicinaMama
Ja cu,Boze zdravlja,jos jedno.Troje naj lepse.

Ja obozavam decu,sto se mene tice rodila bih celo zabaviste dece...ali danas ti finansije odredjuju i koliko dece ces imati i dal' ces ih imati.

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 11:18:19   
tijatija
Mi smo nas plan ostvarili user posted image , barem sto se mene tice mm bi hteo barem jedno ali ja mislim da je dosta. Da imam ja barem neke prihode mozdaaaaa za koju godinu, ovako NE. Imamo dosta stvari (nezavrsenih) da dovrsimo, renoviranje, vikendica izleda cemo morati i auto , a to su troskovi veeeeeliki. Ovde nepostoji deciji dodatak tako da pelene (duple) i AD sve iz kucnog budzeta, dobija se bednih 100e po rodjenju od drzave i to je to. Neka me nerazume neko pogresno, netrazim ja ili kukam sto nema ali ja mislim da je to bas jadno.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 11:47:32   
Anoniman
tijo, imate li barem neke povlastice? ovde sa 4 dece dobijas bas dosta povlastica. a na konto cetvrtog deteta i zaova mi se zaposlila.

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 404
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 11:49:46   
Anck Su Nmaun
tijatija ti si bas ispunila bonus... a muz bi jos jedno eeeee kakvi su, malo mu cetvoro heheheh user posted image

Ja bih eto volela jos jedno...ali samo neznam kako i kad.... videcemo....da se zaposlim u mojoj struci i dobijem za stalno a to ne bude sa mojih 40... onda moze jos jedno!


IZVORNA PORUKA: Snelle

Opšte poznata stvar je da se devojčice naprave ako dođe do nezaštićenog odnosa 2-3 dana pre ovulacije, a dečak na dan ovulacije.


Da,zato sto su muski brzi a zenski izdrzljiviji, duze zive...


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.1.2013 11:53:14 >

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 11:58:40   
jovicaa
ja ne verujem u to, pitanje je samo koji ce spermic brze da stigne i oplodi jajasce, e od toga zavisi koji ce biti poluser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 12:02:12   
Anck Su Nmaun
Pa ne to nije bapska prica, to je cinjenica. Muski su brzi pa su vece sanse da oni stignu prvi, ali niko ne kaze da moora na taj dan biti musko. Isto tako ako je odnos bio npr 2 dana pred Ovulaciju, vecina je zenskih prezivelo pa su vece sanse za zensko.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 12:16:38   
Figaro88
Dvoje,ako budem mogla zdravstveno,ja bi jos vise ali znam da necu moci pa ne razmisljam o tome.Finansiski ce nam sa dvoje biti ok,ja cekam na posao,ako ga dobijem to uopste nece biti pitanje,samo da mi daju zeleno svetlo pa da Andrea dobije baticu ili sekuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 13:03:28   
Mishica 77
Jedno.
Mada.... od mene niko nije očekivao ni jedno. Uta-ta! user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 16:16:46   
bojanica7
pocahontas, drzim fige da nadjes posao kad bebac poraste i da onda opusteno pravis batu ili seku. user posted image

jovana, ja ne gledam mnogo daleko u buducnost. jer (pogotovu u nasoj drzavi) svaki dan se stvari menjaju i kolo srece se okrece. recimo, mogu oboje raditi, imati vis eod hiljadu evra platu i skontati da ce moci da finansirau i fakultete i svasta jos svojoj deci,a da za pet godina jedan od njih izgubi posao, drugi nadje, ali s platom triput manjom.... a s druge strane, mi koji sad imamo onako za klopu i neeke naophodne stvari, mozemo da za 15 godina zaradjujemo vrlo solidne pare. tako da ja gledam neku bliskiju buducnost.

kseno, kontam skroz o cemu pricas... ako nemas garderobu i ne dojis, sve je to mnooogoo skupo.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Koliko djece planirate imati
16.1.2013 10:26:07   
tijatija

IZVORNA PORUKA: ksena

tijo, imate li barem neke povlastice? ovde sa 4 dece dobijas bas dosta povlastica. a na konto cetvrtog deteta i zaova mi se zaposlila.

Ne nista, ali bukvalno NISTA. Nepostoji djeciji, svo troje placaju vrtic i ostalo sve normalno kao da imam jedno ili nijedno. Dobije svaki gradjanin kad se porodi 100 e od drzave bilo da je prvo drugo il ipeto dete i to ti je to. Nema veze, samo0 da su zdravi nemamo prevesi ali imamo dosta za nas, nekazem ja da nebi valjalo barem jos malo vise ali se nezalim. Da ja imam neka primanja e to bi bilo idelano, ali o zaposlenju mogu da mastam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Koliko djece planirate imati
16.1.2013 10:41:35   
jovana13
Bojanice razumem ja tebe i podrzavas sve koji hoce sto vise dece. Hocu i ja,ali... Ne zelim da sutradan nemamo da finansiramo fakultet svoj deci. Mozda nece nijedno hteti na fax, ali mozda ce i svi zeleti. Ja na to gledam tako. Imamo krov nad glavom i mogli bi da imamo 2 sina imali bi gde sa svojim porodicama jer imamo kucu na sprat spoljne stepenice,a planiramo u skorije vreme jednu manju prizemnu u dvoristu da pravimo. Ali ipak zelim ovako nek ih je dvoje pa i nek imaju vise nego sto im treba ako se nesto promeni,nego da bijem glavom u zid posle jer nemam za sve za bitnije stvari. Ja sam trece dete u porodici i uvek sam pricala da hocu 3 al ne bih ipak. Mada i druga trudnoca mi je tesko pala neki problemi pa ne bih rizikovala.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Koliko djece planirate imati
16.1.2013 10:48:17   
Modessty
ja sam htela troj... sad više ništa ne planiram definitvno!
A mislim da je najbitnije da želiš tu decu koju radjaš i da ih odgajaš da budu samostalna. Bitne su imaterijalne stvari, slažem se , ali nisu najbitnije

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Koliko djece planirate imati
16.1.2013 14:52:22   
minna
Planiramo dvoje, ali nam je i to drugo jos daleko, i da jesmo u finansijskoj mogucnosti sacekala bih jos jer mi je ovo jos mala razlika, a ovako se nadam da cemo za 2 godine malo stati na noge pa cemo da vidimo.

Ipak nije to bas tako u startu ti ne treba nista ako imas od prvog deteta, jeste da treba manje, ali uvek treba nesto, a tek kad dodju letovanja, zimovanja, sportovi, strani jezici i ostale aktivnosti, nakupi se dosta, a i to brzo dodje, dosta pre fakulteta. E sad, nista to nije obavezno, moze da se prezivi i bez toga, ali bar ja to zelim da pruzim detetu/deci.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Koliko djece planirate imati
20.1.2013 18:24:25   
Anoniman
Planiramo troje,ali... Sad cekamo da ugledamo prve user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 415
   RE: Koliko djece planirate imati
11.3.2013 22:31:38   
Leax
Zeleli smo troje a za sada imamo dvoje dece, tako da navijamo da bude jos jedan beban user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Koliko djece planirate imati
11.3.2013 22:32:33   
Maraj
Troje! Al da sam dodje ovo prvo, lako cemo do 3. user posted image

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Koliko djece planirate imati
11.3.2013 22:33:07   
dijana1*
Ja bih volela trojeuser posted image

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Koliko djece planirate imati
11.3.2013 22:38:26   
Sanchy
I dalje jedno...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Koliko djece planirate imati
12.6.2013 23:28:11   
lokica77
uvek sam se zamisljala sa gomilom dece oko sebe najmanje 4(i mama i tata poticu iz veelikih porodica pa sam valjda navikla na gomilu ljudi oko sebe) , ali s obzirom da sam prilicno okasnila nadam se jos jednom tj 2

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Koliko djece planirate imati
12.6.2013 23:35:27   
minnica
Ne planiram, to se ne može planirati. Oduvek sam se zamišljala sa troje. Evo, čekam drugo, pa ćemo videti kako nam bude išlo. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Koliko djece planirate imati
12.6.2013 23:42:11   
serpica
Troje i evo polako ispunjavam zelju...user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Koliko djece planirate imati
12.6.2013 23:45:38   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Maraj

Troje! Al da sam dodje ovo prvo, lako cemo do 3. user posted image


Takođe user posted image
posle će da nam ide "ko podmazano" jer se za prvo mučimo user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Koliko djece planirate imati
12.6.2013 23:51:37   
Dani.kv
Molim Boga da mi da bar jedno user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Koliko djece planirate imati
13.6.2013 0:02:40   
17 joka

IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: Maraj

Troje! Al da sam dodje ovo prvo, lako cemo do 3. user posted image


Takođe user posted image
posle će da nam ide "ko podmazano" jer se za prvo mučimo user posted image user posted image



zelja je troje ali ja zelim trenutno samo jedno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here